NEZAPOMEŇTE! Máte dopravu ZDARMA již od 1.500,-Kč! Ke každé objednávce DÁREK! Diskrétní balení.

HOT Mystim Elektro sex - Tickleberry Finn Dilatátor

Kód: E18-MY46195
Doporučujeme Doprava ZDARMA
Značka: Mystim
3 225 Kč –26 %
mystim elektro sex tickleberry finn dilatator img my46195 fd 3
3 225 Kč –26 % 2 389 Kč
K dispozici
Můžeme doručit do:
6.10.2020

Zcela speciální stimulace penisu elektro impulzy, průměr 8 mm.

 Zdarma dárek ke každé objednávce! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis výrobku Mystim Elektro sex - Tickleberry Finn Dilatátor

Délka
19,6 cm
Materiál
ručně leštěný hliník 
Průměr
8 mm
Váha
22 g

Dlouhý a tenký dilatátor značky Mystim je ideální pro nezvyklou stimulaci penisu - dráždění a roztahování močové trubice ve spojení s elektrosexem.

Zprvu je samozřejmě potřeba trénink.  Postupným roztahováním močové trubice a  praxí  pak tento 8 mm široký dilatátor budete do močové trubice vkládat snadno a toto místo stimulovat tak, jako ještě nikdy předtím.

Dilatátor Tickleberry Finn je vyroben z lékařského hliníku a ručně leštěný.  Pro extra vzrušení ho před použitím můžete ohřát nebo naopak zchladit. Je vyroben tak, aby danou teplotu udržoval delší dobu.  Má úzkou špičku pro snadnější zavádění a žebrovaný povrch, který vám zvláště při vytahování dilatátoru z močové trubice přinese ještě více slastné pocity.

Tento výrobek je navíc určen k elektrické stimulaci. Výrobek  je bipolární  a k jeho aktivaci budete potřebovat zakoupit zařízení e-stim, jako je   Mystim  analogová nebo digitální jednotka.

Upozornění: Tento druh erotické pomůcky je třeba používat s opatrností a používat ji pouze k určenému použití. Dilatátor není určen pro použití během soulože a nesmí se se zavedeným dilatátorem chodit či jinak se pohybovat. Je  třeba  ho používat velmi opatrně, aby se nepoškodila močová trubice. Před prvním použitím si přečtěte návod a dodržujte striktní hygienu.  Důkladná hygiena tohoto nástroje je samozřejmostí. I když je hliník neporézní materiál, nezapomínejte na jeho očistu před i po každém použitím.  Pomůcka je určena pro zkušenější uživatele.

Elektrická stimulace a sex 
Elektrická stimulace se stává čím dál více populární. Zatímco vibrátory a další erotické pomůcky již ovládly naše ložnice, elektrická stimulace je stále odsuzována. 

Exkluzivně pro sadomasochisty? 
Jeden z nejvíce rozšířených mýtů ohledně e-stimulace je to, že jde o velmi nepříjemný a bolestivý proces a že se hodí pouze na pole sadomasochismu. Stimulace může být jemná a něžná až po silnou až bolestivou stimulaci. 

E-stimulace - je to perverzní či ne? 
Rozhodně nikoliv, e-stimulace není perverzní. Elektronická stimulace je jednou z posledních generací erotických pomůcek. Každý erotická pomůcka si musela projít předsudky a názory, zda je normální či naopak není. Nedlouhou dobu zpět bylo i použití vibrátorů považováno za perverzní. Nyní jsou ve společnosti přijímány jako běžná součást sexuálního života.

Zkuste něco nového! Kupte si to nejlepší na trhu a objevte vzrušující svět elektrosexu!


Materiál výrobku

Materiál: Hliník
  Hliník se používá jako náhrada chirurgické oceli v případě, kdy je nutno zachovat použitelnou hmotnost produktu, hliník je výrazně lehčí. Vyrábějí se z něj dilda nebo vibrátory, které jsou opatřeny odolnou i estetickou elektricky nanesenou vrstvou = eloxování. Pokud se používá jako materiál na elektrody při elektrostimulaci, je třeba, aby byl velmi vysoce vyleštěn (až do podoby chromování). Poréznost se tak sníží pod jeden mikron. Tím se eliminuje uvolňování iontů hliníku a elektrody jsou tak nezávadné.
 
Rating bezpečnosti materiálu je založen na několika faktorech: sterilita, poréznost materiálu a chemické složení.

Index od 1-10 určující kvalitu použitého materiálu (10 je nejbezpečnější). Hlavní parametry jsou  chemické složení a kvalita zpracování, údržba a čištění.
Údržba: Vysoký lesk je třeba udržovat, chránit povrch proti poškrábání a při delším odložení elektrod je vhodné povrch vyleštit a opatřit vrstvičkou oleje s příměsí vosků, která zamezí přístupu vzduchu a případné oxidaci. Před použitím se vrstva odstraní, vydezinfikuje se povrch a celá pomůcka se znovu vyleští.
Lubrikant: Lubrikaty lzepoužívat jakékoliv.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: