HOT Lit-Up Erekční kroužek vibrační IV. - červený

Kód: E18-DC21161
291 Kč –25 %
lit up erekcni krouzek vibracni iv cerveny img dc21161 fd 3
291 Kč –25 % 219 Kč
K dispozici
Můžeme doručit do:
1.10.2020

Silikonový erekční kroužek s vibračním nástavcem.

 Zdarma dárek ke každé objednávce! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis výrobku Lit-Up Erekční kroužek vibrační IV. - červený

Barva
červená 
Délka
4,7 cm
Materiál
silikon 
Průměr minimální (cm)
2,9 

Tento  erekční vibrační kroužek je vyrobený ze silikonu a je vodotěsný.

Erekční kroužek má vibrační patronu, která je umístěna v nástavci kroužku. Vám erekční kroužek zpevní a prodlouží erekci a vibrace, které se přenášejí z patrony, potěší klitoris partnerky. Vibrace se ovládají jednoduše jedním tlačítkem. Zažijte velmi vášnivé intimní chvíle.

Vibrační patrona pracuje na dvě baterie  LR41, které jsou součástí balení. Baterie jsou vyměnitelné.

Materiál výrobku

Materiál: Čistý silikon
 

Čistý silikon má velmi těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je úžasně elastický, neporézní a hladký. Silikon má více než 400 různých variací a je velmi obtížné stanovit jeho přesné složení. Naprosto čistý 100% silikon používají především renomované firmy - např. Fun Factory, Lelo a další. Silikon je vyráběn z přírodních surovin syntetickou cestou a je vnímán jako přírodní produkt. Pro tyto vynikající vlastnosti patří mezi nejlepší materiály pro erotické pomůcky. Silikon je velmi vhodný pro kontakt s lidským organismem a alergické reakce jsou velmi výjimečné.

Důležité: silikon nesmí přijít do kontaktu s jiným silikonovým výrobkem. Výsledkem by bylo nevratné poškození struktury povrchu výrobku.

 
Rating bezpečnosti materiálu je založen na několika faktorech: sterilita, poréznost materiálu a chemické složení.

Index od 1-10 určující kvalitu použitého materiálu (10 je nejbezpečnější). Hlavní parametry jsou chemické složení a kvalita zpracování, údržba a čištění.
Údržba: Silikon je možné vyvařovat (nesmí se však ponořit elektrické části erotické pomůcky). Dezinfekce musí být bez alkoholu.
Lubrikant: Jediná nevýhoda silikonu je zákaz použití lubrikantů na silikonové bázi, protože dojde k difuzi oleje do struktury povrchu silikonu, což způsobí jeho postupný rozklad a změnu vlastností. Používejte lubrikanty pouze na bázi vody nebo speciální silikonový lubrikant značky BOOM.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: