NEZAPOMEŇTE! Máte dopravu ZDARMA již od 1.500,-Kč! Ke každé objednávce DÁREK! Diskrétní balení.

HOT Fifty Shades of Grey - mini G-bod vibrátor

Kód: E18-5763100000
1 079 Kč –13 %
fifty shades of grey mini g bod vibrator img E24202 fd 3
1 079 Kč –13 % 935 Kč
K dispozici
Můžeme doručit do:
11.5.2021

Malý vibrátor se speciálním tvarem pro stimulaci G-bodu inspirovaný knihou Padesát odstínů.

 Zdarma dárek ke každé objednávce! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis výrobku Fifty Shades of Grey - mini G-bod vibrátor

Baterie
1x AA
Délka
13,3 cm
Použitelná délka
10,2 cm

Trilogie Padesát odstínů si získala čtenáře na celém světě. Erotické fantazie, které se mohou odehrávat dnes a denně ve vašem životě, si mnoho párů chce splnit. Užijte si tuto možnost a popusťte fantazii s produkty z originální kolekce Padesát odstínů!

Tento vibrátor je malý, ale o to širší má možnosti použití! Záleží jen na vaší fantazii. Primárně je určen pro stimulaci G-bodu, vhodný ale bude i na další erotogenní zóny jako je klitoris či bradavky. Můžete jej použít při stimulaci o samotě nebo zapojit do erotického dobrodružství i partnera a zažít krásnou předehru nebo se nechat těšit až do vyvrcholení!

Malý a nenápadný, ale neuvěřitelně silný, jako střela vhodný pro domácí použití, ale zvláště pak na cestách, protože jej snadno sbalíte i do nejmenší kabelky. Může tak s vámi být denně v práci, na pracovní cestě či na dovolené. Nemusíte si hledat milence, stačí mít při sobě tento minivibrátor.

Vibrátor má celkem 3 rychlosti a 7 různých módů. Tento model lze využít i ve sprše díky své vodotěsnosti. Součástí je také krásný sáček, který slouží pro uschování vibrátoru, když jej zrovna nepoužíváte, či jako cestovní pouzdro.

Materiál výrobku

Materiál: Čistý silikon
 

Čistý silikon má velmi těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie.  Je úžasně elastický, neporézní a hladký. Silikon má více než 400 různých variací a je velmi obtížné stanovit jeho přesné složení. Naprosto čistý 100% silikon používají především renomované firmy - např. Fun Factory, Lelo a další. Silikon je vyráběn z přírodních surovin syntetickou cestou a je vnímán jako přírodní produkt. Pro tyto vynikající vlastnosti patří mezi nejlepší materiály pro erotické pomůcky. Silikon je velmi vhodný pro kontakt s lidským organismem a alergické reakce jsou velmi výjimečné.

Důležité: silikon nesmí přijít do kontaktu s jiným silikonovým výrobkem. Výsledkem by bylo nevratné poškození struktury povrchu výrobku.

 
Rating bezpečnosti materiálu je založen na několika faktorech: sterilita, poréznost materiálu a chemické složení.

Index od 1-10 určující kvalitu použitého materiálu (10 je nejbezpečnější). Hlavní parametry jsou  chemické složení a kvalita zpracování, údržba a čištění.
Údržba: Silikon je možné vyvařovat (nesmí se však ponořit elektrické části erotické pomůcky). Dezinfekce musí být bez alkoholu.
Lubrikant: Jediná nevýhoda silikonu je zákaz použití lubrikantů na silikonové bázi, protože dojde k difuzi oleje do struktury povrchu silikonu, což způsobí jeho postupný rozklad a změnu vlastností. Používejte lubrikanty pouze na bázi vody nebo speciální silikonový lubrikant značky BOOM.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: