NEZAPOMEŇTE! Máte dopravu ZDARMA již od 1.500,-Kč! Ke každé objednávce DÁREK! Diskrétní balení.

HOT Fifty Shades of Grey - silikonové kuličky

Kód: E18-5049980000
797 Kč –4 %
fifty shades of grey silikonove kulicky img E24200 fd 3
797 Kč –4 % 764 Kč
K dispozici
Můžeme doručit do:
28.7.2021

Venušiny kuličky z kolekce Padesát odstínů pro masáž, ale i erotické dobrodružství.

 Zdarma dárek ke každé objednávce! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis výrobku Fifty Shades of Grey - silikonové kuličky

Délka
17,1 cm
Použitelná délka
10,8 cm

Trilogie Padesát odstínů si získala čtenáře na celém světě. Erotické fantazie, které se mohou odehrávat dnes a denně ve vašem životě, si mnoho párů chce splnit. Užijte si tuto možnost a popusťte fantazii s produkty z originální kolekce Padesát odstínů!

"Chystám se ti je vložit tam dolů a potom ti naplácám. Nikoliv za trest, ale pro tvoje i mé potěšení." - Christian Grey z knihy Padesát odstínů

Hladké silikonové tělo skrývá dvě těžší kuličky z ABS materiálu, které se jako celek zavádí do vagíny. Díky nejrůznějším pohybům či plácání partnera po zadečku se pak kuličky pohybují a způsobují jemné vibrace, které mohou přinést orgasmus. Také cílí na G-bod, který lze vibrátorem standardně hůře nalézt. 

Kuličky můžete využít při běžné denní činnosti pro příjemnou stimulaci, ale i jako předehru při partnerských hrátkách. Záleží jen na vás a vaší fantazii! Velikost a tvar je designován pro snadné použití a pohodlné nošení, využijte tyto kuličky pro sexuální potěšení a vaše sexuální zdraví! Díky pravidelnému používání a posilování můžete posílit svaly pánevního dna a výrazně tak omezit některé ženské zdravotní problémy jako je únik moči apod. Obzvláště vhodné je cvičení s kuličkami po porodu. Dalším výsledkem pravidelného používání může být zintenzivnění vašeho orgasmu a délka vašich orgasmů. Stačí provádět jednoduchá cvičení pánevního dna při nošení a již brzy se budete cítit dlouhodobé změny, které vám zlepší váš sexuální život.

Každá kulička váží 32 g, což dělá celkovou hmotnost 64 g pro důkladné cvičení. Kuličky jsou dodávány v krásné taštičce, ve které je můžete bezpečně uschovávat, když je nepoužíváte. Při čištění lze vnitřní ABS kuličky odstranit a tak kuličky dokonale očistit. Důkladné čištění je třeba po každém použití, ideálně i před použitím.

Kegelovo cvičení
Cviky jsou snadno proveditelné. Jednoduše sevřít vaší pochvu kolem kuliček, které máte vložené uvnitř vagíny. Snažte se je udržet i při lehkém tahu ven z pochvy za vyndávací ocásek. Pravidelně kuličky sevřete a po chvíli zase uvolněte. Opakujte tento cvik 10-15 krát za sebou a snažte se cvičit dvakrát nebo třikrát denně.

Materiál výrobku

Materiál: Silikon + ABS
  Čistý silikon má velmi těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je úžasně elastický, neporézní a hladký. Silikon má více než 400 různých variací a je velmi obtížné stanovit jeho přesné složení. Naprosto čistý 100% silikon používají především renomované firmy - např. Fun Factory, Lelo a další. Silikon je vyráběn z přírodních surovin syntetickou cestou a je vnímán jako přírodní produkt. Pro tyto vynikající vlastnosti patří mezi nejlepší materiály pro erotické pomůcky. Silikon je velmi vhodný pro kontakt s lidským organismem a alergické reakce jsou velmi výjimečné. 

ABS je tvrdý plast, neporézní, odolný, hypoalergenní, bez chuti či zápachu a bez ohrožení škodlivými ftaláty. Je jednoduchý na údržbu a výborně vede vibrace. Může být potažen kovem, silikonem, polyurethanem apod. Vzhledem ke své tvrdosti bývá hlučnější.
 
Rating bezpečnosti materiálu je založen na několika faktorech: sterilita, poréznost materiálu a chemické složení.

Index od 1-10 určující kvalitu použitého materiálu (10 je nejbezpečnější). Hlavní parametry jsou chemické složení a kvalita zpracování, údržba a čištění.
Údržba: Na silikonové části používejte pouze dezinfekce bez alkoholu, případně pouze teplou vodu a mýdlo, žádné agresivní prostředky.
Lubrikant: Do styku se silikonovou částí pomůcky může přijít pouze lubrikant na bázi vody nebo speciální silikonový lubrikant značky BOOM.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: