NEZAPOMEŇTE! Máte dopravu ZDARMA již od 1.500,-Kč! Ke každé objednávce DÁREK! Diskrétní balení.

HOT The Handy - ultimátní "handjob" mašina

Kód: E18-5989500000
9 094 Kč
K dispozici
Můžeme doručit do:
1.3.2021

Inovativní High-tech masturbátor s možností ovládání z celého světa.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ukázka užití ZDE

 

Popis výrobku The Handy - ultimátní "handjob" mašina

Barva
černá 
Parametry Kód Skladem
Délka - 23 cm  

Naprosto ultimátní masturbátor. The Handy masturbátor lze ovládat pomocí webového prohlížeče www.handyfeeling.com. Ale ovládat se dá i napřímo pomocí tlačítek. Inovativní a High-tech masturbátor! Tento stroj je dodáván i s masturbátorem, který má tečkovaný reliéf a připojí se k The Handy pomocí TrueGrip pásu. K zařízení jde připevnit i jakýkoliv Váš oblíbený masturbátor, i v tom tkví genialita tohoto zařízení. Stisk masturbátoru si regulujete pomocí TrueGrip pásu. Délka a rychlost zdvihů jsou variabilní a lze je na zařízení nastavit.

Díky výkonnému motoru dokáže Handy zvládnout až 10 úderů za sekundu a maximální délku 11 cm. Handy lze připojit k internetu pomocí šifrovaného WiFi díky integrovanému dvoujádrovému procesoru.

Délku a rychlost tahů lze ovládat vzdáleně odkudkoli na světě prostřednictvím webové stránky.  Kromě jiného je na stránkách i video se kterým je možné Handy synchronizovat - tahy masturbátoru lze poté přizpůsobit online videu.

Zařízení je dále kompatibilní s headsety VR.

Celková délka 23 cm, hloubka průniku 11 cm, vnitřní průměr 2,5 cm (velmi flexibilní)

www.thehandy.com

Materiál výrobku

Materiál: ABS (tvrdý plast)
  ABS je tvrdý, neporézní, odolný, hypoalergenní, bez chuti či zápachu a bez ohrožení škodlivými ftaláty. Je jednoduchý na údržbu a výborně vede vibrace. Může být potažen kovem, silikonem, polyurethanem apod. Vzhledem ke své tvrdosti bývá hlučnější.
   
Údržba: Omyjte vodou a antibakteriálním mýdlem (pozor na produkty, které nejsou vodotěsné). Doporučujeme použít dezinfekci.
Lubrikant: Bez omezení - na bázi vody i silikonu. Pokud je potažen silikonem, použijte lubrikant pouze na bázi vody.Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: