NEZAPOMEŇTE! Máte dopravu ZDARMA již od 1.500,-Kč! Ke každé objednávce DÁREK! Diskrétní balení.

HOT Tenga Air-Tech Twist Tickle masturbátor

Kód: E18-5244250000
1 484 Kč –48 %
tenga air tech twist tickle masturbator img 5244250000 fd 3
1 484 Kč –48 % 769 Kč
K dispozici
Můžeme doručit do:
2.12.2020

Opakovaně použitelný masturbátor s možností nastavení těsnosti v 5 úrovních.

 Zdarma dárek ke každé objednávce! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis výrobku Tenga Air-Tech Twist Tickle masturbátor

Barva
vložka - bílá 
Délka
15 cm
Materiál
vložka - silikon 
Průměr
minimální - vstupní otvor - 1 cm
Váha
celý výrobek - 364 g

Značka  Tenga přichází s novým masturbátorem Air-Tech Twist Tickle.  Co se týče velikosti, tento typ se nachází mezi masturbátory Tenga Air-Tech Strong a Air-Tech Ultra.

Masturbátor bílé barvy uvnitř pouzdra je naprosto skvělý. Vnitřek masturbátoru má drážky a spoustu nejrůznějších výstupků.

A čím je tento masturbátor dále výjimečný? Pokud pootočítedruhým víčkem masturbátoru, můžete si vybrat mezi 5 různými úrovněmi těsnosti a najít tu, která vám  bude nejvíce vyhovovat a přinese vám nejvíce potěšení.

Masturbátor je určen na opakované použití - vložku stačí z pouzdra vyjmout a po použití vymýt.

Uvnitř balení najdete vzorek lubrikačního gelu. 

Materiál výrobku

Materiál: Čistý silikon
 

Čistý silikon má velmi těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie.  Je úžasně elastický, neporézní a hladký. Silikon má více než 400 různých variací a je velmi obtížné stanovit jeho přesné složení. Naprosto čistý 100% silikon používají především renomované firmy - např. Fun Factory, Lelo a další. Silikon je vyráběn z přírodních surovin syntetickou cestou a je vnímán jako přírodní produkt. Pro tyto vynikající vlastnosti patří mezi nejlepší materiály pro erotické pomůcky. Silikon je velmi vhodný pro kontakt s lidským organismem a alergické reakce jsou velmi výjimečné.

Důležité: silikon nesmí přijít do kontaktu s jiným silikonovým výrobkem. Výsledkem by bylo nevratné poškození struktury povrchu výrobku.

 
Rating bezpečnosti materiálu je založen na několika faktorech: sterilita, poréznost materiálu a chemické složení.

Index od 1-10 určující kvalitu použitého materiálu (10 je nejbezpečnější). Hlavní parametry jsou  chemické složení a kvalita zpracování, údržba a čištění.
Údržba: Silikon je možné vyvařovat (nesmí se však ponořit elektrické části erotické pomůcky). Dezinfekce musí být bez alkoholu.
Lubrikant: Jediná nevýhoda silikonu je zákaz použití lubrikantů na silikonové bázi, protože dojde k difuzi oleje do struktury povrchu silikonu, což způsobí jeho postupný rozklad a změnu vlastností. Používejte lubrikanty pouze na bázi vody nebo speciální silikonový lubrikant značky BOOM.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: