NEZAPOMEŇTE! Máte dopravu ZDARMA již od 1.500,-Kč! Ke každé objednávce DÁREK! Diskrétní balení.

HOT Icicles No 8 skleněné dildo

Kód: E18-DC44114
1 454 Kč
K dispozici
Můžeme doručit do:
7.2.2023
Možnosti doručení

Kouzelný skleněný artefakt jako erotická pomůcka s univerzálním použitím

 Zdarma dárek ke každé objednávce! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis výrobku Icicles No 8 skleněné dildo

Délka
17 cm
Materiál
borosilikátové sklo 
Průměr maximální (cm)
2 cm
Průměr minimální (cm)
1,5 cm

Velmi univerzální  erotická pomůcka, kterou je možno používat análně i vaginálně. Rozdílné velikosti na obou stranách umožňují výběr síly stimulace. Umělecké zdobení ve struktůře skla je v každém kuse originál a působí velmi atraktivně především při bodovém osvětlení. Takto elegantní předmět je současně i vhodným  - nenápadně vzrušujícím erotickým dárkem.

Na sklo můžete používat silikonové lubrikanty, které jsou pro sklo nejen vhodné, ale ještě umocňují jeho hladkost.

Borosilikátové sklo - Pyrex - je nádherný materiál s vynikajícími vlastnostmi a není proto divu, že se stal vyhledávaným i mezi erotickými pomůckami. Má vysokou tepelnou setrvačnost a udržuje tak dlouhou dobu teplotu. Snáší i extrémní teploty a je možné jej sterilizovat UV lampou nebo vyvařit. Sklo je naprosto čistý materiál - do povrchu nemohou pronikat žádné látky ani bakterie, nezanechává ani nepohlcuje žádné pachy. Na sklo téměř neexistuje alergie a proto tyto pomůcky mohou používat i osoby s EI nebo MCS

Materiál výrobku

Materiál: Pyrex (tvrzené borosilikátové sklo)
  Výrobky z pyrexu jsou krystalicky průzračné, neporézní, odolné UV záření a vynikají parametrickou stabilitou. Materiály podobné vlastnostmi pyrexu jsou také Simax a Duran. Borosilikátové sklo je chemicky odolné, neuvěřitelně pevné, tvrdé a stálé sklo - je nejoblíbenějším materiálem u všech alergiků, osob trpících atopickým ekzémem či jinými problémy. Jde o dokonale neporézní materiál, který je možno nahřát či chladit.
 
Rating bezpečnosti materiálu je založen na několika faktorech: sterilita, poréznost materiálu a chemické složení.

Index od 1-10 určující kvalitu použitého materiálu (10 je nejbezpečnější). Hlavní parametry jsou  chemické složení a kvalita zpracování, údržba a čištění.
Údržba: éče je snadná díky možnosti vyvaření ve vodní lázni, či zneškodnění případných choroboplodných zárodků a plísní v mikrovlnné troubě nebo v myčce, lze používat dezinfekci. Přes jeho výjimečnou trvanlivost může dojít k drobnému, fyzickému poškození a pak již není možné jej používat, proto buďte opatrní na nárazy s tvrdým povrchem.
Lubrikant: Je možné používat jakýkoliv lubrikant nebo tuk.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: