HOT BOOM DITO Beta chytrý vibrátor - fialový

Kód: E18-BOM00034
Doporučujeme Doprava ZDARMA
Značka: BOOM
2 639 Kč –24 %
boom dito beta chytry vibrator fialovy img DITO B purple bom00034 fd 3
2 639 Kč –24 % 1 999 Kč
K dispozici
Můžeme doručit do:
8.4.2020

Chytrý vibrátor nové generace s možností ovládání a programování pomocí mobilního telefonu.

 Zdarma dárek ke každé objednávce! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis výrobku BOOM DITO Beta chytrý vibrátor - fialový

Délka (cm)
12 cm
Nabíjení
USB kabel 
Průměr
3 cm
Výdrž
2 hodiny

Série chytrých vibrátorů Dito je jako náhled do vzdálené budoucnosti, ale je to tak, jsou skutečné a jsou tady .... Inteligentní vibrátory s gyroskopovou technologií, inteligentním nastavením frekvence vibrací pomocí mobilní aplikace a další! V provedení ze silikonu medicínské kvality, hypoalergenní, voděodolné a s výkonným dobíjecím akumulátorem. Pojďme se podívat, co to tedy umí.

Nastavte si vlastní frekvenci motoru
Nevyhovují vám frekvence vibrátoru nastavené výrobcem? Dnes to již nevadí. Pomocí malování prstem po obrazovce mobilního telefonu si nakreslíte vlastní křivku frekvence motoru. Uložíte a motor následně funguje přesně tak, jak jste si jej nastavili. Nastavení můžete měnit tak dlouho, jak dlouho chcete, dokud to nebude přesně podle vás. Před uložením si můžete nastavení vždy vyzkoušet.  A samozřejmě si vlastních předvoleb můžete uložit hned několik.

Ovládání hudbou/zvukem
Co to znamená? Vibrátor reaguje jen na určité tóny, zejména hluboké basy a bubny. Pokud tedy zvolíte na tyto tony dostatečně bohatou skladbu, dá se říci, že vibrátor bude vibrovat v rytmu skladby, kterou bude aktuálně přehrávat váš chytrý telefon. Hudba převedená do fyzického potěšení!

Ovládání gyroskopem
V některých módech vibrací lze intenzitu měnit změnou polohy mobilního telefonu nebo dokonce vibrátoru samotného. Funguje to tak, že si vyberete nějakou frekvenci vibrací motoru, třeba "ča - ča - ča" a náklonem telefonu potom měníte intenzitu vibrací.

Při používání bez mobilního telefonu zase hned první z módů reaguje na gyroskopický senzor uvnitř vibrátoru. Vibrátor spustí zhruba průměrné vibrace a podle toho jak intenzivně vibrátorem pohybujete, mění se i intenzita vibrací. Vzrušující, nemyslíte?

Statistiky a chytrá tlačítka
Mobilní aplikace zaznamenává, jak dlouho a kdy jste vibrátor používaly a kolik jste případně "pořídily" orgasmů. V aplikaci pak máte statistiky, jak jste vibrátor využívaly. Aplikace je na heslo, takže vaše data ani v případě odložení či ztráty telefonu nebudou číst nepovolaní lidé.

K čemu jsou dvě zvláštní tlačítka? Prvním je tlačítko Orgasmus. Když to na vás takříkajíc "jde", stisknete toto tlačítko a vibrátor se spustí na plný výkon. Orgasmus je pak mnohem intenzivnější. Dalším zajímavým tlačítkem Bomba, ta je jako loterie. Po jejím stisknutí se vibrátor pustí naplno, na krátký čas, vy ale netušíte kdy to bude.

Ovládání bez telefonu
Krom výše uvedené funkce gyroskopu uvnitř vibrátoru, má v sobě vibrátor před uloženy nějaké vibrační módy, které lze ovládat bez použití mobilního telefonu standardně tlačítky na těle vibrátoru, stará dobrá klasika ve formě tlačítek plus mínus.

Stažení aplikace:
Aplikace HACKBUTEER pro vibrátory BOOM Hackbuteer a BOOM DITO byla původně ke stažení na play.google.com. Jelikož ji však výrobce  vrámci inovace přejmenoval na 4FUN a na play.google.com už existuje pod tímto názvem jiná firma, aplikaci 4FUN  pro vibrátory BOOM Hackbuteer a BOOM DITO na play.google.com nyní ke stažení nenajdete.

Pro Android lze aplikaci najít také na play.google.com po zadání fun.hackbuteer (aplikace 4FUN).

Pro iOS lze aplikaci najít i na itunes.apple.com (4fun – Smart sexual life).

Při instalaci může být potřeba u některých telefonů povolit instalaci aplikací z neznámých zdrojů.

Materiál výrobku

Materiál: Silikon + ABS
  Čistý silikon má velmi těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je úžasně elastický, neporézní a hladký. Silikon má více než 400 různých variací a je velmi obtížné stanovit jeho přesné složení. Naprosto čistý 100% silikon používají především renomované firmy - např. Fun Factory, Lelo a další. Silikon je vyráběn z přírodních surovin syntetickou cestou a je vnímán jako přírodní produkt. Pro tyto vynikající vlastnosti patří mezi nejlepší materiály pro erotické pomůcky. Silikon je velmi vhodný pro kontakt s lidským organismem a alergické reakce jsou velmi výjimečné. 

ABS je tvrdý plast, neporézní, odolný, hypoalergenní, bez chuti či zápachu a bez ohrožení škodlivými ftaláty. Je jednoduchý na údržbu a výborně vede vibrace. Může být potažen kovem, silikonem, polyurethanem apod. Vzhledem ke své tvrdosti bývá hlučnější.
 
Rating bezpečnosti materiálu je založen na několika faktorech: sterilita, poréznost materiálu a chemické složení.

Index od 1-10 určující kvalitu použitého materiálu (10 je nejbezpečnější). Hlavní parametry jsou chemické složení a kvalita zpracování, údržba a čištění.
Údržba: Na silikonové části používejte pouze dezinfekce bez alkoholu, případně pouze teplou vodu a mýdlo, žádné agresivní prostředky.
Lubrikant: Do styku se silikonovou částí pomůcky může přijít pouze lubrikant na bázi vody nebo speciální silikonový lubrikant značky BOOM.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré vibrátory
barva: fialová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: