NEZAPOMEŇTE! Máte dopravu ZDARMA již od 1.500,-Kč! Ke každé objednávce DÁREK! Diskrétní balení.

HOT Tenga Cool Edition Deep Throat Cup

Kód: E18-5069740000
930 Kč –53 %
tenga cool edition deep throat cup img E23857 fd 3
930 Kč –53 % 434 Kč
K dispozici
Můžeme doručit do:
2.12.2021

Umělá vagína na novém principu ve speciální mentolové chladivé edici.

 Zdarma dárek ke každé objednávce! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis výrobku Tenga Cool Edition Deep Throat Cup

Tenga Cool Edition Deep Throat Cup je typ umělé vagíny na úplně novém principu. Jde o kombinaci mnoha komor z dokonalých materiálů plněných vzduchem - s neuvěřitelně realistickým dojmem. Vstupní manžeta je extrémně elastická a s malým základním průměrem tak tvoří i kvalitní stírací mechanismus při vyjmutí penisu. 

V této edici je tento masturbátor distribuován společně i s mentolovým lubrikantem, který zajistí příjemné mrazení, vyzkoušejte jedinečný chladivý efekt! Pokud jste se zamilovali do předchozích verzí, vyzkoušejte tuto Cool edici, jistě vás nadchne!

Tenga Cool Edition Deep Throat Cup není určena na denní používání, ale je na jedno použití. Tvoří tak velmi překvapivý dárek pro pány, pokud jsou jejich partnerky sexuálně indisponovány, na jakoukoliv oslavu, ale třeba i do auta při nečekané koloně. 

Tip: Tenga Cool Edition Deep Throat Cup je sice je jedno použití, ale pokud si při použití nasadíte kondom, můžete tuto umělou vagínu použít několikrát! 

Při předváděcí akci byly šokovány všechny dámy při pouhém zavedení prstu dovnitř a tento produkt se stal favoritem v jejich objednávkách jako dárek pro své partnery.

Přečtěte si recenzi na našem blogu o tomto produktu Tenga Cool Edition Cup!

Materiál výrobku

Materiál: TPR silikon (TPR silicone)
  TPR silikony jsou celkem pevné a teplotně stabilní. Materiál dává pomůckám perfektní vyvážení mechanických a chemických vlastností tolik potřebných pro každodenní náročné aplikace.
   
Údržba: Pomůcky z TPR silikonu mohou být čištěny po každém použití speciálním antibakteriálním čistidlem (Toy cleaner) nebo horkou vodou a jemným mýdlem.
Lubrikant: na bázi vody

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: