NEZAPOMEŇTE! Máte dopravu ZDARMA již od 1.500,-Kč! Ke každé objednávce DÁREK! Diskrétní balení.

. ™˙ AW Elektro sada dildo + 4 elektrody

Kód: AW-DJPJ0111
1 657 Kč –46 %
. ™˙ AW Elektro sada dildo + 4 elektrody
1 657 Kč –46 % 897 Kč
K dispozici
Můžeme doručit do:
24.9.2021

Sada s jednoduchým použitím, hodí se i pro začátečníky v praktikách elektrosexu. Dokonalé intenzivní vzrušené kde jen chcete...

Detailní informace

Detailní popis produktu

POPIS VÝROBKU ELEKTRO SADA DILDO + 4 ELEKTRODY

Sada obsahuje elektrostimulační dildo, které se díky své velikosti hodí i pro začátečníky, je určené k anální i vaginální stimulaci. V sadě dále najdete čtyři samolepící elektrodestičky. Dildo i destičky se kabelem propojují s ovladačem, na kterém si nastavíte požadovanou intenzitu.

Tento výrobek nemusí sloužit jen jako pomůcka při elektrosexu. Díky elektrickým impulsům a nastavitelnosti jejich intenzity ho můžete využít pro svalovou stimulaci nebo relaxační elektromasáž.

Napájení: 2 AA baterie (nejsou součástí balení)

Upozornění: Set není vhodný k použití u osob, které mohou mít problémy s elektrickým zařízením na těle, jako například uživatelé kardiostimulátorů, nemocní se srdcem, ale také těhotné ženy a osoby s nepříznivým zdravotním stavem (vysoká horečka, bolesti apod.). Dále osoby s epilepsií a neurologickými onemocněními. V případě, že si nejste jisti použitím, informujte se nejprve u vašeho lékaře. Destičky neupevňujte a nepoužívejte na hlavě! Nepoužívejte v blízkosti kovových předmětů, které máte na těle, jako např. piercing včetně dalších šperků.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: