NEZAPOMEŇTE! Máte dopravu ZDARMA již od 1.500,-Kč! Ke každé objednávce DÁREK! Diskrétní balení.

HOT Lora DiCarlo Ose 2 Premium Robotic Massager for Blended Orgasms

Kód: E18-E30942
11 460 Kč –9 %
ose 2 (2)
11 460 Kč –9 % 10 394 Kč
K dispozici
Můžeme doručit do:
20.1.2021

Inovativní stimulátor s mikrorobotickou technologií, který Vám zaručí několikanásobné smíšené orgazmy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

POPIS VÝROBKU LORA DICARLO OSÉ 2 ROBOTICKÝ STIMULÁTOR PRO NĚKOLIKANÁSOBNÉ ORGAZMY

Osé 2 byl navržený tak, aby napodoboval ty nejlepší druhy lidského dotyku. Kombinuje stimulátor G-bodu a klitorální ústa, aby vzbudil a stimuloval oba body potěšení současně. Nejnovější verze má vstřícnější, intuitivnější tvar s mírně delším tělem a větší flexibilitou. Můžete si tedy upravit její polohu pro maximální spokojenost. S menším stimulátorem bodu G a širším rozsahem výkonu stimulátoru klitorisu je Osé 2 jedinečný, přizpůsobitelný zážitek, který funguje napříč ještě více těly.

- Vodotěsný
- Dobíjecí baterie - Až 1 hodina používání
- Lékařský silikon

Napodobuje nejlepší orál
KLITORÁLNÍ STIMULÁTOR
Stimulátor je navržen tak, aby replikoval pocit úst a jazyka na klitorisu. Tlačí naplocho na vagínu a její hladké okraje spočívají ve vnějších stydkých pyscích a zajišťují rytmické údery v celém těle klitorisu. Tato nová a vylepšená verze má více drsných minim a vyšších výšek, což vám dává větší kontrolu. Vyberte si z 10 úrovní intenzity a najděte správné množství stimulace.

Dostane se k věci
STIMULÁTOR G-BODU
Masážní stimulátor G-bodu - nyní o 9,5% menší, takže získáte správné množství tlaku - replikuje nejlepší druh lidského dotyku a napodobuje pohyb prstu. Aktualizovaný materiál je měkčí a ještě realističtější. A vlastní nastavení vám umožní určit délku a rychlost každého pohybu kuličky na bodu G.

Vaše tělo, váš orgasmus
VAŠE TĚLO JE JEDINEČNÉ A OSÉ NENÍ JINÉ
Navrhli jsme Osé s flexibilním tělem, které lze tvarovat do široké škály pozic, abychom dosáhli přizpůsobení, které dosáhne obou bodů potěšení.

VELIKOST PRODUKTU
Rozměr stimulátoru klitorisu: 4,0 X 3,3 cm
Rozměr klitorisových úst: 1,5 X 2,0 cm

Použitelná vložitelná délka: až 11,8 cm
Vložitelná šířka: 3,5 cm

MATERIÁL VÝROBKU

Materiál

Čistý silikon má velmi těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je úžasně elastický, neporézní a hladký. Silikon má více než 400 různých variací a je velmi obtížné stanovit jeho přesné složení. Naprosto čistý 100% silikon používají především renomované firmy - např. Fun Factory, Lelo, BOOM a další. Silikon je vyráběn z přírodních surovin syntetickou cestou a je vnímán jako přírodní produkt. Pro tyto vynikající vlastnosti patří mezi nejlepší materiály pro erotické pomůcky. Silikon je velmi vhodný pro kontakt s lidským organismem a alergické reakce jsou velmi výjimečné.

ABS je tvrdý plast, neporézní, odolný, hypoalergenní, bez chuti či zápachu a bez ohrožení škodlivými ftaláty. Je jednoduchý na údržbu a výborně vede vibrace. Může být potažen kovem, silikonem, polyurethanem apod. Vzhledem ke své tvrdosti bývá hlučnější.

V této kombinaci je funkční tělo erotické pomůcky vyrobeno ze silikonu a ABS plast se používá pro funkční prvky jako tlačítka, držadla atd.

Údržba

Na silikonové části používejte pouze dezinfekce bez alkoholu, případně pouze teplou vodu a mýdlo, žádné agresivní prostředky.

Lubrikant

Do styku se silikonovou částí pomůcky může přijít pouze lubrikant na bázi vody nebo speciální silikonový lubrikant značky BOOM.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: