NEZAPOMEŇTE! Máte dopravu ZDARMA již od 1.500,-Kč! Ke každé objednávce DÁREK! Diskrétní balení.

HOT WILLE Rabbit třímotorový vibrátor - USB dobíjení

Kód: E18-X0005
2 209 Kč
K dispozici
Můžeme doručit do:
10.3.2021

Třímotorový vibrátor na klitoris a G bod.

 Zdarma dárek ke každé objednávce! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis výrobku WILLE Rabbit třímotorový vibrátor - USB dobíjení

Barva
růžovo červená 
Baterie
dobíjecí, USB kabel je součástí balení 
Délka
celkem - 204 mm
Materiál
silikon 
Nabíjení
cca 3,5 hodiny
Průměr
max. - delší část 38 mm
Váha
195 g
Vibrace
5 vibračních módů 
Výdrž
až 90 minut

Vibrátor, který je celý z jemného silikonu a potěší nejen  váš klitoris a G bod.

Vibrátor je dobíjecí a má tři motory - delší i kratší část vibrátoru může fungovat samostatně nebo obě části najednou. A to už je velká dávka vibrací a vzrušení. Každá část vibrátoru se ovládá jedním tlačítkem. Během nabíjení kontrolka vibrátoru nepřetržitě svítí. Když je vibrátor nabitý, kontrolka zhasne.

Delší část vibrátoru je mírně zahnutá a má vlnitý povrch a   část na klitoris je také vytvarovaná tak, aby byla stimulace vašich intimních míst dokonalá.

Vibrátor je v dárkovém balení, ve kterém kromě vibrátoru a USB kabelu najdete sametový sáček, abyste svůj vibrátor mohla bezpečně uložit, nejen před nečistotami, ale i před zvědavými zraky okolí.

Materiál výrobku

Materiál: Čistý silikon
 

Čistý silikon má velmi těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie.  Je úžasně elastický, neporézní a hladký. Silikon má více než 400 různých variací a je velmi obtížné stanovit jeho přesné složení. Naprosto čistý 100% silikon používají především renomované firmy - např. Fun Factory, Lelo a další. Silikon je vyráběn z přírodních surovin syntetickou cestou a je vnímán jako přírodní produkt. Pro tyto vynikající vlastnosti patří mezi nejlepší materiály pro erotické pomůcky. Silikon je velmi vhodný pro kontakt s lidským organismem a alergické reakce jsou velmi výjimečné.

Důležité: silikon nesmí přijít do kontaktu s jiným silikonovým výrobkem. Výsledkem by bylo nevratné poškození struktury povrchu výrobku.

 
Rating bezpečnosti materiálu je založen na několika faktorech: sterilita, poréznost materiálu a chemické složení.

Index od 1-10 určující kvalitu použitého materiálu (10 je nejbezpečnější). Hlavní parametry jsou  chemické složení a kvalita zpracování, údržba a čištění.
Údržba: Silikon je možné vyvařovat (nesmí se však ponořit elektrické části erotické pomůcky). Dezinfekce musí být bez alkoholu.
Lubrikant: Jediná nevýhoda silikonu je zákaz použití lubrikantů na silikonové bázi, protože dojde k difuzi oleje do struktury povrchu silikonu, což způsobí jeho postupný rozklad a změnu vlastností. Používejte lubrikanty pouze na bázi vody nebo speciální silikonový lubrikant značky BOOM.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: