HOT Fun Factory Fun Cup menstruační kalíšek velikost A 2 ks

Kód: E18-FF95001
1 181 Kč –24 %
fun factory fun cup menstruacni kalisek velikost a 2 ks img FunCup sizeA fd 3
1 181 Kč –24 % 895 Kč
K dispozici
Můžeme doručit do:
23.9.2020

Anatomicky tvarované menstruační kalíšky, velikost A doporučovaná pro ženy před porodem.

 Zdarma dárek ke každé objednávce! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis výrobku Fun Factory Fun Cup menstruační kalíšek velikost A 2 ks

Fun Factory přichází s výrobkem, který je alternativou k dalším hygienickým potřebám v době menstruace, jako jsou menstruační vložky a tampony. Jedná se o menstruační kalíšek.

Obsah balení: Toto balení obsahuje 2 ks menstruačních kalíšků velikost A - jedná se o menší velikost menstruačního kalíšku. Barva - růžová a modrá; délka - 5,3 cm; průměr - 4 cm; obsah - 20 ml. Tato velikost se hodí pro dny lehčí menstruace a pro ženy, kterým tato menší velikost více vyhovuje. Dále pro ženy, které ještě vaginálně nerodily.

V balení najdete antimikrobiální sáček pro uskladnění menstruačních kalíšků.

Vlastnosti menstruačních kalíšků Fun Factory:

  • navrženo a vyrobeno v Německu, materiál - silikon - neporézní, hypoalergenní
  • kalíšek je tvarován tak, aby se přizpůsoboval vašemu tělu
  • dlouhotrvající ochrana
  • navrženo tak, aby vám kalíšky skvěle padly a ochránily vás po dlouhé hodiny
  • jsou pro opakované použití - stačí omýt a opět použít
  • ušetříte peníze za opakovaný nákup menstruačních vložek a tamponů
  • používáním se snižuje množství odpadu vytvořeného ostatními hygienickými potřebami
  • pokud budete kalíšek správně ošetřovat, může vám vydržet i dlouhé roky
  • hodí se pro aktivní ženy - vyzkoušejte je při sportu nebo tanci
  • můžete ho mít v době menstruace zavedený i při milostných hrátkách, třeba předehře - vyjma samotné soulože - tu se zavedeným kalíškem samozřejmě provozovat nelze

Okraj kalíšku je silnější a pevnější, aby spolehlivě držel na svém místě. Také kónická špička je pevnější pro jeho snadné zavádění a vyjímání. Uprostřed je silikon měkčí a tenčí, aby se přizpůsobil vašemu tělu a jeho nošení bylo maximálně pohodlné.

V závislosti na síle menstruačního krvácení může být kalíšek ponechán v těle až 12 hodin, jde ale o individuální záležitost. Nezapomeňte, že hygiena je během vašich dnů velmi důležitá.

V případě slabé menstruace můžete kalíšek i lehce potřít lubrikačním gelem (na vodní bázi), abyste ho mohla snadno zavést. K lubrikaci nepoužívejte jiné prostředky, jak např. oleje, krémy, balzámy na rty, atd. - došlo by k nevratnému poškození tohoto výrobku!

Upozornění: Mějte na paměti, že během používání se barva kalíšku může měnit. Tělní tekutiny mohou barvu časem ovlivnit - a to zejména krev, která obsahuje železo. Tato změna barvy ale není na závadu.

Čištění: před prvním použitím a po každém použití řádně kalíšek vyčistěte např. teplou vodou a jemným mýdlem. Pokud chcete použít čistič, ideální jsou  čističe určené na silikonové erotické pomůcky nebo prostředky na jemné umývání intimních míst.

Testerka Julie: "Nadchlo mě také to, že drží na místě i při provádění jakéhokoliv sportu, včetně plavání."

Testerka Veronika: "S kalíškem mám opět dobrý pocit, včetně pocitu čistoty, nikde žádná krev či zapáchající tampon! Kromě zdravotního hlediska nemůžu ignorovat ani ekologii, která je mi blízká, toho odpadu, co se ušetří!"

Testerka Aly:  "Menstruační kalíšky zažívají poslední dobou svůj boom. Snad každá druhá kamarádka je používá a vlastně o nich básní. Já sama jsem si jeden chtěla pořídit, a když jsem na ně slyšela ty kladné reakce, chtěla jsem ho ještě víc."

 

 

Materiál výrobku

Materiál: Čistý silikon
 

Čistý silikon má velmi těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je úžasně elastický, neporézní a hladký. Silikon má více než 400 různých variací a je velmi obtížné stanovit jeho přesné složení. Naprosto čistý 100% silikon používají především renomované firmy - např. Fun Factory, Lelo a další. Silikon je vyráběn z přírodních surovin syntetickou cestou a je vnímán jako přírodní produkt. Pro tyto vynikající vlastnosti patří mezi nejlepší materiály pro erotické pomůcky. Silikon je velmi vhodný pro kontakt s lidským organismem a alergické reakce jsou velmi výjimečné.

Důležité: silikon nesmí přijít do kontaktu s jiným silikonovým výrobkem. Výsledkem by bylo nevratné poškození struktury povrchu výrobku.

 
Rating bezpečnosti materiálu je založen na několika faktorech: sterilita, poréznost materiálu a chemické složení.

Index od 1-10 určující kvalitu použitého materiálu (10 je nejbezpečnější). Hlavní parametry jsou chemické složení a kvalita zpracování, údržba a čištění.
Údržba: Silikon je možné vyvařovat (nesmí se však ponořit elektrické části erotické pomůcky). Dezinfekce musí být bez alkoholu.
Lubrikant: Jediná nevýhoda silikonu je zákaz použití lubrikantů na silikonové bázi, protože dojde k difuzi oleje do struktury povrchu silikonu, což způsobí jeho postupný rozklad a změnu vlastností. Používejte lubrikanty pouze na bázi vody nebo speciální silikonový lubrikant značky BOOM.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: