NEZAPOMEŇTE! Máte dopravu ZDARMA již od 1.500,-Kč! Ke každé objednávce DÁREK! Diskrétní balení.

. ™˙ HOT BASIC X dobíjecí cestovní vakuová pumpa

Kód: CH-E18-BSC00187
899 Kč
K dispozici
Můžeme doručit do:
24.9.2021
Šikovná cestovní dobíjecí vakuová pumpa, kterou můžete rozložit do normální velikosti. Máte ji vždy po ruce, kdykoli vás napadne.

Detailní informace

Detailní popis produktu

POPIS VÝROBKU BASIC X DOBÍJECÍ CESTOVNÍ VAKUOVÁ PUMPA

Chcete si vzít vakuovou pumpu na cesty, ale zabrala by vám hodně místa? Nyní už se omezovat nemusíte. Máme pro vás vakuovou pumpu, která ve složeném stavu měří na výšku pouze 19 cm.

Kouzlo této vakuové pumpy tkví v tom, že její válec je rozkládací. Válec je lehce kónický. Tvoří ho dvě části, které do sebe v polovině zapadnou, a to pootočením v místech označených šipkou a ikonou zámku. Nejprve je však potřeba nanést mezi obě části lubrikační gel. Potom do sebe obě části válce zapadnou velmi snadno.

Válec je čirý, opatřený měřidly v centimetrech a palcích. Jeho celková hloubka je 20 cm a vnitřní průměr 5 až 6,5 cm.

Řídící jednotka je z válce odnímatelná. Válce tak lze snadno omýt. Řídící jednotku nikdy neponořujte do vody! Na řídící jednotce najdete dvě tlačítka. Jedním pumpu krátkým stiskem zapnete a spustíte první stupeň vytváření podtlaku. Opakovanými stisky volíte stupeň dvě a tři.  Druhé tlačítko označené "valves" slouží k tomu, abyste v případě potřeby uvolnili podtlak ve válci.

V balení dále najdete elastickou manžetu pro dokonalé utěsnění válce. Otvor v manžetě má minimální průměr 2 cm.

Dále je zde náhradní těsnění, které je určeno do místa spoje obou částí válce a širší gumička na vnější okraj spodní části válce.

Pumpa je dobíjecí, USB kabel je součástí balení.

MATERIÁL VÝROBKU

Materiál

Čistý silikon má velmi těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je úžasně elastický, neporézní a hladký. Silikon má více než 400 různých variací a je velmi obtížné stanovit jeho přesné složení. Naprosto čistý 100% silikon používají především renomované firmy - např. Fun Factory, Lelo, BOOM a další. Silikon je vyráběn z přírodních surovin syntetickou cestou a je vnímán jako přírodní produkt. Pro tyto vynikající vlastnosti patří mezi nejlepší materiály pro erotické pomůcky. Silikon je velmi vhodný pro kontakt s lidským organismem a alergické reakce jsou velmi výjimečné.

ABS je tvrdý plast, neporézní, odolný, hypoalergenní, bez chuti či zápachu a bez ohrožení škodlivými ftaláty. Je jednoduchý na údržbu a výborně vede vibrace. Může být potažen kovem, silikonem, polyurethanem apod. Vzhledem ke své tvrdosti bývá hlučnější.

V této kombinaci je funkční tělo erotické pomůcky vyrobeno ze silikonu a ABS plast se používá pro funkční prvky jako tlačítka, držadla atd.

Údržba

Na silikonové části používejte pouze dezinfekce bez alkoholu, případně pouze teplou vodu a mýdlo, žádné agresivní prostředky.

Lubrikant

Do styku se silikonovou částí pomůcky může přijít pouze lubrikant na bázi vody nebo speciální silikonový lubrikant značky BOOM.

PARAMETRY

Minimální průměr: 5 cm
Maximální průměr: 6.5 cm
Použitelná délka: 19 cm
Celková délka: 20 cm
Barva: Transparentní Černá
Pohlaví: Muž
Erotogenní zóna: Penis
Napájení: Dobíjecí akumulátor (USB)
Výrobce: BASIC X
Materiál: Silikon + ABS
Skupina materiálu: Plast
Ovládání: Na těle produktu
Typ: Elektronická
Vlastnost: Podtlaková stimulace
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: