NEZAPOMEŇTE! Máte dopravu ZDARMA již od 1.500,-Kč! Ke každé objednávce DÁREK! Diskrétní balení.

HOT Automatická intimní vakuová pumpa pro ženy

Kód: E18-S15393
Doprava ZDARMA
Značka: Doc Johnson
2 785 Kč
K dispozici
Můžeme doručit do:
8.12.2020

Vakuová pumpa pro Vaše intimní partie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis výrobku Automatická intimní vakuová pumpa pro ženy

Barva
bílá 
fialová 

Dobíjecí vakuová pumpa pro ženy od Doc Johnson. 4 různě veliké zvony na vagínu, klitoris a bradavky. 7 vibračních režimů a 7 vakuových funkcí Vám dodá až 49 variant potěšení. Pumpa je výkonná, kvalitně zpracovaná a má jemné silikonové manžety, které se dají lehce sejmout a vyčistit.

Materiál výrobku

Materiál: Silikon + ABS
  Čistý silikon má velmi těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je úžasně elastický, neporézní a hladký. Silikon má více než 400 různých variací a je velmi obtížné stanovit jeho přesné složení. Naprosto čistý 100% silikon používají především renomované firmy - např. Fun Factory, Lelo a další. Silikon je vyráběn z přírodních surovin syntetickou cestou a je vnímán jako přírodní produkt. Pro tyto vynikající vlastnosti patří mezi nejlepší materiály pro erotické pomůcky. Silikon je velmi vhodný pro kontakt s lidským organismem a alergické reakce jsou velmi výjimečné.

ABS je tvrdý plast, neporézní, odolný, hypoalergenní, bez chuti či zápachu a bez ohrožení škodlivými ftaláty. Je jednoduchý na údržbu a výborně vede vibrace. Může být potažen kovem, silikonem, polyurethanem apod. Vzhledem ke své tvrdosti bývá hlučnější.
   
Údržba: Na silikonové části používejte pouze dezinfekce bez alkoholu, případně pouze teplou vodu a mýdlo, žádné agresivní prostředky.
Lubrikant: Do styku se silikonovou částí pomůcky může přijít pouze lubrikant na bázi vody nebo speciální silikonový lubrikant značky BOOM.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: