HOT Mystim Elektro sex - Pure Vibes E-Stim analogová jednotka

Kód: E18-MY46010
Doporučujeme Doprava ZDARMA
Značka: Mystim
3 167 Kč –24 %
mystim elektro sex pure vibes e stim analogova jednotka img E21113 fd 3
3 167 Kč –24 % 2 399 Kč
K dispozici
Můžeme doručit do:
23.9.2020

Kompletní sada pro nováčky, ale i zkušené uživatele elektrosexu.

 Zdarma dárek ke každé objednávce! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis výrobku Mystim Elektro sex - Pure Vibes E-Stim analogová jednotka

S touto zázračnou krabičkou objevíte, co je to prožívat nepopsatelné vzrušení. Jděte s dobou a zkuste elektrosex, netradiční a moderní způsob, jak stimulovat téměř kteroukoli část vašeho těla. 

Elektronická sada Mystim je přitom jednou z nejinovativnějších ve své kategorii. Elektrosex nadchne experimentátory i kutily.Funguje na principu jemných elektrických impulsů, které působí stimulačně na různé tělesné partie. Potěšení se pak rozplývá celým vaším tělem a přivádí vás do nové dimenze vášnivého uspokojení. Vzrušení graduje a nese se na vlnách střídající se bolesti a uvolnění. Pocity jej doprovázející tak bývají nové a velice přitažlivé. Vybrat si lze z několika úrovní intenzity impulsů, zaleží jenom na vašich individuálních preferencích. 

Vlastnosti: 
• dva individuálně nastavitelné kanály 
• tři programy, které uspokojí každého (od něžného, přes intenzivní k silnému) 
• intenzitu a puls nastavujete podle vašeho přání 
• zástrčka se dá otočit o 360 stupňů, kabel se proto nemůže přetrhnout 
• nastavitelný a pružný opasek 

Černý kufřík obsahuje: 
- zdroj elektrického proudu 
- pevný plastový obal
- čtyři samolepicí elektrody 
- dva dráty k samolepicím elektrodám 
- 1x 9V baterii 

Intenzita sady Mystim je 0 - 80 mA, frekvence 2 – 150 Hz, šíře impulsů se pohybuje od 30 do 260 µs, váha je 110 g včetně baterie a velikost 95 – 65 x 25 mm.

K této jednotce si můžete dokoupit široké příslušenství značky Mystim - dilda, anální kolíky, skřipce na bradavky a další, které lze napojit na tuto jednotku a používat na elektro sex.

Elektrická stimulace a sex 
Elektrická stimulace se stává čím dál více populární. S Mystim Pure Vibes můžete jednoduše stimulovat nervy a dosáhnout tak nečekaného prožitku a velmi silného orgasmu. Zatímco vibrátory a další erotické pomůcky již ovládly naše ložnice, elektrická stimulace je stále odsuzována.

Exkluzivně pro sadomasochisty? 
Jeden z nejvíce rozšířených mýtů ohledně e-stimulace je to, že jde o velmi nepříjemný a bolestivý proces a že se hodí pouze na pole sadomasochismu. Mystim Pure Vibes je vybaven dvěma odděleně ovládanými kanály nabízející možnost zvolit si impulzy přesně podle vašeho přání. Stimulace může být jemná a něžná až po silnou až bolestivou stimulaci. TENS zařízení může být používáno pro SM mód, ale také pro jemné vzrušování. 

E-stimulace - je to perverzní či ne? 
Rozhodně nikoliv, e-stimulace není perverzní. Elektronická stimulace je jednou z posledních generací erotických pomůcek. Každý erotická pomůcka si musela projít předsudky a názory, zda je normální či naopak není. Nedlouhou dobu zpět bylo i použití vibrátorů považováno za perverzní. Nyní jsou ve společnosti přijímány jako běžná součást sexuálního života.


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: