HOT Satisfyer Luxury High Fashion

Kód: E18-RMB4170
Doprava ZDARMA
1 hodnocení
3 949 Kč
K dispozici
Můžeme doručit do:
22.8.2019

Luxusní a okouzlující verze nejpopulárnějšího a nejvýkonnějšího Satisfyer Pro 2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis výrobku Satisfyer Luxury High Fashion

Barva
stříbrná 
Délka
16 cm

Tento fešák Vám zaručí klitoriální orgasmy. Satisfyer sáhl po jistotě a vyšperkoval svůj nejúspěšnější a co do funkcí nejlepší model a to Satisfyer Pro 2.

Luxusní a špičková úprava z broušeného hliníku dělá z obyčejné hračky něco POSH. Tento stimulátor bude jako šperk Vaší ložnice.

Design je propracovaný aby nabídl nejen elegantní vzled, ale i dokonalý tvar a funkčnost. Nebudete muset ztrácet čas s učením se, použití Satisfyer Luxury High Fashion je velice snadné a intuitivní.

Satisfyer můžete lehce očistit teplou vodou a desinfekčními přípravky pro to určenými. Hlava Satisfyer je z měkkého silikonu. Satisfyer je dobíjecí.

Materiál výrobku

Materiál: Silikon + ABS
  Čistý silikon má velmi těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je úžasně elastický, neporézní a hladký. Silikon má více než 400 různých variací a je velmi obtížné stanovit jeho přesné složení. Naprosto čistý 100% silikon používají především renomované firmy - např. Fun Factory, Lelo a další. Silikon je vyráběn z přírodních surovin syntetickou cestou a je vnímán jako přírodní produkt. Pro tyto vynikající vlastnosti patří mezi nejlepší materiály pro erotické pomůcky. Silikon je velmi vhodný pro kontakt s lidským organismem a alergické reakce jsou velmi výjimečné. 

ABS je tvrdý plast, neporézní, odolný, hypoalergenní, bez chuti či zápachu a bez ohrožení škodlivými ftaláty. Je jednoduchý na údržbu a výborně vede vibrace. Může být potažen kovem, silikonem, polyurethanem apod. Vzhledem ke své tvrdosti bývá hlučnější.
   
Údržba: Na silikonové části používejte pouze dezinfekce bez alkoholu, případně pouze teplou vodu a mýdlo, žádné agresivní prostředky.
Lubrikant: Do styku se silikonovou částí pomůcky může přijít pouze lubrikant na bázi vody nebo speciální silikonový lubrikant značky BOOM.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: