NEZAPOMEŇTE! Máte dopravu ZDARMA již od 1.500,-Kč! Ke každé objednávce DÁREK! Diskrétní balení.

HOT Fifty Shades of Grey - Venušiny kuličky 70g

Kód: E18-5135630000
884 Kč
K dispozici
Můžeme doručit do:
30.11.2022
Možnosti doručení

Těžší silikonové venušiny kuličky pro posílení svalstva, další kousek z kolekce Padesát odstínů šedi.

 Zdarma dárek ke každé objednávce! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis výrobku Fifty Shades of Grey - Venušiny kuličky 70g

Barva
černá 
Délka
celková = 17 cm
Materiál
silikon 
Průměr
každá kulička = 3,4 cm

Uveďte své erotické fantazie do reality s Venušinými kuličkami z  kolekce  výrobků Padesáti odstínů šedi.

Venušiny kuličky si zamilujete, nejen pro jejich využití během erotických hrátek, ale také pro jejich zdravotní účinky. Všeobecně je tento druh výrobku známý jako pomůcka pro tzv. Kegelovy cviky, tj. posilování svalů pánevního dna. Neváhejte s jejich použitím ať již po porodu nebo při problémech s únikem moči. 

Použití je snadné.  Obě kuličky se zavedou do vagíny.  Celková délka výrobku je 17 cm, část určená pro vložení do vagíny je 9,5 cm. Vnější část je tedy dostatečně pevná a  dlouhá. Kuličky tak můžete kdykoliv bezpečně z těla vytáhnout.  V případě potřeby kuličky potřete lubrikačním gelem na vodní bázi.  Jednoduchým cvičením založeným na zatínání svalů pánevního dna docílíte překvapujících výsledků. Pravidelné cvičení zlepší nejen vaše zdraví, ale i vaše sexuální prožitky. Váš orgasmus i jeho délka se může díky cvičení zlepšit a zintenzivnit.

Obě kuličky váží dohromady 70 g, každá má průměr 3,4 cm. Kuličky jsou obaleny jemným silikonem.  Povrch je sametově jemný, snadno se udržuje a díky vysoce kvalitnímu silikonu nevyvolává používání kuliček žádné alergické reakce. Při jejich nošení budete při jakémkoliv  pohybu  cítit, jak se kuličky uvnitř pohybují, protože kuličky způsobují jemné vibrace.


Tento produkt je součástí oficiální série Fifty Shades of Grey, která je schválená samotnou autorkou tohoto románu E.L. James (román je součástí trilogie Fifty Shades).


Materiál výrobku

Materiál: Čistý silikon
 

Čistý silikon má velmi těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie.  Je úžasně elastický, neporézní a hladký. Silikon má více než 400 různých variací a je velmi obtížné stanovit jeho přesné složení. Naprosto čistý 100% silikon používají především renomované firmy - např. Fun Factory, Lelo a další. Silikon je vyráběn z přírodních surovin syntetickou cestou a je vnímán jako přírodní produkt. Pro tyto vynikající vlastnosti patří mezi nejlepší materiály pro erotické pomůcky. Silikon je velmi vhodný pro kontakt s lidským organismem a alergické reakce jsou velmi výjimečné.

Důležité: silikon nesmí přijít do kontaktu s jiným silikonovým výrobkem. Výsledkem by bylo nevratné poškození struktury povrchu výrobku.

 
Rating bezpečnosti materiálu je založen na několika faktorech: sterilita, poréznost materiálu a chemické složení.

Index od 1-10 určující kvalitu použitého materiálu (10 je nejbezpečnější). Hlavní parametry jsou  chemické složení a kvalita zpracování, údržba a čištění.
Údržba: Silikon je možné vyvařovat (nesmí se však ponořit elektrické části erotické pomůcky). Dezinfekce musí být bez alkoholu.
Lubrikant: Jediná nevýhoda silikonu je zákaz použití lubrikantů na silikonové bázi, protože dojde k difuzi oleje do struktury povrchu silikonu, což způsobí jeho postupný rozklad a změnu vlastností. Používejte lubrikanty pouze na bázi vody nebo speciální silikonový lubrikant značky BOOM.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: