NEZAPOMEŇTE! Máte dopravu ZDARMA již od 1.500,-Kč! Ke každé objednávce DÁREK! Diskrétní balení.

HOT Fleshlight Wash Čisticí sprej 100 ml

Kód: E18-8428508034754-KS
381 Kč
K dispozici
Můžeme doručit do:
24.9.2021

Antibakteriální čistící sprej nejen pro erotické pomůcky značky Fleshlight.

 Zdarma dárek ke každé objednávce! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis výrobku Fleshlight Wash Čisticí sprej 100 ml

Barva
Transparentní 
Obsah
100 ml

Fleshlight Wash Čisticí sprej  je určen pro dezinfekci erotických pomůcek. Dokonale ničí veškeré bakterie a zabraňuje jejich množení. Důkladná dezinfekce a ošetření vašich erotických pomůcek je velmi důležité především ze zdravotního hlediska. Tento produkt navíc vyniká v účinnosti díky silné antibakteriální látce triclosan, která ničí veškeré bakterie a je zároveň bezpečná. 

Čistící sprej Fleshlight Wash je navíc nedráždivý a neobsahuje alkohol, který může některé typy erotických pomůcek poškozovat. Je tak vhodný nejen pro pomůcky z plastu, kovu a gelu, ale také z citlivého silikonu a latexu. Díky tomu je univerzálním čistidlem a dezinfekcí pro erotické pomůcky!

Návod k použití:
V případě vibrátorů a dalších erotických pomůcek je v případě voděodolnosti po použití opláchněte teplou vodou a poté postříkejte ze všech stran sprejem a nechte zaschnout. V případě masturbátoru Fleshlight jej také omyjte vodou z obou stran a poté z obou stran také postříkejte (masturbátor je třeba obráti naruby. Tyto mastrubátory je třeba po použití dezinfekce zapudrovat (doporučujeme Fleshlight pudr), aby materiál byl stále jako nový.

Pořiďte si pro své erotické pomůcky kvalitní dezinfekci - ochráníte tím především sebe!

Složení: Aqua, Chlorhexidine Digluconate, Propylene Glycol,  Cocamidopropylamine Oxide (<5%),  Citric Acid, CI 19140 (Food Yellow 4), CI 42051 (Food Blue  5:2)

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: