NEZAPOMEŇTE! Máte dopravu ZDARMA již od 1.500,-Kč! Ke každé objednávce DÁREK! Diskrétní balení.

HOT CalExotics Impulse Estim Remote Kegel Exerciser

Kód: E18-S13600
2 790 Kč
K dispozici
Můžeme doručit do:
29.9.2022
Možnosti doručení
Vibrační vajíčko s elektro stimulací na dálkové ovládání. Dokonalá pomůcka nejen jako erotická hračka, ale i pro zpevnění pánevního dna a léčbu ženské inkontinence a pod.

Detailní informace

Detailní popis produktu

POPIS VÝROBKU IMPULSE ESTIM VIBRAČNÍ VAJÍČKO

Estim vajíčko má 5 nezávislých elektrostimulačních režimů a 7 vibračních režimů, které jde ovládat samostatně. Můžete tedy využít pouze elektrostimulaci a nebo pouze vibraci a nebo společně. Elektro stimulace je dobrá pro posílení svalů pánevního dna, které odpovídají za kvalitní orgazmy. Strategická ploška ze zinkové slitiny jemně pulzuje a zesiluje tak pocit a vyvrcholení. Ovládaní je pomocí dálkového ovladače s dosahem až 10 metrů. Estim vibrační vajíčko je jinak vyroben z kvalitního silikonu a je velice flexibilní. 

Aktivní elektrostimulace nesmí být zapnutá ve vodě. Hrozí poškození výrobku.

MATERIÁL VÝROBKU

Materiál

Čistý silikon má velmi těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je úžasně elastický, neporézní a hladký. Silikon má více než 400 různých variací a je velmi obtížné stanovit jeho přesné složení. Naprosto čistý 100% silikon používají především renomované firmy - např. Fun Factory, Lelo, BOOM a další. Silikon je vyráběn z přírodních surovin syntetickou cestou a je vnímán jako přírodní produkt. Pro tyto vynikající vlastnosti patří mezi nejlepší materiály pro erotické pomůcky. Silikon je velmi vhodný pro kontakt s lidským organismem a alergické reakce jsou velmi výjimečné.

ABS je tvrdý plast, neporézní, odolný, hypoalergenní, bez chuti či zápachu a bez ohrožení škodlivými ftaláty. Je jednoduchý na údržbu a výborně vede vibrace. Může být potažen kovem, silikonem, polyurethanem apod. Vzhledem ke své tvrdosti bývá hlučnější.

V této kombinaci je funkční tělo erotické pomůcky vyrobeno ze silikonu a ABS plast se používá pro funkční prvky jako tlačítka, držadla atd.

Údržba

Na silikonové části používejte pouze dezinfekce bez alkoholu, případně pouze teplou vodu a mýdlo, žádné agresivní prostředky.

Lubrikant

Do styku se silikonovou částí pomůcky může přijít pouze lubrikant na bázi vody nebo speciální silikonový lubrikant značky BOOM.

PARAMETRY

Maximální průměr: 3.25 cm
Celková délka: 7.25 cm
Barva: Modrá
Pohlaví: Žena
Erotogenní zóna: Vagina
Napájení: Dobíjecí akumulátor (USB)
Výrobce: California Exotic Novelties
Materiál: Silikon + ABS
Skupina materiálu: Silikon
Ovládání: Dálkové bezdrátové
Povrch: Hladký
Vlastnost: Vibrační, Elektrosex pulsy, Vodotěsný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: