NEZAPOMEŇTE! Máte dopravu ZDARMA již od 1.500,-Kč! Ke každé objednávce DÁREK! Diskrétní balení.

HOT Ultra Dong oboustranné dildo - červené

Kód: E18-5230620000
809 Kč –4 %
ultra dong oboustranne dildo cervene img 5230620000 dop02 fd 111
809 Kč –4 % 779 Kč
K dispozici
Můžeme doručit do:
13.5.2021

Doubledildo z červeného gelu je mohutné, ohebné a pro všechny, pro koho není sex jen rutinou.

 Zdarma dárek ke každé objednávce! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis výrobku Ultra Dong oboustranné dildo - červené

Délka (cm)
43 cm
Průměr maximální (cm)
4 cm

Doubledildo je ideální pomůckou pro heterosexuální, bisexuální i homosexuální partnery obojího pohlaví. Jeho ohebnost umožňuje penetraci vagíny i análu u jedné ženy, ale současné použítí do vagín dvou žen, análů dvou žen a křížem - vagíny a análu dvou žen. V současné době i řada heterosexuálních mužů začala holdovat análnímu dráždění a pak je možno provádět styk mužský anál versus vagína i anál ženy.

Tip: Pro soutěž o vyvinutější poševní svaly ať Vaše dvě přítelkyně pokleknou na "všechny čtyři", zacouvají k sobě a zaveďte jim dildo do vagín. Pak ať vyrazí obě dopředu. Ve které dildo zůstane je Vaše "silnější" vítězka.

Materiál výrobku

Materiál: Gel (jelly)
  Jde o druh PVC, který je speciálně měkčen, z čehož pochází charakteristická vůně. Tento gel vnesl na trh erotických pomůcek mnoho barev i tvarů. Konzistence může být od velmi jemné „huspeniny“ až po tužší materiál. Vyrobené produkty mají příjemný a měkký povrch.
 
Rating bezpečnosti materiálu je založen na několika faktorech: sterilita, poréznost materiálu a chemické složení.

Index od 1-10 určující kvalitu použitého materiálu (10 je nejbezpečnější). Hlavní parametry jsou  chemické složení a kvalita zpracování, údržba a čištění.
Údržba: Gel patří mezi porézní materiály a je nutno o něj hygienicky pečovat pomocí dezinfekce na erotické pomůcky a antibakteriálního mýdla. Gelové produkty je nutno uchovávat mimo ostatní pomůcky a v temnu – UV záření jej poškozuje a urychluje stárnutí.
Lubrikant: Gel existuje v čiré i průsvitné podobě. Krystalicky čistý stav může být narušen používáním, po kterém zmatní. Do původního stavu jej dočasně může vrátit silikonový gel, ale používat je možno i na vodní bázi.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: