HOT Pan Božský 3v1

Kód: E18-5966550000
1 399 Kč
K dispozici
Můžeme doručit do:
12.8.2020

Vibruje, saje a líže. To vše umí jen Pan Božský.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis výrobku Pan Božský 3v1

Barva
fialová 
Délka
25,5 cm
Průměr
3,5 cm

Pan Božský neboli 3 hračky v jednom na všechna Vaše potěšení. Pan Božský má 10 vibračních režimů. 7 režimů má jazýček a vakuový zvon ke stimulaci klitorisu,  vagíny, bradavek a dalších částí těla. Vakuový zvon je oddělatelný a všechny funkce, sání, lízání a vibrace, mohou být ovládání samostatně.

Pan Božský je dobíjecí. USB kabel je součástí balení.

Materiál výrobku

Materiál: Silikon + ABS
  Čistý silikon má velmi těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je úžasně elastický, neporézní a hladký. Silikon má více než 400 různých variací a je velmi obtížné stanovit jeho přesné složení. Naprosto čistý 100% silikon používají především renomované firmy - např. Fun Factory, Lelo a další. Silikon je vyráběn z přírodních surovin syntetickou cestou a je vnímán jako přírodní produkt. Pro tyto vynikající vlastnosti patří mezi nejlepší materiály pro erotické pomůcky. Silikon je velmi vhodný pro kontakt s lidským organismem a alergické reakce jsou velmi výjimečné.

ABS je tvrdý plast, neporézní, odolný, hypoalergenní, bez chuti či zápachu a bez ohrožení škodlivými ftaláty. Je jednoduchý na údržbu a výborně vede vibrace. Může být potažen kovem, silikonem, polyurethanem apod. Vzhledem ke své tvrdosti bývá hlučnější.
   
Údržba: Na silikonové části používejte pouze dezinfekce bez alkoholu, případně pouze teplou vodu a mýdlo, žádné agresivní prostředky.
Lubrikant: Do styku se silikonovou částí pomůcky může přijít pouze lubrikant na bázi vody nebo speciální silikonový lubrikant značky BOOM.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: