HOT BOOM HIBALL - vibrační kuličky na dálkové ovládání mobilem - HIT 2019

Kód: E18-BOM00035
Doporučujeme Doprava ZDARMA
Značka: BOOM
4 049 Kč –26 % 2 999 Kč
K dispozici
Můžeme doručit do:
1.4.2020

Jedinečný elektronický systém na posilování svalů pánevního dna. Dostáváte okamžitou zpětnou vazbu.

 Zdarma dárek ke každé objednávce! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis výrobku BOOM HIBALL - vibrační kuličky na dálkové ovládání mobilem - HIT 2019

Přijměte HiBall do svého každodenního života! 
Už nepotřebujete rehabilitačního pracovníka, aby Vás naučil správně provádět Kegelovy cviky. Už nepotřebujete jiné přístroje, které Vám při cvičení poskytnou zpětnou vazbu. Potřebujete jen HiBall. 

Co je HiBall? 
HiBall je voděodolná pomůcka ke cvičení Kegelových cviků, která byla navržena k obnovení napětí v pánevních svalech, posílení jejich pevnosti a zlepšení jejich ovládání. Může, ale nemusí, být ovládána chytrým telefonem.


HiBall používá trojrozměrnou technologii pro měření zátěže svalů pánevního dna při cvičení Kegelových cviků. HiBall aplikace pro chytré mobilní telefony (dostupná pro iOS a Android) analyzuje čtyři aspekty Vašeho cvičení: intenzitu, sílu, výdrž a opakování. 

HiBall je výrobek, který byl jedinečně a vědecky navržen k tomu, aby obnovil pevnost, sílu a kontrolu svalů pánevního dna. Řídí se principy Kegelových cviků a jako první výrobek tohoto druhu na světě využívá trojrozměrnou technologii testující a zaznamenávající zátěž pánevní svalů.

 
HiBall vznikl pod vedení pana Degang Lin, člena čínské sexuologické společnosti. Mezi členy týmu, kteří se na vývoji HiBall podíleli, patřili IT odborníci, průmysloví návrháři, porodníci, gynekologové, vědečtí a výzkumní pracovníci. Ve vývojovém týmu byli nejen zkušení pracovníci pracující na plný úvazek, ale také mnoho pracovníků na částečný úvazek, kteří přispěli k prověření HiBall a k jeho následným změnám, protože výzkum HiBall trval 12 měsíců a za tuto dobu byl výrobek neustále vylepšován. Dokonalosti dosáhl v září 2015, kdy se objevil na trhu.


Svaly pánevního dna jsou pro ženu velmi důležité. Ač se v každodenním životě prakticky nepoužívají, v některých fázích života jsou velmi namáhané a jejich ochabnutí proto může každou ženu potkat kdykoliv. Faktem je, že se svaly pánevního dna neposílí během běžné sportovní aktivity. 

Původně byly tzv. Kegelovy cviky zaměřeny na těhotné ženy a ženy po porodu. Ale ať se potíže dostaví po porodu dítěte, vlivem přibývajícího věku nebo vinou špatného držení těla, po úrazu či operaci, kvůli nadváze nebo stresu - podle týmu autorů HiBall je nyní posílení intimních partií velmi jednoduché. 
Cvičení s HiBall je tedy vhodné nejen pro ženy po porodu ke zlepšení kondice pánevních svalů, ale pomůže také zlepšit držení těla, sníží bolestivost zad, sníží nebo úplně vyřeší problémy s inkontinencí, ovlivní správné uložení a postavení orgánů malé pánve a zlepší sexuální prožitky. 

Stahovat svaly pánevního dna můžete v průběhu celého dne. Ale kdo by na něco takového celý den myslel? Taky nepatříte mezi ty, kteří se donutí pravidelně a intenzivně cvičit? Chybí Vám trpělivost a píle? A když už cvičíte, máte jistotu, že cvičíte správně? Odpovědí na tyto otázky je HiBall. 
Při cvičení Kegelových cviků můžete totiž zapojit nesprávné svaly (stehenní nebo hýžďové namísto svalů pánevního dna). Cviky tak budou prováděny nesprávně a výsledek, kterého chcete dosáhnout, bude v nedohlednu. HiBall proto není jen výrobek na prosté cvičení Kegelových cviků. HiBall využívá také aplikaci pro chytré mobilní telefony, která je k dispozici pro iOS a Android. Cvičení pomocí této aplikace je unikátní tím, že aplikace dokáže analyzovat rovnou čtyři prostorové údaje cvičení (sílu stisku, intenzitu, výdrž a opakování). Chytrá aplikace vede uživatelky k provádění Kegelova cvičení efektivněji a účinněji. Chytrá aplikace novátorským a interaktivním způsobem způsobila, že je trénink Kegelových cviků zábavný. A uživatelky jistě potvrdí, že přidanou hodnotou cvičení je to, že jim přináší uspokojení. Navíc je maximálních výsledků dosaženo v kratším čase. 

Jak je to možné? 
Je to tím, že Vám HiBall umožní: 

1. okamžitou zpětnou vazbu 
Když stlačíte svaly okolo HiBall, dostanete okamžitou zpětnou vazbu na to, jak dobře jste cvik vykonala. V režimu off-line bude HiBall vibrovat silněji, pokud ho silněji zmáčknete. Pokud připojíte HiBall k chytrému telefonu, uvidíte v aplikaci online měřič tlaku, statistiky vašich cvičení a mnoho dalšího. 

2. chytré provádění cviků 
Při provádění Kegelových cviků senzory tlaku sbírají data a předávají je přes Bluetooth do aplikace v mobilním telefonu. Aplikace vypočítává sílu, intenzitu, výdrž a opakování cviků a sleduje vaše zlepšování v průběhu času. 

3. ovládání a kontrolu vašich svalů při cvičení 
S tradičními Kegelovými cviky se sice zaměřujete na posilování svalů, ale s HiBall budete také více rozvíjet přesnou kontrolu svalů pánevního dna. Když při cvičení použijete jinou sílu a rytmus, aplikace Vám dá zpětnou vazbu detailními výsledky výkonnosti a vy tak budete trénovat své pánevní nervy k přesnému ovládání vašich pánevních svalů. 

4. být pro cvičení motivovaná 
- při cvičení se dostaví i potěšující odměna; Vibrace na konci každé kontrakce Vás odmění potěšením založeným na vašem výkonu. Cvičení se Vám bude líbit a užijete si ho. 
- přesný senzor tlaku; Senzor zaznamená dokonce i jen 1% zlepšení. Cvičení Vám tak dává pocit pokroku i při dosažení malých zlepšení. 
- cvičení je rychlé a jednoduché; Vše, co potřebujete, je 10 minut každý den. Použití aplikace je tak jednoduché, jako hraní hry na mobilním telefonu. 
- výsledky Vašeho cvičení můžete porovnat s ostatními uživatelkami; 
Vaše dosažené výsledky jsou v mobilní aplikaci umístěny v žebříčku výsledků uživatelek na celém světě a to Vás může více motivovat. Vám to dává zpětnou vazbu, v jaké kondici jsou Vaše pánevní svaly ve srovnání s ostatním. Můžete si lépe klást své cíle. 

Cvičení těchto cviků je skvělé nejen pro zdraví, ale každý by si měli uvědomit, že touto metodou mohou zlepšit svůj sexuální život. Proto i když byly Kegelovy cviky původně určeny ženám, nejsou o něj ochuzeni ani muži, čímž dosahují mnoha zajímavých výsledků. Muži se však musí spokojit s tradičním cvičením, protože HiBall je výrobek speciální. HiBall je jen pro ženy.

Ověření zdravotní nezávadnosti Státním zdravotním ústavem

Na žádost výrobce byl výrobek testován Státním  zdravotním ústavem a byl na něho zpracován odborný posudek ke zdravotní nezávadnosti.
Předmětem posouzení bylo stanovení možných nežádoucích biologických účinků materiálu při styku s pokožkou.  Na základě předložené dokumentace, chemického vyšetření a stanovení cytotoxicity byl stanoven závěr, že výrobek je bezpečný pro lidské zdraví při styku s kůží a není toxický pro buňky tkáňové kultury.

Odborný posudek ke zdravotní nezávadnosti výrobku vydal Státní zdravotní ústav pod číslem protokolu CTZB 187-1774/16-158.

Rozměry: průměr první kuličky 3 cm, druhá má 3,3 cm, délka kuliček 7,5 cm + ohebná silikonová anténa délka 13 cm, průměr 0,5 cm

Materiál výrobku

Materiál: Čistý silikon
 

Čistý silikon má velmi těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie.  Je úžasně elastický, neporézní a hladký. Silikon má více než 400 různých variací a je velmi obtížné stanovit jeho přesné složení. Naprosto čistý 100% silikon používají především renomované firmy - např. Fun Factory, Lelo a další. Silikon je vyráběn z přírodních surovin syntetickou cestou a je vnímán jako přírodní produkt. Pro tyto vynikající vlastnosti patří mezi nejlepší materiály pro erotické pomůcky. Silikon je velmi vhodný pro kontakt s lidským organismem a alergické reakce jsou velmi výjimečné.

Důležité: silikon nesmí přijít do kontaktu s jiným silikonovým výrobkem. Výsledkem by bylo nevratné poškození struktury povrchu výrobku.

 
Rating bezpečnosti materiálu je založen na několika faktorech: sterilita, poréznost materiálu a chemické složení.

Index od 1-10 určující kvalitu použitého materiálu (10 je nejbezpečnější). Hlavní parametry jsou  chemické složení a kvalita zpracování, údržba a čištění.
Údržba: Silikon je možné vyvařovat (nesmí se však ponořit elektrické části erotické pomůcky). Dezinfekce musí být bez alkoholu.
Lubrikant: Jediná nevýhoda silikonu je zákaz použití lubrikantů na silikonové bázi, protože dojde k difuzi oleje do struktury povrchu silikonu, což způsobí jeho postupný rozklad a změnu vlastností. Používejte lubrikanty pouze na bázi vody nebo speciální silikonový lubrikant značky BOOM.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré vibrátory
barva: růžová
vodotěsný: ano
materiál vibrátoru: silikonový
typ vibrátoru: bod G
? délka: 13 cm
délka kuliček: 7,5cm
průměr: 3,3 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: