NEZAPOMEŇTE! Máte dopravu ZDARMA již od 1.500,-Kč! Ke každé objednávce DÁREK! Diskrétní balení.

HOT Mystim Elektro sex - Magic Gloves Rukavice

Kód: E18-MY46600
2 399 Kč
K dispozici
Můžeme doručit do:
24.9.2021

Ideální tip pro elektrickou masáž a celkovou stimulaci energií!

 Zdarma dárek ke každé objednávce! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis výrobku Mystim Elektro sex - Magic Gloves Rukavice

Tyto rukavice jsou ideálním prostředkem pro stimulaci partnera. Stačí rukavice nasadit a dopřát partnerovi perfektní masáž s elektrickými impulzy, které masáž okoření. A nemusíte se bát, osoba, která bude mít rukavice nasazené, nebude ve styku s přecházející energií, takže se může 100% věnovat masáži. Rukavice mají aktivní přenos elektrických impulzů pouze přes konečky prstů na rukavici. 

Doporučujeme masírovat partnerčin zadeček či prsa, pro muže zase doporučujeme důkladnou masáž penisu a okolí. Součástí balení jsou dvě vodivé šedé rukavice na obě ruce, 5 párů gumových lékařských rukavic (pro izolování vlastních rukou od elektřiny) a kabel 2mm.

Stimulovat můžete téměř jakoukoliv část partnerova těla. Zkuste jemné výboje, které šimrají a způsobují jemné a tolik sexy chvění vašeho těla!

Důležité:
 Pro použití rukavic k elektrostimulaci (elektrosexu) je třeba dokoupit analogovou či digitální jednotku, kterou lze použít samostatně či s e-stim produkty od Mystimu. 


Elektrická stimulace a sex 
Elektrická stimulace se stává čím dál více populární. Zatímco vibrátory a další erotické pomůcky již ovládly naše ložnice, elektrická stimulace je stále odsuzována. 

Exkluzivně pro sadomasochisty? 
Jeden z nejvíce rozšířených mýtů ohledně e-stimulace je to, že jde o velmi nepříjemný a bolestivý proces a že se hodí pouze na pole sadomasochismu. Stimulace může být jemná a něžná až po silnou až bolestivou stimulaci. 

E-stimulace - je to perverzní či ne? 
Rozhodně nikoliv, e-stimulace není perverzní. Elektronická stimulace je jednou z posledních generací erotických pomůcek. Každý erotická pomůcka si musela projít předsudky a názory, zda je normální či naopak není. Nedlouhou dobu zpět bylo i použití vibrátorů považováno za perverzní. Nyní jsou ve společnosti přijímány jako běžná součást sexuálního života.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: