Vítejte v největším internetovém obchodě s erotickým zbožím. Tisíce spokojených zákazníků! Diskrétní doprava zdarma.

HOT You2Toys Silikonový vibrační dilatátor pro muže 6 mm

Kód: E18-5778980000
734 Kč
K dispozici
Můžeme doručit do:
3.10.2023
Možnosti doručení

Příjemné vibrace ve vašem penisu zajistí dilatátor o průměru 6 mm. Na délku má 19 cm. 7 skvělých rytmů vibrací.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis výrobku You2Toys Silikonový vibrační dilatátor pro muže 6 mm

Dilatátor You2Toys 6mm - vynikající erotická pomůcka pro milovníky stimulace močové trubice. Dilatátor navíc disponuje 7 různými režimy vibrací. Ty lze jednoduše ovládat stisknutím tlačítka.

Dilatátor je mírně ohebný a má příjemně zaoblenou špičku. Hloubka zavádění je přibližně 11 cm.

Upozornění: Obecně se dilatátory zavádějí do močové trubice za účelem stimulace. Obdobné jako masturbace. Není určen k použití při pohlavním styku. Používejte je s maximální opatrností, aby nedošlo k poškození močové trubice.

Při použití dilatátorů by měl být použit lubrikant, který by měl být nejlépe také zaveden přímo do močové trubice. Po použití je nutná dezinfekce pomůcky, nejlépe vyvařením nebo omytím zaváděné části.Barva 
šedivá 
Baterie 
3 x LR44, jsou součástí balení 
Délka 
celkem 19 cm
Materiál 
silikon + ABS 
Průměr 
0,6 cm

Materiál výrobku

Materiál: Silikon + ABS
 

Čistý silikon má velmi těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je úžasně elastický, neporézní a hladký. Silikon má více než 400 různých variací a je velmi obtížné stanovit jeho přesné složení. Naprosto čistý 100% silikon používají především renomované firmy - např. Fun Factory, Lelo a další. Silikon je vyráběn z přírodních surovin syntetickou cestou a je vnímán jako přírodní produkt. Pro tyto vynikající vlastnosti patří mezi nejlepší materiály pro erotické pomůcky. Silikon je velmi vhodný pro kontakt s lidským organismem a alergické reakce jsou velmi výjimečné. 

ABS je tvrdý plast, neporézní, odolný, hypoalergenní, bez chuti či zápachu a bez ohrožení škodlivými ftaláty. Je jednoduchý na údržbu a výborně vede vibrace. Může být potažen kovem, silikonem, polyurethanem apod. Vzhledem ke své tvrdosti bývá hlučnější.

Čistý silikon má velmi těsnou molekulární strukturu, která dokáže odpuzovat vodu, nečistoty a bakterie. Je extrémně pružný, neporézní a hladký. Existuje více než 400 variant silikonu, takže je velmi obtížné určit přesné složení. Stoprocentně čistý silikon používají především známé společnosti, jako jsou Fun Factory a Lelo. Silikon je synteticky vyráběn z přírodních materiálů a je uznáván jako přírodní produkt. Tyto vynikající vlastnosti z něj činí jeden z nejlepších materiálů pro výrobu sexuálních pomůcek. Silikon je velmi vhodný pro kontakt s lidským tělem a alergické reakce jsou velmi vzácné.

ABS je tvrdý plast, neporézní, odolný, hypoalergenní, bez zápachu, chuti a bez hrozby škodlivých ftalátů. Snadno se udržuje a má vynikající přenos vibrací. Může být potažen kovem, silikonem nebo polyuretanem. Vzhledem ke své tvrdosti může být hlučnější.

  Posouzení bezpečnosti materiálu je založeno na několika faktorech, včetně sterility, pórovitosti materiálu a chemického složení. Index od 1 do 10 označuje kvalitu použitého materiálu (10 je nejbezpečnější). Hlavními parametry jsou chemické složení a kvalita zpracování, údržby a čištění.
Údržba: Silikon lze dezinfikovat vařením (elektrická část erotické hračky by však neměla být ponořena do vody). Dezinfekce by měla být bez alkoholu.
Lubrikant:  Jedinou nevýhodou silikonu je zákaz používání maziv na bázi silikonu, protože olej difunduje do povrchové struktury silikonu, postupně se rozkládá a mění jeho vlastnosti. Měla by se používat pouze lubrikanty na bázi vody nebo speciální silikonové.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: