HOT Svakom Siime Vibrátor se zabudovanou kamerou fialový

Kód: E18-E26546
Doprava ZDARMA
1 hodnocení
3 799 Kč
K dispozici
Můžeme doručit do:
24.7.2019

Už žádná tajemství! První vibrátor na světě s vnitřní kamerou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis výrobku Svakom Siime Vibrátor se zabudovanou kamerou fialový

Barva
fialová 
Baterie
nabíjecí, USB kabel je součástí balení 
Délka
165 mm
Materiál
silikon 
Nabíjení
1,5 hodiny
Průměr
25 mm
Váha
74 g
voděodolný
ano, lze omýt pod tekoucí vodou 
Vodotěsný
ne 
Výdrž
2 hodiny

Seznamte se s výrobky značky Svakom - luxusní mezinárodní značky erotických pomůcek navržených ve Spojených státech amerických. Vysoce kvalitní výrobky úžasných tvarů  a různých stylů jsou vybaveny speciální dobíjecí technologií, která je přátelská k životnímu prostředí.  Doba nabíjení je velmi krátká, cca 1,5 hodiny. Vibrátory této řady mají velmi výkonné a přitom neuvěřitelně tiché motory. Výrobky Svakom jsou velmi inovativní a vycházejí z požadavků moderního životního stylu.  Snoubí se v nich péče věnovaná designu, výzkumu a vývoji erotických pomůcek.

Vyzkoušejte něco, co tu ještě nebylo. Vibrátor Siime značky Svakom je první vibrátor na světě vybavený vnitřní kamerou.Posouvá tím svět erotiky a intimity  do zcela nové dimenze.

Vibrátorem, který vypadá jako sonda, můžete  pořizovat snímky nebo nahrávat videa pomocí Siime aplikace.  Aplikaci Svakom Siime Eye můžete stáhnout na https://play.google.com nebo odkazy ke stažení  aplikace a software (Win XP/Win7/WIN8)na stránkách výrobce.

I když nebudete s partnerem právě spolu, dopřejte mu pohled na vaše tělo a všechna jeho zákoutí. Objektiv se světlem je zabudován v jednom z konců vibrátoru a po jeho propojení s počítačempomocí USB kabelu se můžete začít dělit o vášeň s partnerem. Pro propojení  vibrátoru s počítačem kabelem musíte sejmou malý špuntík na jednom z konců vibrátoru.

Vibrátor je dobíjecí a má tak tichý chod, že vás to překvapí. Nikdo nemusí vědět, co právě děláte.

Vibrace, pulzace, vizualizace. Nahrávejte a  sdílejte svá erotická dobrodružství s partnerem prostřednictvím fotografií nebo videa. Vyberte si 5 druhů vibrací, 5 intenzit vibrací nebo inteligentním režim fungování, který napodobí celý proces vašich intimních chvil od stydlivé předehry přes sexy škádlení až po vyvrcholení.  

 

 Materiál výrobku

Materiál: Čistý silikon
 

Čistý silikon má velmi těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie.  Je úžasně elastický, neporézní a hladký. Silikon má více než 400 různých variací a je velmi obtížné stanovit jeho přesné složení. Naprosto čistý 100% silikon používají především renomované firmy - např. Fun Factory, Lelo a další. Silikon je vyráběn z přírodních surovin syntetickou cestou a je vnímán jako přírodní produkt. Pro tyto vynikající vlastnosti patří mezi nejlepší materiály pro erotické pomůcky. Silikon je velmi vhodný pro kontakt s lidským organismem a alergické reakce jsou velmi výjimečné.

Důležité: silikon nesmí přijít do kontaktu s jiným silikonovým výrobkem. Výsledkem by bylo nevratné poškození struktury povrchu výrobku.

   
Údržba: Silikon je možné vyvařovat (nesmí se však ponořit elektrické části erotické pomůcky). Dezinfekce musí být bez alkoholu.
Lubrikant: Jediná nevýhoda silikonu je zákaz použití lubrikantů na silikonové bázi, protože dojde k difuzi oleje do struktury povrchu silikonu, což způsobí jeho postupný rozklad a změnu vlastností. Používejte lubrikanty pouze na bázi vody nebo speciální silikonový lubrikant značky BOOM.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: