Svádění

Strategie nejlepších svůdníků, randičů a baličů

Jak vytvořit ze sebe úspěšného svůdníka, aby vás ženy obdivovaly a projevovaly sympatie, náklonnost a být pro ně uznávaným člověkem?

Most-Offensive-Responses-to-I-Love-You

Možná, že jste si i vy v minulosti často říkal: “Chci si najít lásku, chci si získat partnerku. Možná i vy jste chtěl umět okouzlit kteroukoli hezkou dívku, ženu a získat její srdce. Získat přítelkyni na výlet, nebo příjemný večer ve svou“. Možná jste si přečetli nějaké rady, jak oslovit ženu a udělat na ní dojem. Možná jste dokonce i vyzkoušeli oslovit ženu, která vám byla sympatická. A zkusil ji pozvat na rande. Pravděpodobně nejspíše s ne příliš valným výsledkem. A nejspíš v poměru čím krásnější žena, tím razantnější odmítnutí vašeho snažení.

Slýcháte od kamarádů, že oslovit a svést hezkou dívku není žádný problém. Stačí prý jenom nabrat odvahu a jít na to. Na kterou si ukážete, každá prý vám podlehne. Začal jste to možná i zkoušet a realizovat, ale zdá se, že vaše snaha přináší stále méně úspěchů, než byste si přáli.

Možná máte svůj vlastní recept, jak oslovujete a balíte ženu. Ale získat krásnou, sympatickou a temperamentní ženu ne a ne najít a získat. A řekneme vám PROČ...

Cb6FMVzW0AAXGfy

Nejčastější problém je s VAŠÍM PŮSOBENÍM NA DRUHÉ POHLAVÍ... Nejspíš i vy máte problém změnit odmítání každou hezkou ženou, kterou si zvolíte, že chcete získat za přítelkyni. Snažíte se. Zkoušíte to už měsíce, léta  a máte za sebou jednu neúspěšnou zkušenost za druhou. Již jich máte možná celou řadu, možná i stovky oslovených žen ve svém životě… Ale kdesi v koutku duše víte, tušíte, že je to zatím jen "hraní na písečku”, které pro úspěšné seznámení a sbalení krásné ženy nestačí...

Seznamujete se, anebo si "hrajete na písečku"?

Víme velice dobře, jak vám musí být těžko a smutně toužit po krásné ženě, krásné přítelkyni a partnerce a ať děláte cokoli, tak ty opravdu krásné ženy na vás moc nereagují. A už vůbec ne vstřícnosti k nabídce seznámení. Je těžké chtít mít v náruči krásnou ženu, která po vás touží stejně, jako vy po ní. Ale ve skutečnosti jste každý večer sám a sám. Seznamování jste možná již věnoval celé moře energie, času, peněz… A naprosto chápu, že byste si přáli, aby vaše seznamování už konečně začalo přinášet úspěch a přineslo vytoužené ovoce.

Chcete si být už konečně jistí, že jdete tím správným směrem, TO JE JASNÉ! Chtěli byste si vytvořit partnerský vztah s krásnou a milou, sexy ženou, založit si šťastnou rodinu na celý život. Vědět, že o vás mají ženy i všichni přátelé zájem. Cestovat se svou milovanou a užívat si s ní života plnými doušky – výlety, sport, večerní akce, noční kratochvíle… Vytvořit si okruh přátel, kteří vám dají pocit důležitosti a budete si společně užívat s nimi i svou partnerkou mnoho různých zajímavých aktivit, akcí, oslav, nebo cokoli si pak smyslíte.

Známe to dobře, protože jsme právě popsali, po čem roky toužila většina našich klientů a přátel, než se k nám dostali... A řekneme vám jedno. Nevzdávejte to, protože ten sen za to stojí! Stojí za to zažít pocit, kdy vás miluje andělsky krásná, skvělá a milá žena, kterou jste si vysnil. Stojí to za to mít vedle sebe do vás zamilovanou a šťastnou nekonečně krásnou a sexy svůdnou ženu, kterou jste si sám zvolil pro své štěstí.

3-EASY-RULES-FOR-DATING-WITH-KIDS

Vědcům zabralo víc než 30 let, než objevili a zdokonalili zaručené přírodní zákony a způsoby jejich ovlivnění, jak vyvolat zamilovanost v lidech kohokoli ke komukoli,  vytvořit šťastný zamilovaný vztah a otevřít bránu k trvalému štěstí dvou zamilovaných lidí...

 Když jsme se v roce 2001 poprvé dostali k lidským feromonům, nevěřili jsme, že by jejich účinnost jakkoli mohla být reálná. Přesto všechno nás tato myšlenka velice oslovila a spojili jsme se s lékařem, odborníkem na lidské feromony, abychom se dozvěděli něco víc. Je opravdu možné, aby jen pomocí vůně bylo možné ovlivnit psychiku druhého člověka natolik, že to ulehčí seznamování až do míry, že se ze dvou lidí stanou šťastní milenci, nebo šťastný pár na celý život? Nikdo z lidí kromě odborníků v Česku tuto věc neznal! Chtěli jsme lidem pomáhat seznamovat se a vytvářet šťastná přátelské i hlubší vztahy.

Postupně jsme dozvěděli, že americký profesor medicíny prof.David L.Berliner z lékařské fakulty a současně prezident společnosti Pherin Pharmaceuticals už dlouhá léta vedl úspěšný výzkum výsledkem kterého bylo prokázání, že i u člověka fungují lidské feromony stejně, jako v celé živočišné říši. A že tyto feromony dovedou významně pozitivně ovlivňovat lidskou psychiku v oblasti sympatií, seznamování, ale i celkové zklidnění, uvolnění. Nejzajímavějším objevem tohoto odborníka bylo, že feromony v lidech dovedou vzbuzovat emoční stav – Touhu po člověku vyzařujícím feromony. Vše funguje na podvědomé úrovni. Neznamená to, že kdo se nastříká feromonem vedle krásné ženy, tak ta se následně „jako smyslu zbavená vrhne na muže a bude z něj v nekonečném roztoužení strhávat šaty“. To ale ani není potřeba. Funguje to tak, že podvědomá touha po druhém člověku, který je hezky oblečen, usmívá se očima, ústy, umí prohodit milé slovo, větu… Pak už je jen tedy krůček k tomu, aby se touha posunula do roviny schůzky, rande, večírku, společných aktivit… Feromony samotné vám nejkrásnější ženu nesvedou do náruče, pokud budete oblečen jako bezdomovec a potáhne se za vámi závoj týden nesprchovaného chlapa. Feromony vám ale významně pomůžou otočit nezájem protějšku do silné touhy po vás. Následně je už jen na vaší snaze, abyste večer trávili v náruči nejkrásnější ženy, kterou kolem sebe znáte, nebo nejkrásnějšího muže, který kolem vás každý den nevšímavě prochází. Touha a zájem o druhého je základem každého seznámení. Ať následně vede k jednorázovému flirtu a pobavení, nebo celoživotní lásce. To už je ale na konkrétních dvou lidech.

sexual-attraction-nutty

Už léta jsme pro zájemce o seznamování pořádali kurzy komunikace, seznamování a asertivity. Po seznámení se s kouzlem feromonů jsme se rozhodli pomoct v seznamování českým a slovenským mužům. A dopřát tuto možnost nové cesty k vysněnému partnerovi partnerce každému, kdo je sám a dál v životě už chce jen vztah s vysněným protějškem. A protože jsme viděli čím dál víc spokojených uživatelů, kterým feromony přinesly milovaný protějšek a lásku, rozhodli jsme se dát o tomto výjimečném produktu vědět co nejširší veřejnosti. Náš sen se stal realitou. Pomáhat lidem v cestě z osamělosti, v seznamování. V hledání krátkodobého přátelství, nebo dlouhodobé lásky.

Je docela možné, že i vy toužíte po seznámení s vysněným protějškem. Možná i víte, kdo je vysněným šťastlivcem touhy vašeho srdce. Ale je dnes pro vás nedostižný. A zatímco seznámení se jen „s někým“ vyžaduje často víc štěstí, než rozumu, pro úspěšné seznámení s nejkrásnější ženou vašeho okolí už jen štěstí stačit nebude.

Nevyužijete-li při seznamování současně VŠECHNY DOSTUPNÉ FAKTORY OVLIVŇUJÍCÍ ÚSPECH SEZNÁMENÍ s vámi vyvoleným protějškem, pak se na seznamování spíše jen hrajete, než se reálně seznamujete.

woman-walking-away-from-man

Taková je realita. Pokud se chcete seznámit, pokud chcete sbalit pohádkově krásnou princeznu, nestačí se jen hezky obléct. Nestačí se jen usmát a doufat, že právě vy, když na světě je tolik jiných mužů. Jak říká Sophia Lorenová ve svém životopisu: „Aby mne muž zaujal, musí být alfa mužem, alfa samcem. To není o svalech. To je o tom, co z toho muže vyzařuje, jak působí, jak voní…“

"No, jo…” říkáte si nejspíš nyní, “Jenže jak se můžu stát takovým alfa samcem já sám, abych okouzlil kteroukoli ženu, která se mne líbí. A dosáhl, že se stane mou přítelkyni, mou partnerkou?“

Internet je plný zaručených postupů a taktik, jak se úspěšně seznamovat, jak být neodolatelný, přitažlivý, jak zaujmout a být „na roztrhání…“

JE TO JAKO STAVEBNICE. A tím, že se naučíme jednotlivé dovednosti, máme kostky do skládačky. Úspěch ovšem vzniká až tam, kde jako správný stratég zapojíte do útoku VŠECHNY SLOŽKY SVÉ ARMÁDY.

Zde je hlavní kámen úrazu

Většina těch, kteří se chtějí seznamovat, doopravdy nemá tušení, jaká důležitá zbraň v jejich seznamování se jim schází a jak si vytvořit celkově úspěšný způsob seznamování se.

2 důvody, proč vám seznamování nefunguje tak, jak byste chtěli

První problém lidí, kterým “seznamování a balení” nefunguje tak, jak chtějí, je zpravidla v tom, že i když jsou si vědomí potřebných faktorů při seznamování (vzhled, upravenost, oblečení, nálada, mluvení, práce s hlasem, způsob komunikace, verbální i neverbální komunikace …), jejich seznamování stále připomíná mnohem více “stavebnici rozházenou na podlaze” než výborně promyšlený a k dokonalosti vyladěný systém seznamování.

Druhý problém lidí, kterým “seznamování a balení” nefunguje tak, jak by si přáli, je v mizivý počet zkušenosti a trénovanosti schopností seznamovat se případně sbalit neodolatelnou ženu.

Faktem je, že NE každým odmítnutím je víc zraňující a víc ubírající odhodlaní do dalšího pokusu zkusit se seznámit.

No, a právě proto je jediný způsob, jak se stát úspěšný v seznamování  ZESÍLIT SVOU NEODOLATELNOST A SVŮDNOST TÍM, CO OVLIVNÍ PROTĚJŠEK V PODVĚDOMÍ TAK, ABY SI TOHO ANI NEBYL V DANOU CHVÍLI VĚDOM.

 1490672589029-Feromon_1

Faktem je, že čísla nelžou. Je nesrovnatelný rozdíl při seznamování se s protějškem bez feromonů a s pomocí feromonů. Ti nejúspěšnější gigolové a profesionální společníci to moc dobře vědí. Mají obrovské zkušenosti a vědí, že podpořit svádění ženy feromony na sobě znamená stát se neodolatelným kdykoli a kdekoli…

A zatímco většina mužů se seznamuje více méně neúspěšně "s pocitem, že snad někdy to vyjde", ti úspěšní znají jedno malé tajemství:

Existuje přírodou stvořený způsob, díky kterému je možné vzbudit zamilovanost druhého do své osoby.

Možná si teď říkáte: “Věděl jsem, že to musí jít i jinak...” No, a hned zatím vám vyskočí myšlenka: “Investují do feromonů? Pokud ano, je to pěkné, ale já si investovat do feromonů nemůžu dovolit."

Nejednou jsme slyšeli názor vděčného klienta říkajícího, jak lituje doby, kdy váhal nad feromonem a vlastně si tím odsouval to úspěšné seznámení se, které s feromonem pak zažil.

Tlačítko Objednat 250x75px 09_2

Představte si, jaké by to bylo získat k sobě tu nejkrásnější dívku ze svého okolí? A co kdyby zde existoval způsob, aby vás to navíc ve výsledku nestálo nic - tedy ani korunu? (jak na to se dovíte postupně dál).

Není snad nikdo, kdo je sám a koho by taková vize nezaujala! Dát si osobní cíl – oslovit a získat tu nej ženu z vašeho okolí, která vás do teď přehlíží.

Možná si chvílemi říkáte: Okamžitý úspěch v seznamování pro kohokoli? Je to možné, anebo jsem blázen?

Ve světě vědci už dlouhá léta potvrzují své objevy, které si našly cestu mezi úspěšné muže, úspěšné společníky, baliče žen, ale i jen normální muže hledající partnerku pro lásku, pro život.

S jedinečnou strategií, který tento objev umožnil, se najednou seznamování a svádění stalo radostí a potěšením z VYTVÁŘENÍ NOVÝCH VZTAHŮ.

Skvělé, se seznamováním již dál nebyl problém! Jenže je tu ještě něco...

Dle průzkumu se většina mužů spoléhá při seznamování pouze na 1 maximálně 2 své „zbraně“. Vzhled, výřečnost, oblečení, zábavnost, postavu, finanční předvádění se, alkohol…

Brežněv-Husák1

To vše je hezké. A však málo účinné. Oblečte sympatického člověka do nejkrásnějších šatů na světě. Ale bude nevábně vonět, nebo se mračit, nebo mít špínu za nehty, bude vulgární atd. V tu chvíli nebude přitažlivý pro nikoho. Jak je to možné? Protože SVÁDĚNÍ NA RANDE JE KOMPLEXNÍ PROCES.  To je velice důležité si uvědomit. Feromony samé o sobě žádnou ženu k zamilovanosti nepřivedou. To nedokáže žádný kouzelný elixír. Svádění ale bez feromonů je to samé, jako startovat závodní auto a mít místo paliva jen vodu. Nemáte šanci na úspěch.

V momentě, kdy získáte kouzlo feromonů, přijde mnohem palčivější problém. Jak proměnit doposud neúspěchy v seznamování ve šťastný vztah s tou, kterou jste si vyvolili?

Samozřejmě, není to tak snadné. Právě proto věnujeme první schůzce a schůzkám s vyvolenou často své veškeré úsilí. 

Naháníte se za další a další vyvolenou, protože se bojíte, že jinak zůstanete sám. Dobře, otázka zní: Kolik ještě musím mít za sebou schůzek, abych potkal tu pravou? Abych sbalil, získal tu pro mne nej ženu pro vztah?

Odpověď zní: NEKONEČNĚ HODNĚ… 

 one-man-many-colombian-women-5

Troufneme si říct, že většina lidi, kteří se kolem nás seznamují s protějškem „nemyslí seznamování vůbec vážně“. Nemějme jim to za zlé. Nemají čas, protože jen přelétávají rychle z jednoho neúspěšného rande ke druhému. V domnění, že dělají vše dokonale a důvod neúspěchu je někde jinde.  Mají plné ruce práce se sháněním nových dalších cílů pro seznámení, protože jsou přesvědčení, že jen v množství seznámení je jistota toho, že jednou to vyjít přeci musí. Krutý opak je pravdou. Svět je plný osamělých lidí v každém věku, kteří se mnoho let nedokázali s nikým seznámit, přesto, že chtěli.

Avšak vezmeme-li v úvahu, že vylepšením všech svých schopností ve svádění zajistí na rande mnohonásobně větší šanci u vyvolené sváděné ženy, než „zkoušet další a další nedokonalé rande“, tak soustředěním se na svou dokonalost svůdníka vyroste každého šance na úspěch. U každé krásné a sympatické ženy, která vám dnes uniká mezi prsty…


Tlačítko Objednat 250x75px 09_2

Vytvořte si TURBOLÍHEŇ NOVÝCH ZNÁMOSTÍ a získejte prostor na vytvoření šťastného vztahu

Jestliže se rozhodnete na sobě zapracovat, abyste působili jako dokonalí partneři, budete kolem sebe šířit auru dokonalého, sympatického a žádaného partnera. Budou o vás mluvit a zároveň toužit po vaší společnosti. Stanou se z nich vaše nejvěrnější kamarádky, přítelkyně.

threesome-with-two-girls-one-guy

Jenže den má 24 hodin, jak všichni víme, a tak nechcete "pasivně hledat náhodnou známost, která se nad vámi možná slituje". Život utíká příliš rychle. A osamělost pro každého je velice trýznivá. Fyzicky i psychicky. Řešením je proto všechny své zbraně při svádění maximalizovat a čas, který si ušetříte při svádění dalších a dalších žen, investovat do rozvoje vašeho již skutečného a reálného vztahu…

Dává vám to smysl?

Příklad: místo 1-2 schůzek týdně po dobu celého roku s náhodnými známostmi, které stejně končí většinou tím, že dotyčná vám poděkuje za příjemnou večeři, dárek, útratu v klubu a podobně a nic víc. Což stojí za rok dny a dny času a nemálo financí (za rok třeba i desítky tisíc Kč). Plus zklamání… Je mnohem lepší daný čas si užívat s již skutečnou přítelkyni na různých akcích, výletech, dovolených, doma… A finance investovat tam, kde je to investice do radosti s milovaným člověkem. Co říkáte? Není to lepší?

Chcete-li se doopravdy seznámit a ne jen se na prázdno seznamovat, chcete-li si vybírat z těch nejkrásnějších žen a ne se spokojit jen „s dcerou účetního Fantozziho“, pak nutně potřebujete svou vlastní TURBOLÍHEŇ NOVÝCH ZNÁMOSTÍ a stát se Alfasamcem.

les-pheromones

Většina osamělých lidí se zaměřuje pouze na náhodné flirtovací pokusy s pocitem, že se jedná o skutečné svádění. Nemají čas na skutečné seriozní a však úspěšné seznamování se. To je velká chyba. Chytří a zkušení dobyvatelé ženských srdcí, proměňují zbytečnou námahu při filtrování na dokonalé profesionální svádění se všemi dostupnými zbraněmi.

Je pochopitelné, že se ptáte, jak to všechno udělat a nemít v tom chaos. Řekneme vám pravdu. Řešení je víc, než jednoduché…

Zvláštní efekt TURBOLÍHNĚ NA ZNÁMOSTI, je skutečnou spolehlivou zkratkou k úspěchu na rande

Tlačítko Objednat 250x75px 09_2

Existuje mnoho psychologických výzkumů hledajících recept na úspěšné seznamování provedené na desítkách tisících žen i mužů. Tisíce a tisíce hodin a informací a zkušeností ukázaly na 3 nejdůležitější body:

Každý osamělý člověk touží po někom blízkém, po příteli. Muž i žena jsou bytosti hledající cestu z osamělosti do života vedle někoho, koho můžou milovat, o koho se můžou opřít. To, že je někdo osamělý, není většinou proto, že chce být osamělý, ale proto, že jen nedokáže potkat toho pravého, s kým by si společně vzájemně sedli jako puzzlíky. Byly popsané tisíce knih, existují tisíce školení o seznamování. Nejdůležitější je však vědět, že když žena/muž hledají někoho na seznámení vždy se rozhlíží kolem sebe po vhodném protějšku. A co ovlivňuje každého o tom, jestli je nám sympatický a pokud ano, tak až do takového stupně, že bychom s ním chtěli vytvořit společný vztah? Nejvíce jsou na tyto faktory citlivé od přírody právě hlavně ženy:

mature-couple-date-86545039

 • AURA #1:Celkový efekt působení: 36%

Viditelné, vědomé faktory. Řekli bychom lidově POZLÁTKA. Jsou to veškeré faktory, které si žena na muži uvědomuje vědomě. Mix všeho viditelného: oholení, vlasy, nehty, chrup, oblečení – kvalita, čistota, obuv, módní doplňky, postava… Rovněž neverbální věci, jako je obličej a jeho pozitivní působení úsměvem očí, rtů, sebevědomé držení hlavy, vstřícné doteky atd. Výhodou je, že tyto všechny faktory dokáže každý velice rychle vylepšit k dokonalosti.

 • AURA #2:Celkový efekt působení: 21%

Další faktory jsou, kdy žena hodnotí schopnosti a vlastnosti protějšků. „Co by mne vztah s tímto partnerem přinesl?“ Hodnotí tady vlastnosti, které říkají, jestli se umí postarat o ní a o rodinu. Jestli se s ním bude mít teď, nebo v budoucnu dobře. To jsou zejména: vzdělání, zaměstnání, bydlení, postavení v práci, nebo oblíbenost mezi přáteli, sebevědomí a osobní cíle. Ale i životní zkušenosti a dosavadní život. Schopnost být dobrým a veselým společníkem. Tato aura je jednou sice daná dosavadním životem. Výhodou ale je, že se komunikativností dá vždy aktuálně na rande významně vylepšit a zapůsobit.

 • AURA #3:Celkový efekt působení: 43%

Jsou to faktory, které působí silně na každého, aniž by si to přímo uvědomoval. Je to něco jako „Podvědomá, podprahová reklama“. Každá žena je při seznamování ovlivňovaná v podvědomí a ani netuší, proč někoho odmítá a jiným se nechá svést ke krátkodobému, nebo trvalému vztahu. Například, pokud je někdo v kolektivu pomlouván i kdyby nespravedlivě, reakce všech na něj budou negativní. Naopak, někdo bude populární postavením, výkonem (sportovec, podnikatel a p.) a hned má většina k němu sympatický postoj, aniž by ho osobně znali. A tedy i jeho případně špatné vlastnosti. Tady se významně podílejí na ovlivňování právě FEROMONY, KTERÉ DOKÁŽI VYVOLÁVAT TOUHU PO ČLOVĚKU, KTERÝ JE VYZAŘUJE. Feromonům by se klidně mohlo také říkat „Elixír lásky“. Tady je problém v tom, že feromony vyzařují všichni lidi, aniž by si to uvědomovali. Ale díky životnímu stylu, hygieně apod. je jejich množství téměř nulové. A co je lehčí, než je doplnit, nebo dokonce mnohonásobně jejich množství navýšit, aby působili a nikdo kolem si to neuvědomoval?

screenshot

Při každém seznamování tyto 3 AURY působí na protějšek VŽDY společně a navzájem se SILNĚ DOPLŇUJÍ. Jejich působením vlastně vzniká tolik žádaný a mezi ženami oblíbený Alfa samec. Proto cokoli z těchto aur zesílíte, významně zvyšujete úspěch vašeho seznamování. Jedna aura bez druhé je jako žárovka bez elektřiny. Nikdy se nerozsvítí. Proto jsou Feromony TURBOLÍHNÍ NA ZNÁMOSTI. Vezměte si sebou feromony na jakékoli seznamovací rande, schůzku a uvidíte kouzla, které se budou dít při vašem seznamování. Myslete ale vždy na všechny 3 AURY, kterými budete na svou vyvolenou působit. Feromony budou tím, čím získáte touhu ve vyvolené po vás.

Přesně tato TURBOLÍHEŇ NA ZNÁMOSTI právě teď pomáhá tisícům lidí v úspěšném navazování známostí, přátelství, partnerství…

Tlačítko Objednat 250x75px 09_2

 A co vy? Jak dlouho se snažíte neúspěšně seznámit? Jak dlouho hledáte svou lásku, svou partnerku, nebo jen někoho na jeden příjemný večer?

Tímto i vám představujeme úžasné feromony.

192s0olph3sh7jpg

Tato stránka je VIP vstupenkou do klubu úspěšných a žádaných svůdníků. Díky sdíleným informacím tady už i vy víte, co potřebujete k tomu, abyste se mohli úspěšně seznámit s tou, která se vám líbí a kterou si sami vyberete.

Přelomové feromony vytvořené přírodou jsou objevem, který může změnit život i vám. 

Výhodou feromonů je ne jen to, že jsou zcela bez vůně a zápachu (člověk je vědomě necítí – působí jako všechny další feromony v přírodě silně na podvědomí a psychiku). Ale i to, že jsou rozlišené na mužské a ženské. A tedy, že je muži úspěšně využívají při seznamování se ženou.

 

Jde o geniální myšlenku. Využít sílu přírodních zákonů a přírodních prostředků k tomu, aby člověk získal, po čem nejvíce touží. Aby získal vyvolenou ženu, vyvoleného muže. Muži i ženy mají právo žít šťastný život v náruči toho, kdo se jim líbí. A prožívat lásku, po které celým svým srdcem touží. Chcete taky se seznámit s nejkrásnější dívkou, kterou znáte? Tak neodkládejte rozhodnutí. Odkládáním rozhodnutí odkládáte objetí svého vyvoleného člověka… Je to už jen a jen na vás.

a4a1233b0955b264f4cde77b4303099a

Ta nejtěžší práce se seznamováním vás však čeká, až obdržíte svůj feromon. Budete muset si připravit svou vlastní strategii na seznámení. Vylepšit svůj vzhled, své projevy při pohybu, při komunikaci. Natrénovat si některé komunikační fráze, myšlenky… Zvolit místo pro seznamovací schůzku. A to nejtěžší: vybrat si tu, která se vám nejvíce líbí, po které nejvíce toužíte, se kterou byste byli spolu šťastní. To, že ji neznáte osobně? Vůbec nevadí. Se silou feromonů totiž můžete oslovit kohokoli v tramvaji, v metru, v kině, v supermarketu, nebo kdekoli jinde. Všude budete mít úspěch, když svou vyvolenou pozvete na předem naplánované rande. Budete se divit, jak lehké je pozvat krásnou dívku, krásnou ženu na seznamovací schůzku, na příjemný večer ve dvou. Jediné, co budete potřebovat je to, že to doopravdy chcete.

 

Jako DÁREK K TURBOLÍHNI NA ZNÁMOSTI obdržíte určitě zajímavé radosti.

Konkrétně vás čekají tyto SPECIÁLNÍ BONUSY:

BONUS 1: Feromony, které jsou zcela bez vůně, jsou pro praktičnost použití  aplikované společně s luxusním parfémem. Takže za cenu parfému získáváte jak luxusní parfém v množství až 50ml (na víc, než 500 použití), tak i koncentrované feromony v něm.

BONUS 2:  Feromony jsou součástí luxusního pánského parfému. Parfémy jsou vyladěné svým složením tak, aby co nejvíce podpořily působení feromonů. Na víc si každý může vybrat typ pro mladého, sportovně založeného muže nebo staršího konzervativního muže. Aby každému co nejlépe sedly jak feromony, tak i luxusní parfém.

BONUS 3: Garance vrácení peněz. Feromony můžete získat zcela ZDARMA! Stačí, když si zakoupené feromony vyzkoušíte a své seznamovací úspěchy si natočíte na krátké video, třeba jen chytrým telefonem. Pokud nám zašlete své video a doporučíte tak své zkušenosti i dalším osamělým, zašleme vám objednané feromony ještě jednou ZDARMA. Nebo vám navrátíme cenu zakoupených feromonů.

BONUS 4: Při každém objednání 1ks feromonů získáte k feromonům ZDARMA i 1 VZOREK jiného parfemovaného feromonu.

BONUS 5: Při každém objednání 2ks feromonů získáte k feromonům i POŠTOVNÉ ZDARMA.

BONUS 6: Při každém objednání 3ks feromonů získáte k feromonům POŠTOVNÉ ZDARMA plus ještě navíc 10% SLEVU z celkové ceny!

BONUS 7: Při každém objednání 4ks feromonů získáte k feromonům POŠTOVNÉ ZDARMA plus ještě navíc 20% SLEVU z celkové ceny!

Feromony množstevní slevy b

Tlačítko Objednat 250x75px 09_2

Samozřejmě, že feromony nejsou všelékem na seznámení pro lidi, kteří jen pasivně čekají, že je protějšek osloví, nebo čekají, že se jim z ničeho nic někdo vrhne kolem krku a bude je z ničeho nic milovat nekonečnou láskou. Tento zázrak přírody je jen pro lidi, kteří jsou rozhodnutí jednak nezůstat sami a chtějí se s někým úžasným seznámit. A jednak pro lidi, kteří to myslí tak vážně, že pro to jsou i ochotní něco udělat a zejména se sebou něco udělat. V takovém případě i díky feromonům vás čeká krásná a šťastná budoucnost.  Pokud patříte mezi přesně tyto lidi, máte na víc možnost užívat si množství bonusů od nás pro vás.

Možná se teď ptáte, zda jsou feromony i pro vás…

 

Pokud jen na jednu ze 4 otázek odpovíte ANO, pak i pro vás budou feromony přínosem a tím pravým do života:

 • 1  Žijete sám, nebo sama a chybí vám láska, pohlazení, objetí, milování s milovaným člověkem? Ať jste v jakémkoli věku?
 • 2  Přitahuje vás nějaká vám sympatická a pohledná žena ve vašem okolí a do teď si vás nevšímá?
 • 3  Zkusili jste oslovit, nebo pozvat na rande krásnou ženu a zažil jste odmítnutí, nebo následné zklamání?
 • 4  Snažíte se o seznámení s protějškem ať s cílem jen společného večera, nebo dokonce s cílem trvalého vztahu a jste odmítán?

 

Odpověděli jste na některou z mých otázek: ANO! PŘESNĚ TOHLE ŘEŠÍM!”?

V tom případě věříme, že feromony pro vás budou poklad.

A řekneme vám PROČ:

V momentě, kdy ovládnete strategii na TURBOLÍHNI NA ZNÁMOSTI, přestanete být neúspěšní při seznamování a konečně budete schopní vytvořit si vztah s vyvoleným člověkem, který vás udělá šťastným.

Absolvujte seznamování pomocí feromonů! Máte naší garanci vrácení peněz

Ne, není v tom žádný háček. Svými feromony jsme si absolutně jistí! Dokonce až natolik, že můžeme dát tuto garanci.

Nemůžete ztratit, můžete jen získat. A to hodně. Pojďte s námi do toho!

 

Vstupem mezi úspěšné uživatelé feromonů získáte:

1 (4)

 • Úspěch při seznamování s partnerem, kterého si vyberete srdcem. A ne, který „na vás zbude…“.

Je příjemné žít a milovat toho, po kom vaše srdce toužilo, než toho, koho vám přinesla náhoda a vlastně to byl vztah z nouze.

 • Zbavíte se těžké a deprimující osamělosti

Být a žít sám je smutné a deprimující. Nejlépe to vědí právě ti, kteří tohle prožívají.

 • Sebevědomí a konečně radost ze života

Být člověkem, po kterém ostatní touží sdílet společnost, vždy zvedá sebevědomí a radost každému.

 • Oblíbenost mezi lidmi ve svém okolí

Lidi, kteří se umí seznamovat, jsou ve svém okolí nadprůměrně oblíbení.

 • Nové přátelé do budoucna

Umění úspěšného seznamování přináší nové přátelé, nové kamarády, nové kontakty… To vše je v životě nesmírně důležité a cenné.

 • Nový smysl pro svůj život

Nový vztah, láska, rodina… Největší motivace a nejkrásnější smysl v životě člověka.

Cena feromonů je pouze

890 Kč

(vč. DPH)

Pheromone man - 52b

 

 

Proč jsou feromony skvělou investicí
do vaší budoucnosti?

TURBOLÍHEŇ NA ZNÁMOSTI je jedinečná tím, že je zcela založená na vědeckých poznatcích a přírodních zákonitostech. Žádné žvásty, žádná teorie. Není to nic jiného, než to, co funguje v přírodě po stovky milionů let. Zjistíte vlastně, že mnoho věcí kolem nás se neděje jen rozumem. Ale často i ovlivněním podvědomě někoho tak, aby ke své spokojenosti i radosti okolí přizpůsobil své názory, chování, touhy. Nyní i vy máte možnost ne jen o této síle mít vědomí a informace. Ale dokonce tuto úžasnou přírodní sílu zcela ovládnout ve svůj prospěch. Navíc včetně bonusů, které máte od nás zdarma! Přejeme vám hodně úspěchů při seznamování.

 


Tlačítko Objednat 250x75px 09_2

 

 viz dále: Wikipedie (encyklopedie) - Feromony

 

 

Nejprodávanější

129
180011291800

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

   
 • 2v1 - Koncentrované mužské Feromony + Afrodiziakum 10ml (Věkové doporučení Mladší a sportovně založení muži No.43) Tip Doporučujeme
  K dispozici

  Elixír lásky - jedinečnému složení neodolá žádná žena. Pouze u nás mužské feromony a afrodiziakum v jednom. Společný účinek speciálně tvořen ideální kombinací feromonů a přírodního afrodiziaka Ylang ylang vyvolávajícího touhu po lásce, něžnostech, milostném vzplanutí. Moderní flakón s rozprašovačem máte připraven kdykoli k použití tak, abyste využil každou příležitost k okouzlení a svedení té, kterou jste si zamiloval. Kdy, kde a kterou je už jen na vás. Objednejte ještě dnes a zítra můžete být ten největší a neodolatelný svůdník ze všech.

  Zvolte si nejvýhodnější variantu dle vašeho věku a počet kusů. Termín doručení, slevy a doprava zdarma vám budou započítané automaticky.

   Zdarma DÁREK ke každé objednávce! 

  890 Kč (–73 %)
  239 Kč / ks
 • 2v1 - Koncentrované ženské Feromony + Afrodiziakum 10ml (Věkové doporučení Konzervativní a starší ženy - No. 10) Tip Doporučujeme
  K dispozici
  Elixír lásky - jedinečnému složení neodolá žádný muž. Pouze u nás ženské feromony a afrodiziakum v jednom. Společný účinek speciálně tvořen ideální kombinací ženských feromonů a přírodního afrodiziaka Ylang ylang vyvolávajícího touhu po lásce, něžnostech, milostném vzplanutí. Moderní flakón s rozprašovačem máte připraven kdykoli k použití tak, abyste využila každou příležitost k okouzlení a svedení toho, kterého jste si zamilovala. Kdy, kde a který je už jen na vás. Objednejte ještě dnes a zítra můžete být ta největší a neodolatelná svůdnice ze všech.

  Zvolte si nejvýhodnější variantu dle vašeho věku a počet kusů. Termín doručení, slevy a doprava zdarma vám budou automaticky započítané.

   Zdarma DÁREK ke každé objednávce! 

  890 Kč (–73 %)
  239 Kč / ks
 • K dispozici

  Silné mužské feromony navíc v příjemné luxusní až 20% parfemové složce. S jejích pomocí okouzlíte ženu svých tajných snů. Včera si vás nevšímala a dnes pomocí feromonů se stanete cílem její pozornosti a její touhy po objetí... Stačí aplikovat, byt chvíli v její přítomnosti, projevit sympatie a milý projev a sami zažijete překvapující změnu v jejím chování. Staňte se touhou žen a buďte neodolatelný. Vybírejte si pro vztah tu nejkrásnější kolem vás. Vůně feromonů, která se za vámi ponese, donutí každou ženu se otočit. Bude jen na vás, pro kterou ženu budete chtít být lvem salónů a láskou jejího srdce. Ideální do práce, školy, na společenské akce, nebo jen tak pro běžné užívání a čekání na vhodnou náhodu. Rychlý a dlouhodobý účinek až 12 hod.. Objem vzorku 2ml. Objednejte ještě dnes a využíjte akční ceny. Nezapomeňte využít množstevní slevy a výhody nákupu 2, 3 nebo 4 ks současně (více podrobnosti ZDE).

  Zvolte si nejvýhodnější variantu dle vašeho věku a počet kusů. Termín doručení, slevy a doprava zdarma vám budou automaticky započítané.

   Zdarma DÁREK ke každé objednávce! 

  350 Kč (–63 %)
  129 Kč / ks
 •  
 • Pheromone man 43b Akce Doporučujeme
  K dispozici

  Silné mužské feromony navíc v příjemné luxusní až 20% parfemové složce. S jejích pomocí okouzlíte ženu svých tajných snů. Včera si vás nevšímala a dnes pomocí feromonů se stanete cílem její pozornosti a její touhy po objetí... Stačí aplikovat, byt chvíli v její přítomnosti, projevit sympatie a milý projev a sami zažijete překvapující změnu v jejím chování. Staňte se touhou žen a buďte neodolatelný. Vybírejte si pro vztah tu nejkrásnější kolem vás. Vůně feromonů, která se za vámi ponese, donutí každou ženu se otočit. Bude jen na vás, pro kterou ženu budete chtít být lvem salónů a láskou jejího srdce. Ideální do práce, školy, na společenské akce, nebo jen tak pro běžné užívání a čekání na vhodnou náhodu. Rychlý a dlouhodobý účinek až 12 hod.. Objem 50ml s jemným rozprašovačem až na 500 aplikací. Objednejte ještě dnes a využíjte akční ceny. Nezapomeňte využít množstevní slevy a výhody nákupu 2, 3 nebo 4 ks současně (více podrobnosti ZDE).

  Zvolte si nejvýhodnější variantu dle vašeho věku a počet kusů. Termín doručení, slevy a doprava zdarma vám budou automaticky započítané.

   Zdarma DÁREK ke každé objednávce! 

  1 800 Kč (–51 %)
  890 Kč / ks
 • K dispozici

  Silné ženské feromony na víc v příjemné luxusní až 20% parfemové složce. Svedou svým podmanivým kouzlem každého i nejbázlivějšího muže. Žena pod pláštikem feromonů bude muset neustále odhánět muže kolem sebe. Nebo ještě lépe - může si vybírat toho nejhezčího ze všech. Ideální do práce, školy, na společenské akce, nebo jen tak pro běžné užívání a čekání na vhodnou náhodu. Rychlý a dlouhodobý účinek až 12 hod.. Objem vzorku 2ml. Objednejte ještě dnes a využíjte akční ceny. Nezapomeňte využít množstevní slevy a výhody nákupu 2, 3 nebo 4 ks současně (více podrobnosti ZDE).

  Zvolte si nejvýhodnější variantu dle vašeho věku a počet kusů. Termín doručení, slevy a doprava zdarma vám budou automaticky započítané.

   Zdarma DÁREK ke každé objednávce! 

  350 Kč (–63 %)
  129 Kč / ks
 • Pheromone women 10b Akce Doporučujeme
  K dispozici

  Silné ženské feromony na víc v příjemné luxusní až 20% parfemové složce. Svedou svým podmanivým kouzlem každého i nejbázlivějšího muže. Žena pod pláštikem feromonů bude muset neustále odhánět muže kolem sebe. Nebo ještě lépe - může si vybírat toho nejhezčího ze všech. Ideální do práce, školy, na společenské akce, nebo jen tak pro běžné užívání a čekání na vhodnou náhodu. Rychlý a dlouhodobý účinek až 12 hod.. Objem 50ml s jemným rozprašovačem až na 500 aplikací. Objednejte ještě dnes a využíjte akční ceny. Nezapomeňte využít množstevní slevy a výhody nákupu 2, 3 nebo 4 ks současně (více podrobnosti ZDE).

  Zvolte si nejvýhodnější variantu dle vašeho věku a počet kusů. Termín doručení, slevy a doprava zdarma vám budou automaticky započítané.

   Zdarma DÁREK ke každé objednávce! 

  1 800 Kč (–51 %)
  890 Kč / ks

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.