NEZAPOMEŇTE! Máte dopravu ZDARMA již od 1.500,-Kč! Ke každé objednávce DÁREK! Diskrétní balení.

HOT Manželství hrou Erotická stolní hra

Kód: E18-HRA11
458 Kč –4 %
manzelstvi hrou eroticka stolni hra img hra11 fd 3
458 Kč –4 % 441 Kč
K dispozici
Můžeme doručit do:
22.4.2021

Erotická hra pro sezdané i nesezdané páry.

 Zdarma dárek ke každé objednávce! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis výrobku Manželství hrou Erotická stolní hra

V tomto balení najdete dvě společenské erotické hry. Jednak Manželství hrou aneb Člověče, ožeň se/vdej a hru Tchýně to zařídí.

Manželství hrou aneb Člověče, ožeň se/vdej - hra určená pro dvojici. Nezáleží na tom, jestli už jste v manželském svazku nebo do něj vstupujete nebo ještě váháte .... Ve hře se setkáte s celým spektrem známých životních situací, problémů a krizí, které mohou i v tom vašem vztahu někdy nastat. Zábavnou formou se tak na ně můžete náležitě připravit a také se poučit. Prohřešky proti pravidlům soužití hodnotí a „oceňuje“ poprvé v historii manželský bodový systém.

Tchýně to zařídí - rodinná hra pro 2 - 8 hráčů. Kromě manželské dvojice se můžou zapojit nejen další rodinní příslušníci jako tchýně, švagr, potomci, ale i kamarádi a známí. S hrou si užijete legraci i napětí. Cestou na hráče čeká spousta otázek, úkolů a hádanek. Ne vždy rozhoduje “správná” odpověď. Záleží, jak pohotově, vtipně a s nadhledem si kdo poradí. Pro větší motivaci je tu opět speciální cena pro vítěze.  

Balení obsahuje: oboustrannou hrací desku (z každé strany jedna hra), hrací karty, hrací figurky, hrací kostku a návod ke hře

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: