HOT Sqweel Go alias Mini Klitolíz na klitoris - bílý

Kód: E18-E24720
1 714 Kč –25 %
sqweel go alias mini klitoliz na klitoris bily img E24720 fd 3
1 714 Kč –25 % 1 289 Kč
K dispozici
Můžeme doručit do:
23.1.2020

Druhá generace oblíbeného stimulátoru klitorisu ve vylepšené verzi!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis výrobku Sqweel Go alias Mini Klitolíz na klitoris - bílý

Barva
Bílá 
Délka
6,7 cm

Další úsměvná, ale velmi dobře fungující erotická pomůcka pro stimulaci klitorisu! Silikonový bubínek obsahuje 10 malých jemných jazýčků. Samotný se velmi lehko omývá a pak se vloží do pouzdra, kde zapadne do ozubeného válečku, který celý bubínek pohání. 

Klitolíz druhé generace - Go - je v cestovní miniverzi a má 6 módů. Tři rychlosti a 3 módy se specifickým schématem - zamilujete si všechny! Při použití vyšší rychlosti a dobrého lubrikantu na vodní bázi se lízání mění spíše v mohutné vibrace, které jsou jakýmkoliv vibrátorem nenapodobitelné. Čím více lubrikantu použijete, tím bude zážitek intenzivnější. Navíc jazýčky neustále odhalují klitoris z jeho kožního záhybu, a tím jej dělají citlivějším. Ovládání je velmi jednoduché, k dispozici je jedno tlačítko, kterým ovládáte všechny rychlosti, pro změnu módu stačí stlačit tlačítko a pokračovat tak až po poslední módu se Sqweel vypne.

Sqweel je možno používat pro předehru i při párovém milování a to nejen u žen - i muži na spodní straně žaludu pociťují velmi příjemné pocity, které mohou končit i vyvrcholením.

Nová verze Klitolízu je navíc poháněna dobíjecím akumulátorem, který se dobíjí přiloženým USB kabelem, který je univerzální, takže jej nabijete kdekoliv. Stačí 2 hodiny dobíjení a Sqweel je připraven k použití po celou další hodinu pro vaše potěšení.

Tip: Použijte Klitolíz při milování zezadu jako doplněk a partnerčin urychlovač... Také jej vyzkoušejte na další citlivé partie - bradavky, varlata, anál apod.

Materiál výrobku

Materiál: Silikon + ABS
  Čistý silikon má velmi těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je úžasně elastický, neporézní a hladký. Silikon má více než 400 různých variací a je velmi obtížné stanovit jeho přesné složení. Naprosto čistý 100% silikon používají především renomované firmy - např. Fun Factory, Lelo a další. Silikon je vyráběn z přírodních surovin syntetickou cestou a je vnímán jako přírodní produkt. Pro tyto vynikající vlastnosti patří mezi nejlepší materiály pro erotické pomůcky. Silikon je velmi vhodný pro kontakt s lidským organismem a alergické reakce jsou velmi výjimečné. 

ABS je tvrdý plast, neporézní, odolný, hypoalergenní, bez chuti či zápachu a bez ohrožení škodlivými ftaláty. Je jednoduchý na údržbu a výborně vede vibrace. Může být potažen kovem, silikonem, polyurethanem apod. Vzhledem ke své tvrdosti bývá hlučnější.
   
Údržba: Na silikonové části používejte pouze dezinfekce bez alkoholu, případně pouze teplou vodu a mýdlo, žádné agresivní prostředky.
Lubrikant: Do styku se silikonovou částí pomůcky může přijít pouze lubrikant na bázi vody nebo speciální silikonový lubrikant značky BOOM.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: