NEZAPOMEŇTE! Máte dopravu ZDARMA již od 1.500,-Kč! Ke každé objednávce DÁREK! Diskrétní balení.

HOT BOOM LuvPump Vacuum Master set 2v1

Kód: E18-BOM00050
1 918 Kč
K dispozici
Můžeme doručit do:
9.6.2023
Možnosti doručení

Naprosto jedinečná pumpa s možností výměny koncového zvonu a to při udržení vakua v tom původním.

 Zdarma dárek ke každé objednávce! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis výrobku BOOM LuvPump Vacuum Master set 2v1

Délka
válec - 22,5 cm
Průměr
válec - vnitřní - 5,5 cm

Novinka! BOOM LuvPump Vacuum Master představuje revoluční řešení vakuových pump. V čem je ten fígl? Na konci silikonové hadičky, je speciální ventil (samec), který se zacvakne do koncového zařízení, akrylátového zvonu. Ten je vybaven konektorem (samice), který i po odpojení pumpy, respektive hadice umí udržet ve zvonu vakuum. Jak to tedy vypadá v praxi?

Aplikuje vaccum na více místech současně!
Tento set obsahuje 2x menší zvon na bradavky a jeden velký zvon na penis. Nejprve připojíte zvon na bradavky, aplikujete (například na partnerku), odpojíte hadičku a ve zvonu na bradavkách zůstane vakuum zachováno, následně zacvaknete hadičku do zvonu na penis a můžete použít tento na penis.  

Ušetříte peníze
Koupíte si jednu pumpu ať již na penis či vagínu a k ní si pak můžete již za zlomek ceny dokoupit příslušenství. Například malý zvon na klitoris, větší na vagínu, ještě větší na celá prsa, nebo drobné zvony na bradavky. Příslušenství máme v nabídce skutečně hodně.

BOOM LuvPump Vacuum Master 2v1 je set, který využije nejen muž, ale i žena. Vakuová pumpa je vybavena přesným manometrem a dvěma vakuovými přísavkami na bradavky nebo klitoris, vakuovým zvonem na penis.

Tato skvěle zpracovaná vakuová pumpa se snadným ovládáním je vhodná pro všechny muže, kteří potřebují pomocníka ke zvětšení penisu, dosažení erekce a tréninku topoření. Manometr vám navíc umožní přesně kontrolovat dosažený podtlak ve válci a vyvarovat se tak do budoucna nepříjemných pocitů. Pumpa je dále vybavena jedním rychloventilem pro okamžité uvolnění podtlaku v připojením válci a dále ještě bezpečnostním ventilem.

Díky dvěma přísavkám na bradavky už tato pumpa nebude výlučným vlastnictvím muže, ale oblíbí si ji i ženy.

V balení najdete:

  • průhledný  válec se širokým okrajem;  válec je z obou stran opatřen měřidlem v centimetrech a palcích
  • transparentní silikonovou manžetu pro dokonalé utěsnění
  • silikonovou hadičku, která propojí válec (nebo přísavky) a pumpu s rukojetí; hadička zajišťuje plynulý a volný průchod vzduchu při vytváření a snižování podtlaku; délka hadičky - 30 cm 
  • rukojeť, díky které pumpu snadno ovládáte jednou rukou a pomocí které snadno vytvoříte ve válci podtlak přesně podle svých potřeb; rukojeť je opatřena manometrem a vypouštěcí páčkou k rychlému uvolnění podtlaku ve válci (přísavkách), dále bezpečnostním ventilem
  • 1 pár vakuových přísavek s vnitřním průměrem 1,8 cm; přísavky můžete použít jak na bradavky, tak i na klitoris

K tomuto setu si můžete dokoupit další příslušenství z řady BOOM LuvPump:

  • vakuové přísavky na bradavky/klitoris o průměru 1,5 cm, 2,45 cm a 3,05 cm
  • vakuové přísavky na prsa vel. M a L
  • vagina sucker - zvon na vagínu
  • XXL válec na penis

Materiál výrobku

Materiál: Silikon + ABS
  Čistý silikon má velmi těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je úžasně elastický, neporézní a hladký. Silikon má více než 400 různých variací a je velmi obtížné stanovit jeho přesné složení. Naprosto čistý 100% silikon používají především renomované firmy - např. Fun Factory, Lelo a další. Silikon je vyráběn z přírodních surovin syntetickou cestou a je vnímán jako přírodní produkt. Pro tyto vynikající vlastnosti patří mezi nejlepší materiály pro erotické pomůcky. Silikon je velmi vhodný pro kontakt s lidským organismem a alergické reakce jsou velmi výjimečné. 

ABS je tvrdý plast, neporézní, odolný, hypoalergenní, bez chuti či zápachu a bez ohrožení škodlivými ftaláty. Je jednoduchý na údržbu a výborně vede vibrace. Může být potažen kovem, silikonem, polyurethanem apod. Vzhledem ke své tvrdosti bývá hlučnější.
 
Rating bezpečnosti materiálu je založen na několika faktorech: sterilita, poréznost materiálu a chemické složení.

Index od 1-10 určující kvalitu použitého materiálu (10 je nejbezpečnější). Hlavní parametry jsou chemické složení a kvalita zpracování, údržba a čištění.
Údržba: Na silikonové části používejte pouze dezinfekce bez alkoholu, případně pouze teplou vodu a mýdlo, žádné agresivní prostředky.
Lubrikant: Do styku se silikonovou částí pomůcky může přijít pouze lubrikant na bázi vody nebo speciální silikonový lubrikant značky BOOM.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: