Vítejte v největším internetovém obchodě s erotickým zbožím. Tisíce spokojených zákazníků! Diskrétní doprava zdarma.

HOT Beppy Wet anatomický pěnový tampon - 1 ks

Kód: E18-S96206-KS
78 Kč
K dispozici
Můžeme doručit do:
24.4.2024
Možnosti doručení

Beppy Wet - víceúčelový anatomický pěnový tampon.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis výrobku Beppy Wet anatomický pěnový tampon - 1 ks

Beppy Wet víceúčelový anatomický pěnový tampon vám umožní komfort během menstruace. Beppy tampon je měkká, pružná houba, kterou můžete použít v průběhu mentruace, při plavání, v sauně i při milování. Beppy nabízí neviditelnou ochranu až na 8 hodin. V době menstruace můžete jít do sauny, jít se bez obav koupat, prožívat čisté a pohodlné milování a nemusíte nic vysvětlovat, pokud nechcete, protože váš partner ani nepostřehne, že máte své dny. 

S Beppy tampony můžete: 
- Jít si zaplavat 

- Jít do sauny 
- Mít sex 
- Sportovat 
- Jít ven

Beppy tampon byl vyvinut gynekology. Snadno se používá a je hygienický, navržen pro maximální pohodlí a optimální ochranu. 

Tento model Wet je oproti verzi Dry vlhčený gelem s kyselinou mléčnou, takže je snadněji zavádí a díky poutku i snadno vyjímají, takže je vhodný pro začátečnice s těmito tampony.

Použití: Tampon srolujte a vsuňte do vaginy co nejdál.Tampón je třeba vyndat či vyměnit nejpozději do osmi hodin od zavedení. Tampon vyndáte za očko, které je uvnitř tamponu nebo proudem sprchy do pochvy - tampon ztěžkne a spustí se dolů, kde ho budete moci snadno vytáhnout.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: