HOT Plaisirs Secrets Geisha Venušiny kuličky 93 g - růžové

Kód: E18-E23438
539 Kč –26 %
plaisirs secrets geisha venusiny kulicky 93 g ruzove img E23438 fd 3
539 Kč –26 % 399 Kč
K dispozici
Můžeme doručit do:
1.10.2020

Silikonové venušiny kuličky větších rozměrů (průměr 3,8 cm) pro vnitřní stimulaci.

 Zdarma dárek ke každé objednávce! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis výrobku Plaisirs Secrets Geisha Venušiny kuličky 93 g - růžové

Barva
růžová 
Délka
13 cm
Materiál
silikon 
Průměr
3,8 cm

Venušiny kuličky se silikonovým, jemným povrchem přesně splní požadavky pro různé potřeby cvičení. Pevné pánevní svaly vám následně poskytnou i výhody v intimním životě. Ať již potřebujete zmírnit potíže např. po porodu nebo dosáhnout silnějších orgasmů, neotálejte. Cvičení s těmito Venušinými kuličkami vás bude bavit. 

Tyto Venušiny kuličky Geisha Secret od francouzského výrobce Plaisirs Secrets patří do kategorie těch luxusnějších, jejich cena je ale velmi příznivá.

Kuličky mají jemný silikonový povrch, který není klasicky hladký. Jeho tvarovaná struktura a váha kuliček ještě více přispěje jak k posilování pánevních svalů, tak i k příjemným pocitům při jejich nošení. Kuličky mají v sobě tzv. "vnitřní kuličky", které se při pohybu chvějí. Pružná silikonová šňůrka zajistí snadnou manipulaci s kuličkami, zejména jejich odstranění z vaginy.

Materiál výrobku

Materiál: Čistý silikon
 

Čistý silikon má velmi těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je úžasně elastický, neporézní a hladký. Silikon má více než 400 různých variací a je velmi obtížné stanovit jeho přesné složení. Naprosto čistý 100% silikon používají především renomované firmy - např. Fun Factory, Lelo a další. Silikon je vyráběn z přírodních surovin syntetickou cestou a je vnímán jako přírodní produkt. Pro tyto vynikající vlastnosti patří mezi nejlepší materiály pro erotické pomůcky. Silikon je velmi vhodný pro kontakt s lidským organismem a alergické reakce jsou velmi výjimečné.

Důležité: silikon nesmí přijít do kontaktu s jiným silikonovým výrobkem. Výsledkem by bylo nevratné poškození struktury povrchu výrobku.

 
Rating bezpečnosti materiálu je založen na několika faktorech: sterilita, poréznost materiálu a chemické složení.
Index od 1-10 určující kvalitu použitého materiálu (10 je nejbezpečnější). Hlavní parametry jsou chemické složení a kvalita zpracování, údržba a čištění.
Údržba: Silikon je možné vyvařovat (nesmí se však ponořit elektrické části erotické pomůcky). Dezinfekce musí být bez alkoholu.
Lubrikant: Jediná nevýhoda silikonu je zákaz použití lubrikantů na silikonové bázi, protože dojde k difuzi oleje do struktury povrchu silikonu, což způsobí jeho postupný rozklad a změnu vlastností. Používejte lubrikanty pouze na bázi vody nebo speciální silikonový lubrikant značky BOOM.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: