NEZAPOMEŇTE! Máte dopravu ZDARMA již od 1.500,-Kč! Ke každé objednávce DÁREK! Diskrétní balení.

HOT Black Velvets Přísavky na bradavky silikonové

Kód: E18-5191460000
359 Kč
K dispozici
Můžeme doručit do:
28.7.2021

Podtlakové stimulační kloboučky - přísavky na bradavky. Výrazně zvýší citlivost.

 Zdarma dárek ke každé objednávce! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis výrobku Black Velvets Přísavky na bradavky silikonové

Barva
černá 
Délka
4 cm
Materiál
silikon, kov 
Průměr
2,1 cm

Vzpřímené bradavky? Pomocí těchto přísavek kdykoliv. 

Přísavky jsou vyrobeny ze silikonu a ozdobeny jsou kovovým kroužkem. Přísavku jednoduše zmáčkněte a přiložte na bradavku. Vytvořené vakuum už se postará o to, aby byly vaše bradavky středem pozornosti. Výsledek bude dokonalý!

Materiál výrobku

Materiál: Silikon + Kov
  Čistý silikon má velmi těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je úžasně elastický, neporézní a hladký. Silikon má více než 400 různých variací a je velmi obtížné stanovit jeho přesné složení. Naprosto čistý 100% silikon používají především renomované firmy - např. Fun Factory, Lelo a další. Silikon je vyráběn z přírodních surovin syntetickou cestou a je vnímán jako přírodní produkt. Pro tyto vynikající vlastnosti patří mezi nejlepší materiály pro erotické pomůcky. Silikon je velmi vhodný pro kontakt s lidským organismem a alergické reakce jsou velmi výjimečné.

Kov je stabilní materiál, který je velmi nenáročný na údržbu. Používá se kvalitní chirurgická ocel, hliník či jednotlivé kombinace.
 
Rating bezpečnosti materiálu je založen na několika faktorech: sterilita, poréznost materiálu a chemické složení.

Index od 1-10 určující kvalitu použitého materiálu (10 je nejbezpečnější). Hlavní parametry jsou chemické složení a kvalita zpracování, údržba a čištění.
Údržba: Na silikonové části používejte pouze dezinfekce bez alkoholu, případně pouze teplou vodu a mýdlo, žádné agresivní prostředky.
Lubrikant: Do styku se silikonovou částí pomůcky může přijít pouze lubrikant na bázi vody nebo speciální silikonový lubrikant značky BOOM.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: