Vítejte v největším internetovém obchodě s erotickým zbožím. Tisíce spokojených zákazníků! Diskrétní doprava zdarma.

HOT Booty Rocker Stimulátor prostaty vibrace/pulzace

Kód: E18-DC21382
2 382 Kč
K dispozici
Můžeme doručit do:
3.10.2023
Možnosti doručení

Unikátní vibrátor pro masáž prostaty, který se umí i mírně pohybovat, resp. napodobovat pohyb prstu.

 Zdarma dárek ke každé objednávce! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis výrobku Booty Rocker Stimulátor prostaty vibrace/pulzace

Barva
černá 
Baterie
dobíjecí, USB kabel je součástí balení 
Délka
pro vložení - 11 cm
Materiál
silikon + ABS 
Nabíjení
2 hodiny
Průměr maximální (cm)
3 cm
Výdrž
až 1,5 hodiny

Jedinečný stimulátor prostaty, který nejen že vibruje, ale jeho horní část se pohybuje. Tyto pohyby v devíti různých variantách napodobují pohyb prstu. Opravdu skvostný zážitek!

Vibrátor je vyrobený ze silikonu a má nepravidelný, pevný tvar. Delší část je určena pro vložení do análního otvoru a kratší na dráždění perinea.

Vibrátor je dobíjecí. Při nabíjení kontrolka na stimulátoru bliká. Pokud je baterie plně nabitá, kontrolka nepřerušovaně svítí.

Jedinečný zážitek vám poskytne i síla dvou motorů. Jedním tlačítkem vibrátor zapnete/vypnete a opakovanými stisky volíte pohyb horní části. Druhým tlačítkem spustíte vibrace. V obou případech máte na výběr devět možností vibrací nebo pohybů. Obě funkce můžete spustit samostatně nebo obě najednou.

Materiál výrobku

Materiál: Čistý silikon
 

Čistý silikon má velmi těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je úžasně elastický, neporézní a hladký. Silikon má více než 400 různých variací a je velmi obtížné stanovit jeho přesné složení. Naprosto čistý 100% silikon používají především renomované firmy - např. Fun Factory, Lelo a další. Silikon je vyráběn z přírodních surovin syntetickou cestou a je vnímán jako přírodní produkt. Pro tyto vynikající vlastnosti patří mezi nejlepší materiály pro erotické pomůcky. Silikon je velmi vhodný pro kontakt s lidským organismem a alergické reakce jsou velmi výjimečné.

Důležité: silikon nesmí přijít do kontaktu s jiným silikonovým výrobkem. Výsledkem by bylo nevratné poškození struktury povrchu výrobku.

 
Rating bezpečnosti materiálu je založen na několika faktorech: sterilita, poréznost materiálu a chemické složení.

Index od 1-10 určující kvalitu použitého materiálu (10 je nejbezpečnější). Hlavní parametry jsou chemické složení a kvalita zpracování, údržba a čištění.
Údržba: Silikon je možné vyvařovat (nesmí se však ponořit elektrické části erotické pomůcky). Dezinfekce musí být bez alkoholu.
Lubrikant: Jediná nevýhoda silikonu je zákaz použití lubrikantů na silikonové bázi, protože dojde k difuzi oleje do struktury povrchu silikonu, což způsobí jeho postupný rozklad a změnu vlastností. Používejte lubrikanty pouze na bázi vody nebo speciální silikonový lubrikant značky BOOM.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: