NEZAPOMEŇTE! Máte dopravu ZDARMA již od 1.500,-Kč! Ke každé objednávce DÁREK! Diskrétní balení.

HOT Mr.Play vibrační anální kolík na dálkové ovládání

Kód: E18-RMB5014
1 624 Kč
K dispozici
Můžeme doručit do:
27.1.2021

Luxusní anální potěšení s dálkovým ovladačem a pamětí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis výrobku Mr.Play vibrační anální kolík na dálkové ovládání

Barva
černá 
Délka
10,8 cm
Průměr
3,4 cm

Tento černý anální kolík v dokonalém tvaru pro zavedení má silné vibrace a dálkový ovladač. Kolík je navíc vybaven i pamětí, která si dokáže zapamatovat nejpoužívanější z 12 vibračních režimů. Mr.Play je vodotěsný a dobíjecí. Další vychytávka a přidaná hodnota tohoto kolíku je pevná přísavka. Tak hurá do sprchy.

USB dobíjecí kabel je součástí balení.

Materiál výrobku

Materiál: Čistý silikon
 

Čistý silikon má velmi těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie.  Je úžasně elastický, neporézní a hladký. Silikon má více než 400 různých variací a je velmi obtížné stanovit jeho přesné složení. Naprosto čistý 100% silikon používají především renomované firmy - např. Fun Factory, Lelo a další. Silikon je vyráběn z přírodních surovin syntetickou cestou a je vnímán jako přírodní produkt. Pro tyto vynikající vlastnosti patří mezi nejlepší materiály pro erotické pomůcky. Silikon je velmi vhodný pro kontakt s lidským organismem a alergické reakce jsou velmi výjimečné.

Důležité: silikon nesmí přijít do kontaktu s jiným silikonovým výrobkem. Výsledkem by bylo nevratné poškození struktury povrchu výrobku.

   
Údržba: Silikon je možné vyvařovat (nesmí se však ponořit elektrické části erotické pomůcky). Dezinfekce musí být bez alkoholu.
Lubrikant: Jediná nevýhoda silikonu je zákaz použití lubrikantů na silikonové bázi, protože dojde k difuzi oleje do struktury povrchu silikonu, což způsobí jeho postupný rozklad a změnu vlastností. Používejte lubrikanty pouze na bázi vody nebo speciální silikonový lubrikant značky BOOM.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: