NEZAPOMEŇTE! Máte dopravu ZDARMA již od 1.500,-Kč! Ke každé objednávce DÁREK! Diskrétní balení.

HOT Rebel Sada kroužků na penis a varlata

Kód: E18-5331060000
539 Kč
K dispozici
Můžeme doručit do:
8.12.2022
Možnosti doručení

Sada kroužků na penis a postupné natahování varlat.

 Zdarma dárek ke každé objednávce! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis výrobku Rebel Stimulátor na prostatu

Barva
černá 
Materiál
silikon potažený polyuretanem 

Stimulátor prostaty s prodlouženou částí, které bude zároveň masírovat perineum a s praktickým očkem pro snadnou manipulaci. To je Rebel, se kterým zažijete skutečné anální potěšení.

Velmi flexibilní stimulátor je vyrobený ze silikonu potaženého polyuretanem. Část na prostatu má kulatou špičku a nepravidelný povrch. Na části na perineu jsou stimulační drážky.

Rozměry:

  • část na stimulaci prostaty - celková délka 15,5 cm, délka pro vložení 11 cm, průměr 1,5 - 2,9 cm
  • prodloužená část na perineum - délka  7 cm, průměr 2 cm

Materiál výrobku

Materiál: Čistý silikon
 

Čistý silikon má velmi těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je úžasně elastický, neporézní a hladký. Silikon má více než 400 různých variací a je velmi obtížné stanovit jeho přesné složení. Naprosto čistý 100% silikon používají především renomované firmy - např. Fun Factory, Lelo a další. Silikon je vyráběn z přírodních surovin syntetickou cestou a je vnímán jako přírodní produkt. Pro tyto vynikající vlastnosti patří mezi nejlepší materiály pro erotické pomůcky. Silikon je velmi vhodný pro kontakt s lidským organismem a alergické reakce jsou velmi výjimečné.

Důležité: silikon nesmí přijít do kontaktu s jiným silikonovým výrobkem. Výsledkem by bylo nevratné poškození struktury povrchu výrobku.

 
Rating bezpečnosti materiálu je založen na několika faktorech: sterilita, poréznost materiálu a chemické složení.
Index od 1-10 určující kvalitu použitého materiálu (10 je nejbezpečnější). Hlavní parametry jsou chemické složení a kvalita zpracování, údržba a čištění.
Údržba: Silikon je možné vyvařovat (nesmí se však ponořit elektrické části erotické pomůcky). Dezinfekce musí být bez alkoholu.
Lubrikant: Jediná nevýhoda silikonu je zákaz použití lubrikantů na silikonové bázi, protože dojde k difuzi oleje do struktury povrchu silikonu, což způsobí jeho postupný rozklad a změnu vlastností. Používejte lubrikanty pouze na bázi vody nebo speciální silikonový lubrikant značky BOOM.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: