Vítejte v největším internetovém obchodě s erotickým zbožím. Tisíce spokojených zákazníků! Diskrétní doprava zdarma.

BASIC X Návlek na penis S - transparentní

Kód: IS-E18-BSC00028
472 Kč
K dispozici
Můžeme doručit do:
7.12.2023
Možnosti doručení

Silikonový návlek na penis, který prodlouží a rozšíří. Velikost S.

 Zdarma dárek ke každé objednávce! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis výrobku BASIC X Návlek na penis S - transparentní

Barva
transparentní 
Délka
celkem - 16 cm
Hloubka
13 cm
Materiál
silikon 
Průměr
vnitřní minimální - 3 cm

Tento  návlek  realistického vzhledu v transparentní barvě mávyplněnou špičku a silnou stěnu. Váš penis prodlouží až o 3 cm a rozšíří ho o 0,8 cm. Je vyrobený ze silikonu, je proto měkký a pružný, lze ho roztáhnout. 

Návlek má dokonale vytvarovaný žalud a žilkování na povrchu. Uvnitř je návlek hladký. Díky očku, které navléknete přes varlata, vám návlek bude dobře držet.

Před použitím nezapomeňte na dostatečnou lubrikaci!

Materiál výrobku

Materiál: Čistý silikon
 

Čistý silikon má velmi těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie.  Je úžasně elastický, neporézní a hladký. Silikon má více než 400 různých variací a je velmi obtížné stanovit jeho přesné složení. Naprosto čistý 100% silikon používají především renomované firmy - např. Fun Factory, Lelo a další. Silikon je vyráběn z přírodních surovin syntetickou cestou a je vnímán jako přírodní produkt. Pro tyto vynikající vlastnosti patří mezi nejlepší materiály pro erotické pomůcky. Silikon je velmi vhodný pro kontakt s lidským organismem a alergické reakce jsou velmi výjimečné.

Důležité: silikon nesmí přijít do kontaktu s jiným silikonovým výrobkem. Výsledkem by bylo nevratné poškození struktury povrchu výrobku.

 
Rating bezpečnosti materiálu je založen na několika faktorech: sterilita, poréznost materiálu a chemické složení.

Index od 1-10 určující kvalitu použitého materiálu (10 je nejbezpečnější). Hlavní parametry jsou  chemické složení a kvalita zpracování, údržba a čištění.
Údržba: Silikon je možné vyvařovat (nesmí se však ponořit elektrické části erotické pomůcky). Dezinfekce musí být bez alkoholu.
Lubrikant: Jediná nevýhoda silikonu je zákaz použití lubrikantů na silikonové bázi, protože dojde k difuzi oleje do struktury povrchu silikonu, což způsobí jeho postupný rozklad a změnu vlastností. Používejte lubrikanty pouze na bázi vody nebo speciální silikonový lubrikant značky BOOM.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: