NEZAPOMEŇTE! Máte dopravu ZDARMA již od 1.500,-Kč! Ke každé objednávce DÁREK! Diskrétní balení.

HOT Rebel Stimulátor na prostatu vibrační

Kód: E18-5900020000
1 724 Kč
K dispozici
Můžeme doručit do:
13.12.2021

Vibrační dobíjecí stimulátor prostaty ze silikonu s výstupkem pro masáž perinea.

 Zdarma dárek ke každé objednávce! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis výrobku Rebel Stimulátor na prostatu vibrační

Barva
černá 
Baterie
dobíjecí, USB kabel je součástí balení 
Délka
celkem - 14,6 cm
pro vložení - 10,5 cm
Materiál
silikon potažený polyuretanem, ABS 
Průměr
2 - 3 cm
Vibrace
9 vibračních módů 

Vibrační stimulátor na prostatu s nepravidelným tvarem a speciálním zakončením  - konec stimulátoru je kulatý a ohebný, abyste si vy i vaše  prostata užili jen to nejlepší. Kratší část stimulátoru má délku 9 cm a je opatřena drážkami, které  slouží ke dráždění perinea.

Stimulátor je dobíjecí a ovládá se jedním tlačítkem.

Materiál výrobku

Materiál: Čistý silikon
 

Čistý silikon má velmi těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie.  Je úžasně elastický, neporézní a hladký. Silikon má více než 400 různých variací a je velmi obtížné stanovit jeho přesné složení. Naprosto čistý 100% silikon používají především renomované firmy - např. Fun Factory, Lelo a další. Silikon je vyráběn z přírodních surovin syntetickou cestou a je vnímán jako přírodní produkt. Pro tyto vynikající vlastnosti patří mezi nejlepší materiály pro erotické pomůcky. Silikon je velmi vhodný pro kontakt s lidským organismem a alergické reakce jsou velmi výjimečné.

Důležité: silikon nesmí přijít do kontaktu s jiným silikonovým výrobkem. Výsledkem by bylo nevratné poškození struktury povrchu výrobku.

 
Rating bezpečnosti materiálu je založen na několika faktorech: sterilita, poréznost materiálu a chemické složení.

Index od 1-10 určující kvalitu použitého materiálu (10 je nejbezpečnější). Hlavní parametry jsou  chemické složení a kvalita zpracování, údržba a čištění.
Údržba: Silikon je možné vyvařovat (nesmí se však ponořit elektrické části erotické pomůcky). Dezinfekce musí být bez alkoholu.
Lubrikant: Jediná nevýhoda silikonu je zákaz použití lubrikantů na silikonové bázi, protože dojde k difuzi oleje do struktury povrchu silikonu, což způsobí jeho postupný rozklad a změnu vlastností. Používejte lubrikanty pouze na bázi vody nebo speciální silikonový lubrikant značky BOOM.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: