Speciální dětský respirator - ve standardu FFP2

Kód: RE-64592
Doporučujeme
79 Kč
K dispozici
Můžeme doručit do:
13.7.2020

NOVINKA - speciální dětský ergonomicky tvarovaný respirátor vyrobený z netkané textilie. Umožňuje chránit malé děti před nebezpečím nákazy. Velikost je normalizovaná výrobcem na obličej dítěte do 12 let v Asii. U nás doporučujeme pro děti do cca 10 let. Membrána z mikrovlákna chrání proti vdechování nebezpečných částic ze vzduchu. Dětský respirátor je vyroben ve specifikaci ochrany dýchacích cest ve standardu FFP2 / KN95. Odpovídá normě ČSN EN ISO 14971: 2012 a EN 14683. Filtruje až 95% pevných částic vzduchu.

U tohoto produktu z důvodu minimální prodejní marže není možné použít slevové kupóny. Přistoupili jsme k tomu, abychom raději pro vás udrželi cenu produktu na této dostupné ceně. Děkujeme za pochopení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Respirátory (správně filtrační polomasky) slouží k tomu, aby bránily průniku mikroorganismů (bakterie, viry, spory plísní), jemného prachu a toxických tuhých či kapalných částic zvenku dovnitř. Jsou určeny k ochraně dýchacího ústrojí uživatele.

Vlastnosti produktu:

  • Obsah balení: 1 kus
  • Velikost: dětská do cca 10 let věku
  • Záruka: 2 roky
  • Maximální účinnost - doba užívání 10 hod. plného provozu
  • Odfiltrování až 95% pevných částic vdechovaného vzduchu

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
K Avatar autora | 8.4.2020
Konečně bezpečná ochrana i pro děti. Koupila jsem pro obě děti a nosí se velice pohodlně. Děti jsou v pohodě a hlavně je chrání respirátor a nikoli jen bavlněná rouška.