NEZAPOMEŇTE! Máte dopravu ZDARMA již od 1.500,-Kč! Ke každé objednávce DÁREK! Diskrétní balení.

HOT Venušiny kuličky Twin Balls

Kód: E18-5111700000
269 Kč –18 %
venusiny kulicky twin balls img 05111700000 fd 3
269 Kč –18 % 220 Kč
K dispozici
Můžeme doručit do:
16.6.2021

Venušiny kuličky vhodné pro erotické potěšení, slabší vibrace.

 Zdarma dárek ke každé objednávce! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis výrobku Venušiny kuličky Twin Balls

Venušiny kuličky jsou univerzální erotickou pomůckou a hračkou zároveň. Díky svému provedení jsou velmi příjemné, snadno se zavádí a díky vibracím uvnitř vagíny způsobují příjemné pocity - vzrušení. Některé ženy při použití Venušiných kuliček dosahují silných orgasmů. 

Kuličky také ale můžete využít pro trénování svalů pánevního dna. Takové cvičení je nejen velmi příjemné, ale hlavně účinné. Jak na to? Zaveďte jednu nebo obě kuličky do vagíny a jemným tahem je zkoušejte opět vyndat. Když zapojíte ty správné svaly, půjde to ztuha. Takto postupujte vždy po chvilkách a cvičte cca 10 minut denně. Postupem času zjistíte, že svaly se zpevňují, což nejen zvýší vaše zdraví (tyto svaly jsou velmi důležité, abyste například netrpěli inkontinencí), ale také zvýší prožitek při sexu - zvyšuje se tření při milování.

Celková délka kuliček je 11 cm, průměr 3.8 cm. Jsou vyrobeny z kvalitního plastu ABS a TPR bez ftalátů.

Upozornění pro zákaznice: Venušiny kuličky Twin Balls jsou začátečnické. Nejsou určeny k celodennímu zavedení! Není doporučeno si s nimi sedat, cvičit či jezdit na kole. Proč? Jsou vyrobeny z pevnějšího materiálu a spoj mezi kuličkami není tak ohebný, aby se plynule přizpůsoboval poloze těla! Používání vám potom nemusí být příjemné.

Materiál výrobku

Materiál: TPR (termoplastická guma)
  TPR patří mezi výjimečné materiály pro erotické pomůcky především jeho podobností s lidskou tkání. Měkkost, hedvábný povrch a stabilní teplota jej řadí mezi pomůcky, které přinášejí velmi realistické pocity. TPR se vyrábí v celé řadě různých kombinací silikonu a řady přísad. TPR - jako materiálové označení - zahrnuje celou řadu slavných materiálů jako např. Love Clone, Super Skin, Nature Skin, Cyber Skine a další.
 
Rating bezpečnosti materiálu je založen na několika faktorech: sterilita, poréznost materiálu a chemické složení.
Index od 1-10 určující kvalitu použitého materiálu (10 je nejbezpečnější). Hlavní parametry jsou chemické složení a kvalita zpracování, údržba a čištění.
Údržba: TPR je velmi podobný lidské pokožce, a proto má i vysoké nároky na údržbu. Není možné jej vyvařovat, po omytí antibakteriálním mýdlem nebo dezinfekčním prostředkem bez alkoholu je nutné před delším uložením povrch napudrovat speciálním pudrem nebo kukuřičným škrobem. Povrch TPR je také velmi citlivý na jakékoliv jiné materiály a je tedy nutno jej ukládat odděleně.
Lubrikant: Nesmí se používat silikonové lubrikanty a tuky. Používejte lubrikanty na bázi vody.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: