NEZAPOMEŇTE! Máte dopravu ZDARMA již od 1.500,-Kč! Ke každé objednávce DÁREK! Diskrétní balení.

HOT Fifty Shades of Grey - Silikonový erekční kroužek

Kód: E18-5135040000
344 Kč
K dispozici
Můžeme doručit do:
1.2.2023
Možnosti doručení

Silikonový erekční kroužek na penis s průměrem 3,8 cm. Elastický a přesto dostatečně pevný.

 Zdarma dárek ke každé objednávce! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis výrobku Fifty Shades of Grey - Silikonový erekční kroužek

Barva
černá 
Materiál
silikon 
Průměr minimální (cm)
3,8 cm

Delší a kvalitnější erekce je vždy potěšením pro oba partnery. Nový nevibrační silikonový erekční kroužek z kolekce Padesáti odstínů šedi je ten pravý, který díky tomu, co dokáže, přivede vaši partnerku do erotických výšin. Jednoduchým způsobem a bez námahy tak lze dosáhnout delšího milování a uspokojení obou partnerů.

Erekční kroužek je vyroben z kvalitního silikonu. Tento materiál je velmi pružný, ale přitom pevný. Díky jeho elastičnosti se nemusíte obávat zdravotní újmy. Kroužek lze kdykoliv dle potřeby sundat. Hladký povrch erekčního kroužku je jemný na dotek a snadno se udržuje. 

Vyzkoušejte ho a vstoupíte do úplně jiné dimenze vašeho sexuálního života.


Tento produkt je součástí oficiální série Fifty Shades of Grey, která je schválená samotnou autorkou tohoto románu E.L. James (román je součástí trilogie Fifty Shades).

 

Materiál výrobku

Materiál: Čistý silikon
 

Čistý silikon má velmi těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je úžasně elastický, neporézní a hladký. Silikon má více než 400 různých variací a je velmi obtížné stanovit jeho přesné složení. Naprosto čistý 100% silikon používají především renomované firmy - např. Fun Factory, Lelo a další. Silikon je vyráběn z přírodních surovin syntetickou cestou a je vnímán jako přírodní produkt. Pro tyto vynikající vlastnosti patří mezi nejlepší materiály pro erotické pomůcky. Silikon je velmi vhodný pro kontakt s lidským organismem a alergické reakce jsou velmi výjimečné.

Důležité: silikon nesmí přijít do kontaktu s jiným silikonovým výrobkem. Výsledkem by bylo nevratné poškození struktury povrchu výrobku.

 
Rating bezpečnosti materiálu je založen na několika faktorech: sterilita, poréznost materiálu a chemické složení.

Index od 1-10 určující kvalitu použitého materiálu (10 je nejbezpečnější). Hlavní parametry jsou chemické složení a kvalita zpracování, údržba a čištění.
Údržba: Silikon je možné vyvařovat (nesmí se však ponořit elektrické části erotické pomůcky). Dezinfekce musí být bez alkoholu.
Lubrikant: Jediná nevýhoda silikonu je zákaz použití lubrikantů na silikonové bázi, protože dojde k difuzi oleje do struktury povrchu silikonu, což způsobí jeho postupný rozklad a změnu vlastností. Používejte lubrikanty pouze na bázi vody nebo speciální silikonový lubrikant značky BOOM.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: