NEZAPOMEŇTE! Máte dopravu ZDARMA již od 1.500,-Kč! Ke každé objednávce DÁREK! Diskrétní balení.

HOT X-tra lust Silikonový návlek na penis

Kód: E18-5222280000
287 Kč –40 %
x tra lust silikonovy navlek na penis img 5222280000 fd 3
287 Kč –40 % 173 Kč
K dispozici
Můžeme doručit do:
21.6.2021

Silikonový návlek na penis s bodlinkami.

 Zdarma dárek ke každé objednávce! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis výrobku X-tra lust Silikonový návlek na penis

Návleky na penis plní dvě základní úlohy - zvětšení penisu v objemu i délce a podstatně vyšší stimulaci vnitřních stěn vagíny. Tento produkt je zaměřen více na vaginální dráždění. stěna návleku má tloušťku od 0,5 do 1mm a výška výstupku je průměrně 5-6mm.  Výstupky jsou ze stejného materiálu - tedy velmi elastické, měkké a na dotek velmi příjemné. Vagína je vnímá jako podstatně intenzivnější, ale stále velice příjemné. Změnou pohybu penisu vpřed a vzad, dochází k obracení výstupků a tím jejich krátkodobému napřimování. To vyvolává na krátké okamžiky navýšení objemu celého penisu.

Tento typ návleků je velmi vhodný pro páry, kde muž vrcholí dříve než jeho partnerka nebo se chce muž blýsknout unavením milenky. Přestože má návlek mírně podobné vlastnosti jako mají prezervativy (latex) - je podstatně příjemnější na dotek, je bez zápachu a dokonce některé typy jsou parfémovány. Návleky ovšem neslouží jako ochrana proti početí nebo pohlavně přenosným chorobám. Při překotné ejakulaci a potřebě snížení ciltivosti penisu je možné pod návlek nasadit silnější kondom se speciálními látkami na oddálení ejakulace. Přes návlek je také možno nasadit vibrační koužek - což ještě umocní stimulaci partnerky.

Za skutečně malou cenu můžete dosáhnout velkých úspěchů!

Materiál výrobku

Materiál: Čistý silikon
 

Čistý silikon má velmi těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie.  Je úžasně elastický, neporézní a hladký. Silikon má více než 400 různých variací a je velmi obtížné stanovit jeho přesné složení. Naprosto čistý 100% silikon používají především renomované firmy - např. Fun Factory, Lelo a další. Silikon je vyráběn z přírodních surovin syntetickou cestou a je vnímán jako přírodní produkt. Pro tyto vynikající vlastnosti patří mezi nejlepší materiály pro erotické pomůcky. Silikon je velmi vhodný pro kontakt s lidským organismem a alergické reakce jsou velmi výjimečné.

Důležité: silikon nesmí přijít do kontaktu s jiným silikonovým výrobkem. Výsledkem by bylo nevratné poškození struktury povrchu výrobku.

   
Údržba: Silikon je možné vyvařovat (nesmí se však ponořit elektrické části erotické pomůcky). Dezinfekce musí být bez alkoholu.
Lubrikant: Jediná nevýhoda silikonu je zákaz použití lubrikantů na silikonové bázi, protože dojde k difuzi oleje do struktury povrchu silikonu, což způsobí jeho postupný rozklad a změnu vlastností. Používejte lubrikanty pouze na bázi vody nebo speciální silikonový lubrikant značky BOOM.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: