BOOM LuvPump vakuová pumpa Basic + erekční kroužek

 

Vakuová pumpa pro muže s balonkem a vypouštěcím ventilem. Kvalitní erekční kroužek navíc zdarma.

Délka
válec- 20 cm
Průměr
vnitřní - válec - 5,5 

 Zdarma DÁREK ke každé objednávce! 

Dostupnost K dispozici
Můžeme doručit do
25.7.2018
Běžná cena 820 Kč
Ušetříte 370 Kč (–45 %)
450 Kč
   
Kód produktu 211
Kategorie Vakuové pumpy
 

Popis výrobku BOOM LuvPump vakuová pumpa Basic + erekční kroužek

Novinka! BOOM LuvPump Basic - vysoce kvalitní základní vakuová pumpa pro muže plus silikonový nevibrační erekční kroužek zdarma. Tato pumpa rozhodně patří mezi námi doporučené pro začátečníky.

Tato vakuová pumpa se snadným ovládáním pomocí balonku s rychlo-vypouštěcím ventilem  je vhodná pro první pokusy s touto erotickou pomůckou.  Uvítají ji všichni muži, kteří potřebují pomocníka ke zvětšení penisu, tréninku topořivých tělísek a dosažení erekce, ale ještě v tomto směru nemají žádné zkušenosti.

V balení najdete:

  • průhledný  válec;  válec je z obou stran opatřen měřidlem v centimetrech a palcích; horní konec válce je tvarován do špičky, což jeho použitelnou délku prodlužuje o 3 cm
  • elastickou silikonovou manžetu pro dokonalé utěsnění
  • silikonovou hadičku, která propojí válec a balonek; hadička zajišťuje plynulý a volný průchod vzduchu při vytváření a snižování podtlaku; délka hadičky - 26 cm 
  • černý balonek s vypouštěcím ventilem k rychlému  uvolnění podtlaku ve válci; díky balonku   pumpu snadno ovládáte jednou rukou a s jeho pomocí snadno vytvoříte  ve válci podtlak přesně podle svých potřeb
  • 1x silikonový nevibrační erekční kroužek s min. průměrem 1,8 cm;   kroužek má po stranách očka pro snadné uchopení a roztažení kroužku a jeho přetažení přes válec nebo penis; kroužek je velice elastický ale přitom pevný

 Proč zvolit tento výrobek a čím se liší od levnějších modelů?
1) balonek je z velmi kvalitního materiálu, s velmi kvalitním ventilkem, který dokáže vyvinout dostatečný podtlak


2) kvalitní rychlo-vypouštěcí ventil, reagující na jediný stisk / levnější modely tento prvek zcela postrádají

3) kvalitní silnostěnná silikonová hadička, která vydrží prakticky cokoliv, ale je i dostatečně dlouhá pro pohodlnou manipulaci

4) v balení je jednak kvalitní silikonová manžeta, ale zejména erekční kroužek, bez kterého se pokud máte problémy s erekcí neobejdete

Na co si dát pozor při výběru vhodné  vakuové pumpy?
Levnější modely s pryžovými nebo plastovými balónky nedokáží dosáhnout tak kvalitní podtlak, dost často ventilek balónku může podcházet a je potřeba jej mačkat znovu a znovu. Otravné a únavné, dosáhnou erekci pomocí podtlaku je tak kolikrát nemožné.

Levnější modely mají plastové hadičky namísto kvalitního silikonu nebo pryže. Ty jednoduše nevydrží tak dlouho a manipulace s nimi je obtížnější, jsou tvrdé a nepoddajné.

Levnější modely mají latexové manžety, které jsou méně elastické a musí se zpravidla sestříhnout na průměr penisu. To samo o sobě je dost velká komplikace a ne všem se podaří z kuželovitého tvaru manžety ustříhnout správně velký kus, aby pak výsledný průměr "padl" na jeho penis. Jiné produkty zase nemají manžety, ale pouze jakési gelové vložky. Ty ovšem neplní těsnící funkci manžety!

Erekční kroužek, který zde máte zdarma si obvykle musíte koupit samostatně, což je další položka v hodnotě min. 100,- Kč.

Materiál výrobku

Materiál: Silikon + ABS
  Čistý silikon má velmi těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je úžasně elastický, neporézní a hladký. Silikon má více než 400 různých variací a je velmi obtížné stanovit jeho přesné složení. Naprosto čistý 100% silikon používají především renomované firmy - např. Fun Factory, Lelo a další. Silikon je vyráběn z přírodních surovin syntetickou cestou a je vnímán jako přírodní produkt. Pro tyto vynikající vlastnosti patří mezi nejlepší materiály pro erotické pomůcky. Silikon je velmi vhodný pro kontakt s lidským organismem a alergické reakce jsou velmi výjimečné. 

ABS je tvrdý plast, neporézní, odolný, hypoalergenní, bez chuti či zápachu a bez ohrožení škodlivými ftaláty. Je jednoduchý na údržbu a výborně vede vibrace. Může být potažen kovem, silikonem, polyurethanem apod. Vzhledem ke své tvrdosti bývá hlučnější.
 
Rating bezpečnosti materiálu je založen na několika faktorech: sterilita, poréznost materiálu a chemické složení.

Index od 1-10 určující kvalitu použitého materiálu (10 je nejbezpečnější). Hlavní parametry jsou  chemické složení a kvalita zpracování, údržba a čištění.
Údržba: Na silikonové části používejte pouze dezinfekce bez alkoholu, případně pouze teplou vodu a mýdlo, žádné agresivní prostředky.
Lubrikant: Do styku se silikonovou částí pomůcky může přijít pouze lubrikant na bázi vody nebo speciální silikonový lubrikant značky BOOM.

 

Vakuová pumpa BOOM LuvPump – recenze

Na začátek musím upozornit, že jsem nikdy předtím žádnou vakuovou pumpu neměl. A tak toto bylo moje první seznámení. A už teď vám mohu prozradit, že jsem za tu zkušenost rád. Ostatně rád zkouším nové věci a tak jsem byl rád když jsem dostal možnost otestovat tuto Vakuovou pumpu a mohl si tak odškrtnout další položku z mého seznamu hraček, které chci vyzkoušet. 

Pumpa na první pohled nepůsobí nějakým prémiovým dojmem, hned od začátku je jasné, že se zde hledí především na co nejpříjemnější cenu. Doporučuji však nenechat se zmást. Obal tedy nezaujme, najdete na něm však všechny možné důležité i méně důležité informace.  Samotný obal šel tak rychle stranou a já se jal prozkoumat jeho obsah. V balení najdete totiž průhledný plastový válec, manžetu, hadičku a balónek. Na eshopu dostanete k této pumpě i erekční kroužek, který pomůže udržet erekci.

Samotný válec nemá pořádně čím zaujmout, je dost velký a myslím, že se nenajde moc jedinců, kterým by přišel malý. Je průhledný, takže si můžete kontrolovat jak na tom váš miláček je  Navíc obsahuje i měřidla a to jak v centimetrech tak palcích. Takže pak můžete kontrolovat jestli častější používání přináší třeba i nějaké výsledky  Bohužel měřidla moc k užitku nejsou. Nevím proč, ale při použití jsem na ně špatně viděl (někdy se mi válec “zamlžil”  ) natož aby jsem na nich přečetl přesná čísla. Manžeta samotná, těsní poměrně dobře a jde snadno nandavat na válec i sundavat. A hadičce s balónkem nemám co vytknout. Práci odvádí výborně, a hlavně nevypadávají a drží na místě.

Při použití doporučím použít lubrikant, jde to s ním mnohem snáze. Zkoušel jsem i bez něj, ale prostě i zde platí kdo maže ten jede. Bál jsem se, že lubrikant bude na překážku a pumpa pak třeba nebude těsnit, ale když se pumpa “přicucne” tak už nepustí a nemáte šanci s ní skoro téměř pohnout. Pocit samotný při použití pumpy neumím popsat. Stále se jedná o podtlak, takže se to trochu dá přirovnat, když vám přítelkyně saje bradavku (ale opravdu jen vzdáleně :)) Při používání pumpy cítíte jak se penis plní krví a zvětšuje. Nebolí to. Naopak já to shledával velmi příjemným. A když už si myslíte, že už jste na maximum zapumpujete ještě jednou, dvakrát. A díky průhlednému válci koukáte, že se váš penis přeci jen ještě zvětšil, ikdyž jste si mysleli že to už není možné. Jako s ničím to ale moc nepřehánějte. Pokud cokoliv začne bolet, uvolněte trochu podtlaku, nebo penis z pumpy úplně vyndejte. Za mě, ale musím říct, že bolest byla jen výjimečně. Spíše takové příjemné napětí. Ale bylo zvláštní, že někdy jsem mohl pumpovat až na maximum a bolest nepřicházela a někdy stačilo párkrát zapumpovat a už jsem musel podtlak povolovat.

Pumpu jsem zkoušel jak již s částečnou erekcí, tak i “z nuly”. Obě variantou fungují. Vždy ve výsledku byla erekce maximální a poměrně držela. Bál jsem se, že díky podtlaku bude penis ještě citlivější a tak pak nebude dlouho trvat a Dada si tak té velké erekce moc neužije. A ač možná penis byl trochu citlivější, možná díky kroužku, orgasmus nepřicházel dříve, ale zároveň orgasmus ani neoddálil.

Zatím tedy máme téměř samé klady. Zápor který mám je, ale nejspíš stejný pro všechny typy těchto hraček. Někdy prostě trvá než se přichytí. Musíte se správně nastavit. Párkrát se mi i prostě stalo, že vždy mi trochu vzduchu utíkalo a já tak, aby jsem udržel podtlak na stejné úrovni musel, průběžně znova a znova pumpovat. Někdy stačí i špatný pohyb a podtlak se trochu uvolní a vy tak musíte znova naštelovat a dopumpovat. Ale jak píšu, tohle bude platit nejspíše na všechny hračky s podtlakem.

Co závěrem? Pokud si nejste jisti, zda pumpu pořídit a toto by měla být vaše první zkušenost, jděte do toho. Za ty peníze rozhodně stojí. Navíc pokud se naučíte jak pumpu správně “naštelovat” jde nasazení rychle a erekce je v cuku letu. V návodu doporučují po vytvoření podtlaku čekat 20 minut, aby erekce byla pevná a vydržela. A já musím souhlasit. Je určitě dobré chvíli počkat, než pumpu sundáte. Navíc pumpa samotná se dá dobře využít jako taková předehra. Jen si představte, přijdete domů z práce bez nálady na nějaké hrátky. Partner však vidí všechno jinak. Co je pro něj jednoduší, než vám spoutat ruce, použít na vás pumpu. Pěkně vytvoří podtlak a během čekání vám třeba předvede pěkný striptýz nebo se jen bude před vámi dráždit, uvidíte, že za chvíli už nebudete myslet už na nic jiného, než na to kdy už vám tu pumpu sundá a vy si budete moct pohrát.

Zhodnocení

Kvalitní vakuová pumpa, která sice nezaujme vzhledem, ale rozhodně cenou. A přitom stále dokáže vytvořit silný podtlak. Pumpu bych doporučil všem, kteří si teprve chtějí osahat jaké pocity přináší podtlak. Nebo všem ostatním, kteří shání vakuovou pumpu a přitom chtějí ušetřit.

Karel

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.