NEZAPOMEŇTE! Máte dopravu ZDARMA již od 1.500,-Kč! Ke každé objednávce DÁREK! Diskrétní balení.

HOT Fifty Shades Darker: Padesát odstínů temnoty - E. L. James

Kód: E18-ODSTINTEMNOTY
575 Kč –24 %
fifty shades darker padesat odstinu temnoty e l james img padesatodstinutemnoty fd 3
575 Kč –24 % 439 Kč
K dispozici
Můžeme doručit do:
6.10.2020

Druhý díl erotické série Fifty Shades, která se stala celosvětovým bestsellerem č. 1.

 Zdarma dárek ke každé objednávce! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis výrobku Fifty Shades Darker: Padesát odstínů temnoty - E. L. James

Autor
E. L. James 
Jazykové verze
česká 
Počet stran
656 stran

Tato kniha je jedinečná díky způsobu, kterým dokáže čtenáře odvést do temných fantazií pana Christiana Greye a Anastasie. Anastasie spolu s ním padá ještě níž a hlouběji do jeho podivných intrik, neskutečných fantazií a hlavně neobyčejně vynalézavých sexuálních praktik. 

Konec prvního dílu sváděl k myšlence, že mezi Anou a Christianem vše skončilo. Ana byla ta, která se rozhodla ho opustit. Nyní se ale cítí osamělá a touží po muži, který beze zbytku propadl kouzlu BDSM. Christianovi také není lhostejné, že Anu nemá po ruce, kdykoliv se mu zachce. Je to přeci jeho hračka! Christian udělá první krok a ozve se… 

Padesát odstínů temnoty rozehrává další, nové a neméně vzrušivé scény. Tato kniha je plná překvapení a nečekaných zvratů. Christian je připraven opustit své temné choutky jen proto, že to co doopravdy chce, to po čem zoufale touží, je jedině Ana. Ta už přiznala, že Christiana miluje, ale je to, co cítí Christian k Aně skutečně láska? Kdo by se snad bál, že tato kniha nyní sklouzne pouze do role slaďoučkého románu, nemusí mít žádné obavy. Tohle rozhodně není konec pověstného červeného pokoje bolesti, který je plný erotických hraček a dýchá na vás svou smyslností. V této knize se dozvíme víc o pozadí toho, jak vznikly Christianovy sadomasochistické touhy a praktiky. Co stojí za jeho nechutí k něžným dotekům mimo vymezený prostor? 

Mimo mnoha stran plných erotiky je v tomto pokračování knihy Padesát odstínu šedi více prostoru pro romantiku. Pokud vás ale první díl uchvátil tak, jako milióny jiných, nebojte se, nebudete o nic ochuzeni ani v tomto pokračování. 

Padesát odstínů temnoty je kniha, kterou prostě musíte mít!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: