HOT Romant Couple párový vibrátor a masturbátor 2v1 fialový

Kód: E18-RMT104PUR
Neohodnoceno
999 Kč
K dispozici
Můžeme doručit do:
24.7.2019

Originální masturbátor pro muže i pro hry v páru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis výrobku Romant Couple párový vibrátor a masturbátor 2v1 fialový

Barva
fialová 
Baterie
dobíjecí 
Materiál
silikon 
Max. hluk
< 49dB 

Skvělá pomůcka pro každého -  pro muže, ženu i pár.  Už její nevšední tvar napovídá, že její využití bude opravdu rozsáhlé.

Masturbátor: kulatá část je otevřená pro pohodlné nasazení na penis. Dvě pružné, ale přitom dostattečně pevné čelisti obejmou váš penis a vy si díky drážkám, výstupkům, dostatečně dlouhé rukojeti a vibracím užijete skvělou masturbaci. Vnitřní  minimální průměr této části je 3,5 cm.  Tato část má vlastní motor a po zapnutí () můžete tlačítkem (+) přepínat mezi 7 vibračními módy.

Vibrátor: ano, rukojeť masturbátoru je vlastně samostatný vibrátor. To je umožněno také tím, že ovládací tlačítka jsou umístěna pod čelistmi masturbátoru. Jako vibrátor lze použít část o délce 11 cm. Průměr vibrační části je 3,5 cm. Také tato část má samostatný motor, který se po zapnutí () ovládá stejným tlačítkem. Také zde je pro vás připraveno 7 vibračních módů.

Ano, tento výrobek má dva motory a každý lze ovládat samostatně nebo jdou spustit oba najednou. Co z toho vyplývá? Že má vaše fantazie zelenou a vy se můžete oddávat párovým hrátkám. Vyzkoušejte ho také jako párový vibrátor

Výrobek má dobíjecí baterii, USB kabel je součástí balení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: