HOT Heat Flame G-Sport Rabbit Vibrator - červený

Kód: E18-SHMHEA003RED
Doprava ZDARMA
1 hodnocení
1 549 Kč
K dispozici
Můžeme doručit do:
24.10.2019

Vibrátor na G-bod s funkcí vyhřívání a stimulací klitorisu.Vyhřívání až na 45 stupňů Celsia.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis výrobku Heat Flame G-Sport Rabbit Vibrator - červený

Barva
červená 
Délka
20,8 cm
Hmotnost
189 g
Průměr
3,8 cm

Flame jak už z názvu vyplývá bude Vašim nažhaveným milovníkem. Jeho inovovaný motor má ohromujících více jak 10000 otáček za minutu a velice tichý chod. Dokáže se pro Vás vyhřát až na teplotu 45 stupňů Celsia. Flame disponuje 8 unikátními funkcemi vibrací. Současně stimuluje jak G-bod tak klitoris.

Přestože má spousty výhod doba nabití je pouhých 120 minut a vibrovat vydrží celých 90 minut, při vyhřívání se doba zkracuje na 45 minut.

Zkuste tohoto "žhavého" milence.

Materiál výrobku

Materiál: Čistý silikon
 

Čistý silikon má velmi těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je úžasně elastický, neporézní a hladký. Silikon má více než 400 různých variací a je velmi obtížné stanovit jeho přesné složení. Naprosto čistý 100% silikon používají především renomované firmy - např. Fun Factory, Lelo a další. Silikon je vyráběn z přírodních surovin syntetickou cestou a je vnímán jako přírodní produkt. Pro tyto vynikající vlastnosti patří mezi nejlepší materiály pro erotické pomůcky. Silikon je velmi vhodný pro kontakt s lidským organismem a alergické reakce jsou velmi výjimečné.

Důležité: silikon nesmí přijít do kontaktu s jiným silikonovým výrobkem. Výsledkem by bylo nevratné poškození struktury povrchu výrobku.

   
Údržba: Silikon je možné vyvařovat (nesmí se však ponořit elektrické části erotické pomůcky). Dezinfekce musí být bez alkoholu.
Lubrikant: Jediná nevýhoda silikonu je zákaz použití lubrikantů na silikonové bázi, protože dojde k difuzi oleje do struktury povrchu silikonu, což způsobí jeho postupný rozklad a změnu vlastností. Používejte lubrikanty pouze na bázi vody nebo speciální silikonový lubrikant značky BOOM.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: