Candles - Výhodná kolekce Afrodiziakální, Intimní a Relaxační svíčka

Kód: 916
Novinka Tip Doporučujeme
2 hodnocení
1 650 Kč –46 %
Candles - Výhodná kolekce Afrodiziakální, Intimní a Relaxační svíčka
1 650 Kč –46 % 899 Kč
K dispozici
Můžeme doručit do:
23.8.2019

Výhodná kolekce 3 vonných svíček pro zamilované pro zvýšení efektu účinku svádění, vzrušování, milostného prožitku i následné relaxace po intimním aktu.

 

 

 Zdarma DÁREK ke každé objednávce! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Velikost: 90mm
  • Doba hoření: 3x 40 hodin 

  1. Unikátní afrodiziakální vonná svíčka s maximální koncentraci silného hypnotizujicího afrodiziaka Ylang ylang pro vytvoření afrodiziakální, jedinečné, intimní a svůdné atmosféry. Speciální technologie umožňuje vytvoření vůně Ylang ylangu v jedné střední místnosti krátký čas po zapálení. Ylang ylang je známé afrodiziakum, které navodí touhu po intimnostech u všech vnímajících jeho vůni. Luxusní design. 
  2. Unikátní silně intimní vonná svíčka s maximální koncentraci silného hypnotizujicího eterické opiové vůně pro vytvoření intimně vzrušující atmosféry. Speciální technologie umožňuje vytvoření vůně Opia v jedné střední místnosti krátký čas po zapálení. Vůně olejového opia je známá vlastností, která navodí silnou neodolatelnou touhu po intimnostech a milostné síly i touhy u všech vnímajících jeho vůni. Luxusní design.
  3. Unikátní afrodiziakální relaxující vonná svíčka s maximální koncentraci jedinečné kombinace esenciálních olejů orchidejí a dalších tropických květů pro vytvoření příjemné relaxující atmosféry obzvláště po intimních aktivitách. Speciální technologie umožňuje vytvoření vůně Orchidejí a tropických květů v jedné střední místnosti krátký čas po zapálení. Vůně orchidejí a dalších speciálně vybraných tropických květů je známá vlastností, která navodí silný relaxační pocit po psychické i fyzické stránce po intimních aktivitách u všech vnímajících jeho vůni. Luxusní design.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: