NEZAPOMEŇTE! Máte dopravu ZDARMA již od 1.500,-Kč! Ke každé objednávce DÁREK! Diskrétní balení.

HOT Rocks-Off Big-Boy vibrátor na prostatu

Kód: E18-E21998
1 934 Kč –34 %
rocks off big boy vibrator na prostatu img e21998c fd 111
1 934 Kč –34 % 1 286 Kč
K dispozici
Můžeme doručit do:
10.3.2021

Speciální vibrátor určený pro muže a jejich G-bod = prostatu

 Zdarma dárek ke každé objednávce! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis výrobku Rocks-Off Big-Boy vibrátor na prostatu

Baterie
LR1, AM5, "N" size, 1,5 V
Délka (cm)
12 cm
Materiál
100% silikon 
Ovládání
1 tlačítko On - Off 
Pomůcka pro
muže 
Průměr maximální (cm)
4,5 cm
Průměr minimální (cm)
2,7 cm
Váha
226 g
Vibrace
jemné a rychlé 
Vodotěsný
voděodolný 

Stimulace prostaty přináší můžům, kteří se odhodlají k této praktice, neuvěřitelné prožitky. Proto přicházejí na trh specializované erotické pomůcky, které jsou určené výhradně k tomuto druhu vzrušování.

 BIG BOY je vibrátor z masivního kusu silikonu, jehož struktura je natolik pevná, že velmi dobře vede vibrace od vibrační patronky až do posledního kousku celého těla vibrátoru. Tvar je určen pro náročnější uživatele, kteří se již pouštějí do větších průměrů. Zahnutý konec dosáhne přesně prostoru u prostaty a současně výstupky na rozšířené části vibrátoru se opřou o hráz mezi šourkem a anusem. Tím dochází k vibračním účinkům na prostatu z obou stran. Masturbace s použitím této pomůcky je pak velmi bouřlivá a účinná.

Vibrační patronku lze s opatrností vyjmout a používat odděleně - například na bradavky nebo klitoris.

Tvarově je BIG BOY použitelný i pro ženský G-bod a pro anální využití.

Nutno podotknout, že toto není homosexuální směr a masáž prostaty má v oblibě značné množství heterosexálních mužů. Pouze z obavy pomluv se o tom nemluví, a tím vzniká dojem určité ejdinělosti či je to přisuzováno homosexuální menšině.

Baterie je součástí balení, ale doporučujeme přiobjednat náhradní. LR1, AM5, N size 1,5V


Materiál výrobku

Materiál: Čistý silikon
 

Čistý silikon má velmi těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie.  Je úžasně elastický, neporézní a hladký. Silikon má více než 400 různých variací a je velmi obtížné stanovit jeho přesné složení. Naprosto čistý 100% silikon používají především renomované firmy - např. Fun Factory, Lelo a další. Silikon je vyráběn z přírodních surovin syntetickou cestou a je vnímán jako přírodní produkt. Pro tyto vynikající vlastnosti patří mezi nejlepší materiály pro erotické pomůcky. Silikon je velmi vhodný pro kontakt s lidským organismem a alergické reakce jsou velmi výjimečné.

Důležité: silikon nesmí přijít do kontaktu s jiným silikonovým výrobkem. Výsledkem by bylo nevratné poškození struktury povrchu výrobku.

 
Rating bezpečnosti materiálu je založen na několika faktorech: sterilita, poréznost materiálu a chemické složení.

Index od 1-10 určující kvalitu použitého materiálu (10 je nejbezpečnější). Hlavní parametry jsou  chemické složení a kvalita zpracování, údržba a čištění.
Údržba: Silikon je možné vyvařovat (nesmí se však ponořit elektrické části erotické pomůcky). Dezinfekce musí být bez alkoholu.
Lubrikant: Jediná nevýhoda silikonu je zákaz použití lubrikantů na silikonové bázi, protože dojde k difuzi oleje do struktury povrchu silikonu, což způsobí jeho postupný rozklad a změnu vlastností. Používejte lubrikanty pouze na bázi vody nebo speciální silikonový lubrikant značky BOOM.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: