NEZAPOMEŇTE! Máte dopravu ZDARMA již od 1.500,-Kč! Ke každé objednávce DÁREK! Diskrétní balení.

HOT Icicles No 2 oboustranné skleněné dildo

Kód: E18-DC44108
1 150 Kč
K dispozici
Můžeme doručit do:
27.3.2023
Možnosti doručení

Originální oboustranné dildo z borosilikátového skla.

 Zdarma dárek ke každé objednávce! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis výrobku Icicles No 2 oboustranné skleněné dildo

Délka
21 cm
Průměr maximální (cm)
3,5 cm
Průměr minimální (cm)
2 cm

Nádherná univerzální erotická hračka, kterou je možno použít análně i vaginálně. Rozdílné tvary na obou stranách umožňují výběr síly dráždění i způsob průniku. Umělecký vzhled tohoto krásného díla a barevné zdobení ve struktuře skla působí velmi atraktivně, především při bodovém osvětlení. Tímto luxusním elegantním dildem můžete vyzdobit interiér vaší ložnice a nikoho nebude váš erotický pomocník pohoršovat. Krásně zdobené dildo je současně i vhodným, příjemně vzrušujícím erotickým dárkem. 

Toto dildo není ale jen krásné! Je také velice praktické. Na sklo můžete používat mimo jiné i silikonové lubrikanty, které jsou pro sklo velmi vhodné, protože ještě umocňují jeho hladkost. Tento materiál můžete také bez problémů použít ve vaně nebo ve sprše. Borosilikátové sklo, nebo jinak také Pyrex je nádherný materiál s vynikajícími vlastnostmi. Velmi rychle stoupl v oblibě a stal se často vyhledávaným i mezi erotickými pomůckami. Má vysokou tepelnou setrvačnost a udržuje tak dlouhou dobu stálou teplotu. Snáší i extrémní teploty a je možné jej sterilizovat UV lampou nebo vyvařit. Pyrex je naprosto čistý a hladký materiál, proto do povrchu nemohou pronikat žádné látky ani bakterie. Nezanechává žádné pachy a je velmi dobře udržovatelný. Na sklo téměř neexistuje alergie, a proto tyto erotické pomůcky mohou používat i osoby s EI nebo MCS. 

Pořiďte si tohoto báječně hladkého erotického společníka pro volné chvilky a dokonalou relaxaci. Sami brzy zjistíte, že hrátky s ním jsou sexuálním potěšením pro jednotlivce, stejně tak jako pro partnery.

Materiál výrobku

Materiál: Pyrex (tvrzené borosilikátové sklo)
  Výrobky z pyrexu jsou krystalicky průzračné, neporézní, odolné UV záření a vynikají parametrickou stabilitou. Materiály podobné vlastnostmi pyrexu jsou také Simax a Duran. Borosilikátové sklo je chemicky odolné, neuvěřitelně pevné, tvrdé a stálé sklo - je nejoblíbenějším materiálem u všech alergiků, osob trpících atopickým ekzémem či jinými problémy. Jde o dokonale neporézní materiál, který je možno nahřát či chladit.
 
Rating bezpečnosti materiálu je založen na několika faktorech: sterilita, poréznost materiálu a chemické složení.

Index od 1-10 určující kvalitu použitého materiálu (10 je nejbezpečnější). Hlavní parametry jsou  chemické složení a kvalita zpracování, údržba a čištění.
Údržba: éče je snadná díky možnosti vyvaření ve vodní lázni, či zneškodnění případných choroboplodných zárodků a plísní v mikrovlnné troubě nebo v myčce, lze používat dezinfekci. Přes jeho výjimečnou trvanlivost může dojít k drobnému, fyzickému poškození a pak již není možné jej používat, proto buďte opatrní na nárazy s tvrdým povrchem.
Lubrikant: Je možné používat jakýkoliv lubrikant nebo tuk.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: