NEZAPOMEŇTE! Máte dopravu ZDARMA již od 1.500,-Kč! Ke každé objednávce DÁREK! Diskrétní balení.

HOT California Exotics Impulse Intimate E-Stimulator Wand

Kód: E18-S13603
3 155 Kč
K dispozici
Můžeme doručit do:
24.9.2021
Není to klasický Rabbit vibrátor, ale navíc je tam elektrostimulace.

Detailní informace

Detailní popis produktu

POPIS VÝROBKU IMPULSE ESTIM RABBIT VIBRÁTOR

Estim Rabbit má 5 nezávislých elektrostimulačních režimů a 7 vibračních režimů, které jde ovládat samostatně. Můžete tedy využít pouze elektrostimulaci a nebo pouze vibraci a nebo společně. Elektro stimulace je dobrá pro posílení svalů pánevního dna, které odpovídají za kvalitní orgazmy. Strategická ploška ze zinkové slitiny jemně pulzuje a zesiluje tak pocit a vyvrcholení. Ovládaní je pomocí 3 tlačítek. Estim Rabbit je jinak vyroben z kvalitního silikonu a je velice flexibilní. 

Elektrostimulace nesmí být použita ve vodě.

MATERIÁL VÝROBKU

Materiál

Čistý silikon má velmi těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je úžasně elastický, neporézní a hladký. Silikon má více než 400 různých variací a je velmi obtížné stanovit jeho přesné složení. Naprosto čistý 100% silikon používají především renomované firmy - např. Fun Factory, Lelo, BOOM a další. Silikon je vyráběn z přírodních surovin syntetickou cestou a je vnímán jako přírodní produkt. Pro tyto vynikající vlastnosti patří mezi nejlepší materiály pro erotické pomůcky. Silikon je velmi vhodný pro kontakt s lidským organismem a alergické reakce jsou velmi výjimečné.

ABS je tvrdý plast, neporézní, odolný, hypoalergenní, bez chuti či zápachu a bez ohrožení škodlivými ftaláty. Je jednoduchý na údržbu a výborně vede vibrace. Může být potažen kovem, silikonem, polyurethanem apod. Vzhledem ke své tvrdosti bývá hlučnější.

V této kombinaci je funkční tělo erotické pomůcky vyrobeno ze silikonu a ABS plast se používá pro funkční prvky jako tlačítka, držadla atd.

Údržba

Na silikonové části používejte pouze dezinfekce bez alkoholu, případně pouze teplou vodu a mýdlo, žádné agresivní prostředky.

Lubrikant

Do styku se silikonovou částí pomůcky může přijít pouze lubrikant na bázi vody nebo speciální silikonový lubrikant značky BOOM.

PARAMETRY

Minimální průměr: 2.5 cm
Maximální průměr: 3.25 cm
Použitelná délka: 12 cm
Celková délka: 21.5 cm
Barva: Modrá
Pohlaví: Žena
Erotogenní zóna: Klitorism, Bod G, Vagina
Napájení: Dobíjecí akumulátor (USB)
Výrobce: California Exotic Novelties
Materiál: Silikon + ABS
Skupina materiálu: Silikon, Plast
Povrch: Hladký
Ovládání: Na těle produktu
Vlastnost: Vibrační, Elektrosex pulsy, Vodotěsný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: